• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
pocuj lulu ty uz vies vazne vsetko! :wink:
otazka! kedy mam narodky ja! ha! za milion...
21. sep 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi niekedy medzi januarom a decembrom. sup sem z milionom. :grinning:
(zmurka je moje mladsie dvojca, takze tento datum si pamatam) a este viem ze je dnes Matuša.
nenene, gratulky az ked sa vyspime. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tuto noc sme este o rok mladsie.
21. sep 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša lu vie všetko :dizzy_face: :dizzy_face:

oki, tak gratulovať budeme ráno :slight_smile: :slight_smile:

ja by som zuzi len tipovala, že kedy máš :sweat_smile:
21. sep 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...trafila sa lucka?? :slight_smile:
21. sep 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevyliezajte uz z tych posteli, do kedy vas tam budem ukladat a cmukat na cielko??? :dizzy_face:
21. sep 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra odpoved :grinning: :grinning:
ooooooooooooo ak to spravne chniapem tak lulu ma DNES!!!! narodky?!?!?!?
tak teda

H
É
É
É
É
P
í
í
í

B
Ŕ
Ŕ
Ŕ
Z
D
E
J

LÚÚCÍÍÍÍ

tralalalalalalallalalalaalallallaalalllllalalallalalaaaaaalalalalallaalallalalalalalalalaaaaaaaaaaaalalalalaaaaaalalalalllalalaaaa

H
É
É
É
É
P
í
í
í

B
Ŕ
Ŕ
Ŕ
Z
D
É
É
É
É
J

T
Ú
Ú

J
Ú
Ú
Ú

cmuk cmuk cmuk
21. sep 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem zuzi dakujem, ty uz mas rano? na com frcis? diiiik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a sup pod perinku k R. je mu tam samemmu isto zima.
21. sep 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci na komentare "nevyliezajte uz z tych posteli..." sa rehocem este teraz :grinning: :grinning: :grinning:

oki mami uz ideme
21. sep 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dobru noc , fakt, lebo sa takto prekecame az do svitania :slight_smile: :slight_smile: ... idem a uz ani nerefreshnem, zacvaknem, previazem notebook retazou. paaaaaaaaaaaaaaaaaa. :dizzy_face:
21. sep 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom aj od nás VŠETKO NAAAAAAJ K NARODENINKÁM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=rur5wKoua1o&feature=related :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrúúúúú :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra tu bude gratulejsn lavina :wink:
uz viazem notas retazou, tak paaaaaa
21. sep 2009 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurna INES!!! chlapa si mi zobudila tou opicou (som mala repraky naplno) a este som aj dostala zdrba, ze co tu este robim!!!! a mam ist spat, tak idem konecne! BRU!
21. sep 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja?? :grinning: :grinning: inak sa mi vôbec nechce spať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

to bolo pre lucku, tak čo si to ty otvárala :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásné raníčko sluníčka :wink:
Lucim.....všechno nejlepší k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=CJwzYPj5VDE&feature=related
21. sep 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko želám :slight_smile:

informácia pre BABYZUZ ... dnes je PONDELOK 21.9.2009 :wink:
21. sep 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ešte raz GRATULKAAAAAAAAAAAAAAA pre ZMURKU a LUCIM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavne budte babulky zdravé a šťastné, to ostatné príjde samo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: cmuky cmuky :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
21. sep 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé Zmurka má také tak to se připojuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=jGTstuNESek
Vše nejkrásnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska má narozky i můj bratr, jo hold Panny mají krásný den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. Aj mne, aj mne gratulujteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee - ja mam okruhlinku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a gratulujem k meninkám malému matúškovi od jajony :slight_smile: :slight_smile: matúško, hlavne vela mliečka a šťastnú maminu a tatinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

josi..tak aj tvojmu bráškovi všetko len to naaaaaj, nech sa mu darí :wink:
21. sep 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak - pridavam sa ku gratulaciam vsetkym dnesnym oslavencom narodenin a menin. zelam vsetko naj, naj, naj :dizzy_face:
21. sep 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inesko vyřídím on má dneska 30 let ale je v Irsku tak budem jen na skypu :grinning: oslavíme až o Vánocích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Atilkovi vše nej k 2 měsíčkům a hodně pohodových dníčku bez problému mimiskových :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikaa...tak aj taba GRATULKAAAAAAAAAAAAAA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, či to malému drobcovi? :grinning: :grinning: ja že dalšia narodeninová :grinning: :grinning: tak tinko krásne výmesačie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok