Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
19. aug 2009

bublinkove jasne, ze nie!! to som ani neskusala... ale mam kamaratku, ona pri druhom mi vyvolavala, ze aka je nestastna, ze maly ma koliky atd. potom sme boli u nich na navsteve a ona pila perlivu mineralku 😕 tak som na nu skrikla a bolo po kolike 😀 ale nepredpokladam, ze rei pije bublinky....sak?

riusik
19. aug 2009

josi: ja som paranoik - uz som pozerala, ci tu nemas kamery.. 😎 😀

zmurkaz
19. aug 2009

No ja len že tu niektoré písali, že pijú odbublinkovanú vineu - že je dobrá na mlieko 😕

riusik
19. aug 2009

ano, pocula som, ze vinea je fajn... ale je aj neperliva....

zmurkaz
19. aug 2009

som malú obabrala prsom.... 😀 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

riusik
19. aug 2009

aka krasna princezna zuzanka 😵

zmurkaz
19. aug 2009

Som saj ja vytešovala 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
19. aug 2009

Existuje neperlivá vinea????

riusik
19. aug 2009

hej, ale nic moc 😒 je taka bielo zlta... nikdy som ju nepozerala v obchode, ale v restike sa mi pravidelne stavalo, ze sa ma spytali, ci chcem perlivu alebo neperlivu...

zmurkaz
19. aug 2009

áno?!? To mňa sa ešte nikdy nespýtali.... 😠 😉

Idem trošku popratať bytík - chlapi mi odišli von - tak bude na chviľku kľud 😀 😀 😀 a rýchlejšie upracem 😉

riusik
19. aug 2009

no, sa stazuj 😉
ja idem varit, doteraz som popri konikovani skladala puzzle s tomaskom, teraz si vyziadal rozpravku, tak ja idem do kuchyne...

mifinka
19. aug 2009

Ahoj holky, jen na skok, prdíky nás trápili jen jednou fakt že hodně, 2,5 hodiny řevu že jsme ani už nevěděli co s ním.. Ale dobré. Takže já pro jistotu nejím skoro nic, snažím se nevztekat (no nevím jen asi já mám manžela který tak nějak nijak nepomáhá... 🙄 ) a preventivně dáváme sab simplex..
Ale hlavně k tomu mlíku co jste včera probírali. Dětský mi říkal že to průhledné, skoro až modré mlíko je nejkvalitnější, a je možné že mimčo nebude i 7 dní kakat, protože všechny živiny z tohohle kvalitního mlíka spotřebuje. Takže kdo máte průhldené mlíko, nezoufejte, není "hladové" ale je to už ECHT správné mlíčko pro mrnousky 😀 u nás se to projevuje tak že kakáme jednou za 2 dny, a myslím si že bez problémů, prdinká si dost.
A k váze.. vojtíšek přibral za necelé 3 týdny 740g, doktor říkal že by stačilo i 500 🙂 no jo, marné jak mu chutná.. A to nemám pocit že by mi na prsu vysel furt.. 😎

lucia32
19. aug 2009

helou...nik tu nie je?
My sme dnes mali akčnejšiu noc, ala vstavanie každé 2 hodinky 😀 , po kojení ešte hodinu učičíkavanie 😝
Zmurki malá je hotová princeznička 🙂

lucia32
19. aug 2009

mifi ahoj....

leniccka
19. aug 2009

ahojte,
k tomu kakaniu - my sme sa dnes pokadili konecne po 6 dnoch 🙂 taaaaakaaaaaaaaaa som bola stastna ked mala zamrnkala ze ma plnu plienku, ze si ani neviete predstavit 😀 😀 😀 inac prdime ako stary chlap, to by ste mali pocut rano tu strelbu 🙂 to ma urcite nasa mala po svojom oteckovi 😒 ale nech si prdka, je to krasne pocuvat, aspon viem ze ma brusko ok...
na prdiky mi najviac zabera cajik pre kojace matky Leros, ten robi zazraky, dva dni som ho nepila a Lauruska mala normalne taky stav ako koliku jeden vecer... takze neriskujem a kazdy den dva vypijem
a vysadili sme vsetky kvapky, aj sab simplex aj biogaju 😉

riusik
19. aug 2009

leni: aj ja pijem ten caj 🙂 a cely cas som ho pila pri tomasovi, sem-tam som zmenila znacku, ale poctivo dvakrat denne cajik.... ze by to bolo tym, ze maly nemal problemy a mala zatial nema??

reilyy
19. aug 2009

ta deeeeeeee, ani bublinku nevypijem 🙂 caje, mam aj ten leros aj 2 dalsie druhy kojacich 😉

reilyy
19. aug 2009

a ako tak kukam tak jem podobne ako ty rius, len coko nie, cesnak cibulu tiez nie...
kamoska mi teraz doniesla kinder schoko bons 😅 😅 😅 😅 sliny mi tecu jak bernardinovi

reilyy
19. aug 2009

maly sa uz 2 hod.uklada spat a mrvi sa jak husenka 😒 no nevie zaspat

lucia32
19. aug 2009

reila čaaaaf...tak čo bernardin, už si objednala šatku? Ja budem mať novú Hopendiz za polovicu...tak ani nešpekulujem...

lucia32
19. aug 2009

moja robí to isté 😝 😝 😝 , teraz som ju zaviazala do perinky, bo od rána na rukách a spala dokopy možno 1 a pol hodky...už ma bolí ruka 🙄

reilyy
19. aug 2009

😀 ze reila 😀 😀 servustok luuuuuuu 😀 ne, este som sa k tomu nedokopala najst na nete najlacnejsiu novu indio 😝 pokukam ked bude cas a objednam....asi 4,2metra bude stacit...ked mas za pol.cenu nemas o com, ber kym je 🙂 a zreferuj jak to ide

lucia32
19. aug 2009

sa my šmýka pršťok, malá si uzurpuje druhú ruku, ale už vytuhla, idem ju hodiť do postele...sa odmlčujem príde mm na obed...zatiľ pá...idem ..prídem 😀

perla200
19. aug 2009

baby a kde ste objednávali tie babyšatky?

adka12
autor
19. aug 2009

AHojte maminy, zatiaľ len 34 strana - vidieť, že už máme aj iné starosti, ako koníkovať 😅
JA som bola dnes s malou na poradni, má 4355gr.
Ale doktorka nás poslala na neurologiu, lebo malá si nechce dvíhať hlavičku ked leží na brušku 😢
Bojím, bojím, čo nám povedia ☹

reilyy
19. aug 2009

cau adka, moj maly tiez nechce dvihat hlavicku a povedala dr. ze to ma cas tak v 3.-4.mesiaci 😝

lusia_99
19. aug 2009

ahojky troška som počitala a vidim ze nikoho nikde Miško spinka a ja ze troska popisem a neni s kym ☹
my sme dnes isli na poradnu a tam ze dnes dovolenka dobre ze nas objednal 😠 v aute sto stupnov a ja s oboma detmi sa tam dotrepem a nikoho nikde, som myslela ze ma porazi 😠 zajtra mozem ist zas 😖
ja som doteraz pila bublinky more som ja ťava a to mam uz druhe dieta od dnes uz ani jednu!!!! sice Miško je zlaty ale sem tam sa kruti ze ho boli brusko a ja sa rozculujem že z coho ked si davam pozor čo vložim do pusy a to hľa bublinky 😠 dnes som zacala davat cajik Hipp feniklovy bala som sa ci mu bude chutit a on cicol naraz 50 😕

malka18
19. aug 2009

ahojte,tak my sme akurát prišli od očnej...malej preplachovali očné kanáliky..chúdatko ako plačkala...

lucia32
19. aug 2009

ahojky...kojíme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre