• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
aj my kvapkáme vifantol rovno do pusinky :sweat_smile:
21. sep 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme že vigantol :grinning: nie vifantol :grinning:
21. sep 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpadla mi skrutka z kocika, neviem kedy ani kde, tak som dala druhu manzelovi a poslala ho do baumaxu hladat :slight_smile:
som zvedava ci pride este dnes domov :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme sa nacickat,
paaaa
21. sep 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my na lyzicku do mliecka :wink: , a maltofer berieme tiez v kvapkch a chuti mu to....len mne*nechuti* ten smrad potom a ta farba v tej plienke :sweat_smile:
21. sep 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...len aby neodpásol aj tú druhú skrutku :grinning: a kočík sa nerozpadol ?? :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme aj mi cucnúť...
21. sep 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: musim pochvalit haro tvojej malej, je fakt cool :grinning: :grinning: aj medvedik zlatunky :sweat_smile:
21. sep 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my sme dnes boli na kardiologii ,maly ma šelest o rok na kontrolu,ja som bola na hematologii,musim sa objednať na endokrinologiu.
21. sep 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
turne po doktoroch? :slight_smile:
21. sep 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okupaný a papáme :slight_smile:

nina...tak hádam je všetko ok :wink:
21. sep 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozik, oslavenkyniam gratulko :wink: a brin k zajtrajsim, bo urco zabudnem :sweat_smile: hlava ementalova
21. sep 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky cauky, tak som dosla s posty zlikvidovana ze az ,,,peso taku dialku.....chudak moje kila....tak som im trosku dolozila....som schrumala tie keksiky co som piekla....som nechcela, ale co, bola by mi v zime zima, ..no skratka musela som :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mame krasnu hrazdicku, matej sa pri nejvykecal ze az...hned aj zalomil a nestihla som ani okupat, tak isiel spat na prasiatko.....kroch, kroch :grinning:
21. sep 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rei boli sme doobeda aj poobede,
Inneska robili mu rengen,ekg aj ultrazvuk,predsiene nema ešte spojene,ty ideš s Erikom v stedu??
Riško sa mi začal dvihať do sedu,pekne dviha aj hlavičku,prevracia sa z bruška na chrbatik :dizzy_face:
21. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj som zabudla pochváliť fotečky zo zrazu, dúfam, že nabudúce budem môcť aj ja.
a mňa čaká kardiológia a očná pre mňa aj malú. malej našli v očku niečo, tak ideme v stredu na kontrolný výter, ešte stále to nemá ok. a ja kardiológiu kvôli tlaku a očnú mám pocit, že ma bolieva hlava z očí, tak nech mi na to kukne, ale kedy, to netušim. nechcem zneužiť, keď ma berú prednostne s Miškou.
21. sep 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina aj nas matko, dokyna povedala ze jeto skoro ze mu to nemam dovolit, no poruč mu, ked lezi tak dviha hlavku ako keby robil brusaky :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky ako daleko maš poštu??
21. sep 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon tak nech vam to dobre dopadne :wink: , no nejk mam pocit ze sa tu premnozili rozne problemy, choroby....
21. sep 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v druhej dedine vyse 3 km tam a 3 nazad....alefuska v takom teple ako bolo dnes a pri mojom nabratom tele :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina...hej, ideme v stredu, som zvedavá :slight_smile: aj mne erik dvíha hlavičku, ako keby cvičil :grinning:

traky...a prečo to nemajú robiť??? :confused: :confused: a ako tomu zabránim? :unamused: tak potom kroch kroch odfoť :grinning:
21. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze by nemali sediet , ze je to zataz pre chrbat...ale ked matejovi podas ruku on sa normalne odrazi a sedi....a ked ho dam lahnut tak sa snazi ..dviha hlavu / fakt akoby robil brusaky/, on strasne rad sedi..../ pst a ja mu to aj dovolim
21. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon...tak nech to miške čo najskôr prejde :wink: a :wink: so sebou na očné chod, z očí vie hlava bolievať :angry:
21. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sedim na posteli on pri mne a drzim ho za rucky ...on sa pritom tvari tak stastne ze ...zajtra odfotim, ten pohlad stoji zato :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to mavam aj ja a mala by som nosit okulky do dialky....ak mas vadu zraku a neriesis to, tak si ich namaha sa prvy priznak je prave ta bolest hlavy
21. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky dík, veru, Miške by to už mohlo prejsť, sa jej to ťahá od pôrodnice.
a ja mám s tlakom problémy už zo 10 rokov, pred otehotnením sa mi to upravilo , ale už zas začal skákať. minule som mala 170/120. :grinning:
inn, s &erikom ideš na kardio, však?
21. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...tak pšt, aj ja to robím :grinning: :grinning: pre zmenu polohy ho občas posadím :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne to erik robí ked idem kojiť..zoberiem ho na ruky a už hlavu dvíha :grinning:
21. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki, ja nosím okuliare, už od 95-teho mám tie isté dioptrie, ale začínam mať pocit, že sú mi silné, musím skočiť, nech mi to premerá.
traki, tak šup na okuliare. :wink:
21. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in tak je zvedavy ako kazdy spravny chlap, ved kedy az ich bude mat tak blizko.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to treba k tomu nejaky papier ci staci ist rovno k ocnemu, ciako?
21. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok