Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nika251
21. sep 2009

Ines- moj muz ma cierne vlasy a riadne popretkavane sedinami- ma taky sedivy melir. Ale zato huste jak das.

riusik
21. sep 2009

ja si farbim...sediny za usami a jeden-dva take hrube vzdy trcali na vrchu hlavy 😖

nika251
21. sep 2009

Musim off- male rucadlo sa zobudilo 😝

josifek
21. sep 2009

Riusko ....byl tam jen držel kameru a nechtěl se fotit , je v takovém období kdy focení nééééé. A nechtěli jsme ho nutit 😉 Nemá moc rád takové oslavy a akce ☹ ale je supr kameraman až dáme do pc tak pošlu link 😀

riusik
21. sep 2009

josi: som si myslela, ze dominik je autor... takze aj on je tam 😵

brinzulka
21. sep 2009

baby a s cim farbite? - nech naberiem nejake skusenosti..

josifek
21. sep 2009

Já šedivá nebudu my jsme původně blond a u nás šediny né, Tatíno byl černý a než stačil sešedivět tak byl holohlavý a kluci to maj poněm 😀 😀 😀 😀 A já se stejně barvím na černo 😀

riusik
21. sep 2009

farbou na vlasy 😎 😝

brinzulka
21. sep 2009

rius...fakt? 😀 😀 😀

sampon? ci uz rovno farba? A aka?

josifek
21. sep 2009

Riusko né to fotila teta 😀 Jsme tam byli na uřadě jak celebrity kamera a fotáky i manžel fotil 😀 😀 😀 😀

josifek
21. sep 2009

Já barva Velaton 😀

inneska
21. sep 2009

nika..tak papa a riadne oslávte 😉

brin...ja farbím rôznymi, rada mám garnier, túto http://www.momsbudget.com/coupons/images/garnie... ale posledne som brilance od schwarzkopf, bol zlavový kupon z DMky 🙂

riusik
21. sep 2009

co sa mi paci v obchode, ale vacsinou kadernicka farbi, loreal

inneska
21. sep 2009

brin...ja natvrdo, rovno farba 😀 😀

riusik
21. sep 2009

raz som si dala farbu orieskovu, uz neviem aka znacka to bola a hotova katastrofa, vyzerala som ako nevydarena spoluobcianka... hned som P poslala do obchodu po sampon klasika hnedy, aj tak to nebolo bohvieco, preto to radsej nechavam na odbornikov...

inneska
21. sep 2009

aj tohoto garniera mám rada http://www.zlacnene.sk/detail/garnier-color-nat... 🙂 🙂

brinzulka
21. sep 2009

Dakujem bambulky...
pekne oslavujte....
a sa majte...Andrejko nespokojny...David pozera minimax...ale vonku slniecko a pecivo v mrazaku nam chyba...tak ideme na nakup a maleho do kocika....joj to bude boj...bo on tam nerad....ale nie som ochotna aj manducu, davida za ruku a nakup do ruky a na plece....si musim vypomoct-akoze mm je ochotny, ked ma ist nakupit...ale ved zvladneme....

josifek
21. sep 2009

Riusko, já si nosím svoji barvu ke kadeřnici , ty jejich se pořád vymívyjí a nevydrží dlouho ☹ tak jsem domluvko a ona si veme jen za střih, a práci 😉

inneska
21. sep 2009

ja mám len jednu zlú skúsenosť...ked som vyrastené čierne vlasy napatlala odfarbovačom 😀 😀 vyrastené vlasy blond, zvyšok oranžový 😀 😀

brinzulka
21. sep 2009

😀 😀 mne tak sestranica dorobila pred vianocami odrasteny melir...pol hlavy melir...pol hlavy perox.blond 😀 😀
a uz fakt idem....papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

riusik
21. sep 2009

josi: vidis, dobry napad, ja som to nejak nepostrehla...

josifek
21. sep 2009

Brin papapapa 😵

riusik
21. sep 2009

brin: papa, pekny dnik 😵

inneska
21. sep 2009

brin...tiež nakupuje, ale niekedy niečo pokúpim aj...nahádžem do kočíka a potom ledvo s ním pohnem 😀 tak príjemný nákup 🙂

josifek
21. sep 2009

Riusko 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riusik
21. sep 2009

vcera sme boli na oslave narodenin kamaratovej dcery, mala rok... tomas sa tam vyblaznil s detmi a alexandra celu oslavu prespala 🙂

inneska
21. sep 2009

ja ked chcem aby ma kaderníčka nafarbila mojou farbou, musím doniesť 2ks+platím robotu...ja si dokážem nafarbiť aj s jednou a mám to zadara 😀

riusik
21. sep 2009

josi: ceris na mna zub? aj ja 😀 😀 😀

riusik
21. sep 2009

inn: vidis, si sikovnejsia ako ona 😎

riusik
21. sep 2009

mala by som dozehlit, co sa mi zostalo zo vcera a chcem ist von, kupit malemu papucky do protetiky, to musim busom, este som s malou v buse nebola...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre