• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
a ked sa bude blizit 3 mesiac uvidis ze sa vsetko uravy...pozri aj rein petko sa uspokojil...hold 3 mesacna kolika...
20. sep 2009 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mám zase taký problém,že mi Evka nechce papať.Keď je hladná,tak vypije 120ml. ale..
Napríklad včera večer sa napapala,myslím že okolo ôsmej hod.to bolo. a ráno o štvrtej bola hore,tak som jej zarobila ďalšiu flašu.Keď som sa jej snažila ju dať,tak plakala,dala cumel a zaspala a spinkala do deviatej.Potom vypila zase 130ml. a ešte stále spí.
20. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved to je fajn ani ci ani nie?
20. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani skus dat cumel chvilku nechaj tak a potom daj mliecko, vyskusaj viackrat....niektore babetka si potiahnuaj v spanku
20. sep 2009 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no faj by to bolo,ale bojím sa,že prestane papať úplne.Veď jej to bude chýbať.keby som kojila a je spokojná,tak by mi to bolo jedno.Ale ona by mala ešte papať 7 dávok denne a ona papa štyri.Nieje to malo? Inak je spokojná.
20. sep 2009 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucim...už len týždeň, ale chcela som kojiť aj tak, mám to len 5 minút pešo a autom som tam za 2 :wink: Ja viem, že z UM by to bolo jednoduchšie a pohodlnejšie, ale chcela som ju kojiť, pokiaľ sa bude dať...vlastne ju ešte kojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: , práve didká :grinning:
No uvidíme zajtra u mudry...ale mm bol z nej nervný, vraj to nie je normálne, tak som sa nechala zlomiť...to nie je ospravedlnenie :grinning:
20. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani pokial pribera neries to asi jej to staci...ak je spokojna, a pribera
20. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traki aj som skúšala,ale vypluje to alebo sa začne s tým mliekom drhnúť.
20. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla mna pokial je spokojna nemas co riesit a zbytocne sa stresovat .. keby bola nespokojna tak to ano ale ved ona je taky chrustik maly ...krasny neboj podla mna to je ok
20. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci mm posli poprechadzat sa nech sa vyvetra a ty koj :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
priberá,ale neviem či ide podľa normy,či priberá tak ako má.Zajtra idem dať predpísať mlieko,tak sa jej spýtam,či je to Ok,lebo sa bojím,že bude papať menej a menej amy sa dostaneme zase na Kramáre
20. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
trak máš 1o ooo príspevok :grinning: ...a nemôžem ho poslať vetrať, bo je teraz za gazdinku, ja pri malej fakt nič neurobím...spí po 1O minút a ostatný čas reve na rukách...sem tam sa pohrajká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja kojim a matko je cez tych 24 hodin veeelmi malo 4-5 krat najviac tak 7 minut :sweat_smile: , preto sme chodily aj kazdy tyzden vazit, ale krasne pribera, je spokojny tak to neriesim.../ brali mu aj krv a vsetko ma ok len trosku menej zeleza tak berie maltofer, dokyna hovorila ze to by ho malo nastartovat, tak cakam, bo furt nic :grinning:
20. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dobre,idem obedovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sa teším,máme kurohus :slight_smile:
20. sep 2009 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u mala by som aj daco dostat ...nie? .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som vcera pisala ze mozno dnes dostanem s dacim po hlave, bo som mala super den...zeby to uz bolo tu? :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte ma napadlo, že to možno mohlo byť soorom, sme ho mali askoro mesia..ešte trochu máme...vytierali sme boraxom a velmi sa to nelepšilo...od štvrtka candibene sprej a ako aj lucim poradila mastičku na bradavky...som potom čítala, že môže byť tým soorom napadnutý aj tráviaci trakt, tak fakt neviem...jazýček už máme čistejší...
20. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani kurohus? od polky kura a potom je to hus? :grinning:
20. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lu tak nepotrebujes doktora prave si na to prisla :wink:
20. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak uz tam fotecky suuuuuuuuuuu kludne mozte okukavat :slight_smile:
20. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lu32 co je soorom take to biele na jazycku ... to ma aj nas Filipko a nam dala dokina tabletky Nizoral rozpustit vo flasticke polovicku a 2x do dna po papani vytierat a ustupuje to :slight_smile:
20. sep 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nóóó !
Dala som piecť do jánskeho skla kurča osolené a okmínované na 45 minút a potom som zaliala čierným pivom a piekla tuším aj hodinu (bude určite prepečené) Podávam ho k červenej a k bielej kapuste a knedľa.Je to mňam mňam. A kurohus to pomenoval Novotný,lebo vraj to nechutí ako kurča a ma to nádych husaciny .Neviem porovnať,lebo hus som ešte nejdela,iba kačku
20. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skoda slov....len jedno....naaaaaaaaaaaaaaaadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...zaba vidno ze ste sa snazili :grinning:
20. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme traky :slight_smile:
20. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani super recept vyskusam...kolko toho piva davas?
20. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zaba ano, ja som mala kúpený borax a dokina vravela vytierať dalej a ja dora som nepovedala, že to máme už dlhšie...priznám nevytierali sme poctivo,lebo som ju lutovala, že tolko plačká od koliky a nechcela som jej spôsobovať další plač...
20. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4 dc,ale nič sa nestane ak zbytok dopiješ :grinning:
žaba malý je krásny,škoda že ti tak dlho včera spinkal
20. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale to vytieranie je len chvilu a na to drobci rychlo zabudnu neboj len poctivo vytieraj ono jej to prejde
20. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci a s tým candibene len vytieraš tu pusinku,nie?Ja som Evke aj cumle postriekala
20. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja som rada ze buval teraz si tu pri nas tiez driemka vo vajicku
20. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok