• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Ineska- veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed- ja mam tiez 30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Josifek, dakujem za Attinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika...faaaaaaaaaaaaaaakt????? :confused: :confused: aj ty máš dnes narodky??? tak dnes je akýsi spešl day :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: - jo, posledne ku ktorym sa priznavam verejne :grinning: :grinning: . Odteraz ma 30 do konca zivota :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika to jsi dobrá já svůj věk miluji a je mi jedno že mi je o 5 let víc než tobě :grinning:
21. sep 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bree ránko vám všetkým...aj vaše detičky v noci necikaju...ja už to dlhšie pozorujem u nás...
21. sep 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano....Zmuky, Lucim, Nika....vsetko najsamlepsie k narodeninam baby...a kedze som sebec...ja ich mam zajtra....
Dobre to oslavte...co zmurky oslavuje uz tyzden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josifek- potesila, krásne :dizzy_face:
Ja tiez nic proti veku- ide to proste so zivotom ale priznavat sa uz nebudem :grinning:
21. sep 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malka...preto ma drobec uz miesto pamper niektoru latkovku: taketo myslim:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=448145&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
21. sep 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze nacura az rano...a nema zaparenu ritu :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malka No já nevím ale malá je ráno zechcená až za ušima :grinning: :grinning: :grinning: a sotva ji přebalím tak plenu řádně posere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...ved do cisteho to ide najlepsie :grinning:
nas je spokojny cez den , len ked ma holu ritku...to aj usmev aj dzavot...asi sa mal narodit na jar...by sme v lete holakovali
21. sep 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: - Brin, ved ty si este mladica :grinning: , zajtra uz budes stara kofa- ako ja :grinning: . Kolko to budes mat???

Malka- Tinko cura celu noc a rano len co otvori oci uz pridi o 106 a potom to zabetonuje :grinning:
21. sep 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brin i u nás je to nejlepší když je nahá :grinning:
malka...aj my máme občas ráno suchú plienku, ale potom behom chvíle je taká načúraná, že až :grinning: :grinning:
dobre ranko :dizzy_face:
lucim, zmurka, nika: prajem vsetko najlepsie a pekne to oslavte :wink:
21. sep 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brin- uz malemu padaju vlasy? Nas ma uz na jednej strane plesinku- teda nie cistu ale o moooooc redsiu ako inde. Ale zato mu hned rastu take cierne vlasiska ze az :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zda sa, ze bude mat zelene ociska :dizzy_face: :dizzy_face: . Krasa- jeden ma oci hnede ako lieskovce a leskle az az a vlasy tmavohnede a druhy ciernovlasy a svetlozelene oci :dizzy_face: :dizzy_face: aaaachchchch - o tom som snivala.
:grinning: 28...mm si mysli, ze 27 :grinning:
u nás sa fakt málokedy stane že tam má nacikané a ked len trošku a ráno určite po chvilke načurané až až prebalim a do pol hodky zase prebalujem...
a uz aj jeden sedivy vlas :wink: :grinning:
Brin kdeže to je melír né :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin: pekne od neho :wink: moj my vzdy pridava...
21. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: - to je dobreee, si mu jeden rok zatlkla?? :grinning: :grinning:
Fu, az jeden? Dievca- starnes :grinning: .
Ja neviem kolko mam ale asi malo(mam farbene), u nas sedivieme pomaly, otec ma 67a cierne vlasy :slight_smile: . Ale ked vyrastaju, nemam ani jeden :sunglasses:
21. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi: new photo :slight_smile: pekne... chyba tam dominik :confused:
21. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja o mojich sedinach pomlcim, ak dovolite :sunglasses:
21. sep 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malemu sa robia kuty...mal tmave vlasky a nejak ich ma hnedo hrdzave...a oci sedo modre...zeby po mne? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uvidime....avidovi sa az v pol roku na hnede :confounded: Ale nech su zdravi a lubim ich tak, ci tak. Aaaaaaaaaaale potesi :grinning:
21. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si vlas nefarbim....ako melir...ale teraz mam vystrihany..ze vydrzim...s prirodzenymi, kym nebude treba pomoct...a tu lala....sedina
21. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika...u nás je to naopak so šedinami, tatino má 54 a už je niekolko rokov úplne šedivý, aj jeho sestry sú na tom rovnako...takže ja už mám tých šedín požehnane a to ešte ani 30 nemám :sweat_smile:
21. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Damino mal jasnu farbu od zaciatku. Ma nadherne cistu, hnedu farbu oci a hrozne krasne ligotave- take tie ciste oci. A Tinko bude mat farbu po mne a vlasy po mužovi cierne a huste- ale to obaja.
A vazi uz 5600g a ma 63cm- drobca nase :dizzy_face:
21. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musím farbiť, by som vyzerala ako dôchodkyňa :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok