• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
mon... stredu ideme :slight_smile: preventívne...som len tak pred dokim spomenula a bez reptania nás poslal :slight_smile: a nekleplo ťa z toho tlaku??? :grinning:
21. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning: :grinning: :grinning: na iné kozenky si ešte počká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nie som si istá, či na očné treba doporučenku od obvodáka :confused:
21. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki, treba papier od obvodného
inn, veľa mi nechýbalo, našťastieu tu bola mama, tak v noci bola s miškou, tak som polihovala a ládovala sa magnéziom.
21. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, tak nech vám to dobre dopadne
21. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uzsije, kukam vianocne kolaciky...... :grinning:
21. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojky...my práve plávame do ríše snov, dúfam, že to nebude dlhá plavba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my plávame už vyše pol hodiny :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon..dakujem, aj vy dobre pochodte :wink:

traky...ja som dnes už nad darčekmi rozmýšlala :grinning:
21. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, tak dúfam, že rýchlo doplavú do cieľa-postieľky :grinning:
Inak naša kaka po zavedení prska je opäť riedka, síce stále ešte žltá, ale už nie made praženica... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes sme raz odmietali prsko a pod vplyvom revu zvíťazila fľaša :rolling_eyes: , ale teraz večer som sa nedala...
o bože kýcham jak slon...
21. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

taaakže: moje komentáre.... mne ide váha dolu, lebo keď len kukenzí na sladé, kysnuté a tak.... tak malú stráááášne tlačia prdíky ... tak neviem, či sa mám z mojej váhy tešiť - by som radšej mala viac :sweat_smile:

Viganto - sa nemusí v mlieku rozpustiť? :confused: :confused: :confused: :confused: - ja streknem pár kvapiek na lyžku - kvapnem Vygantol - hodím malej do pusky - ona prehltne a je .... :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: - to nem sa tak robí????

a aj sa rozmýšlam nad tými vianočnými darčekmi...a už mám aj vymyslené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a keďže viem že tu máme aj nočnú smenu - ako každá sa chcem pochváliť, tak pre tie, čo nevideli... http://www.facebook.com/album.php?aid=6634&id=100000120254305&l=fa40a44c00
21. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme uz davno v pristave :grinning: :grinning: :grinning: a uz aj ja riesim darceky...tazke to je ...čo pre 12, 10, 6 a 6 mesacne...kurnik
21. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka aj ja tak davam a pri vsetkych detoch som tak davala, dokyna zakazale ze nem do pusy ale nalyzicku mliecko a do toho....afotky su uzasne :dizzy_face:
21. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mám vymyslené pre 8 ročné krsňa - zubnú kefku - takú na baterky - princeznovskú... pre Juráša je toho viac - ide do školy... tak taška s príslušenstvom, posteľné obliečky a veeeeľký uterák a Bionicle postavičky alebo legové skladačky (sa dohodneme v rodine :slight_smile:
21. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traki - že! Lebo je tam čosi rozpustné len v mlieku či čo to....

No malá mi spí, ale na ruke - mi asi odpadne :angry: - ale my pravidelne nepravidelne chytávame také plač - až vzlykavé - vtedy keď sa vonku zotmieva...tak neviem, ako to vyriešim
21. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka...ja som nočná, aj denná smena...foto som už ráno obkukávala a chválila :wink: tak bud rada, že nem móžeš koláče a spol...ja zase môžem a tlačím do seba a kilečká idú hore :angry: ale hlavne že sme zdraví :slight_smile:

luci...my už kotvíme :grinning: si nachladnutá?? :confused:

traky..ja naštastie len pre to 6 mesačné musím :grinning:
21. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este neviem, baby chcu najnovsie sims -pc hru, takze zatial len to jedno, patko chce velke modely ozajstnych traktorou, takze tiez zatial len jedno a matko mi este nepovedal, tak cakam :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka, mne bežne na ruke spáva už takmer 7,5kg čudo malé :grinning:

traky, ale ked kvapnem vigantol, tak hned ide cicik do pusy a splachujeme mliečkom :sweat_smile:
21. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...chudáčik, tak to by sa darčeka dočkal až o rok :grinning:
21. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in tak teraz som prisla na jednu nevyhodu, ked mas velku rodinu :grinning: :grinning: toto je moj vecny vianocny problem, neviem co kupit, bo uz maju skoro vsetko...
21. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam vysvetlovala dokyna ze musi sa do mlieka ze v tom mlieku sa to priamo rozlozi...no asi kazdemu to inac hovoria, ja som tak robila pri vsetkych detoch
21. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezávidím vymýšlať tolké darčeky...mne bude stačiť, ked budem vymýšlať pre mišku a natálku a erika :slight_smile:
21. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto sa vyzná v rodinných vzťahoch?? čo mi je? ...dcéra mojej sesternice :slight_smile:
21. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in :grinning: :grinning: :grinning: no uz daco vymyslim, ved teraz v obchodoch maju veci od vymyslu sveta...a ja mu vianoce robim kazdy den, furtdaco vysnorim a kupujem...uz nemam kde davat tolko ma hraciek...ale ani ostatnych nezanedbavam :grinning: / len neviem kto ma z toho vecsiu radost ci ja ci deti....myslim ze dnes som pisala o mojich zavislostiach, ze? :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, že by som to aj ja tak začala robiť?? vždy si odstrekneš do lyžičky a kvapneš?? :sweat_smile:
21. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dcera tvojej sesternice :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej odstrieknem , kvapnem a dam do pusinky
ineska - som si prečíta aj doobeda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - a 7,5!!! to si iný Rambo!!!
no a malej ten nešťastný behák ....a inak nevie ako sa to stalo, ale celá rodina sa obracia na mňa - že vymysli darček!!! Niekedy som už v koncoch :sweat_smile:
inn...som a je to des, ked kojím malú musím dávať pozor, aby mi na nu nekvapol soplík :grinning:

Potkal jsem v baru jednu starší, ale čipernou dámu.
Mohlo jí být něco přes padesát, ale byla Dobře udržovaná
a skvěle jsme se bavili. Něco jsme popili, a pak se mne zeptala:
"Už jsi někdy zkusil "domácí trojku"? To je sex s dcerou
i matkou zároveň!"
"Ne", řekl jsem.
Zase jsme něco popili a ona pak povídá:
" Hele... jseš skvělej chlap, dobře se s tebou kecá.
A dneska bude tvůj šťastnej den.
Pojď ke mně, dáme si "domácí trojku".
Šli jsme k ní.Odemkla, vešli jsme, a ona zavolala nahoru do
haly:
"Jsi ještě vzhůru, maminko?
praneter? :sweat_smile:
21. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn - asi nič - len dcéra tvojej sesternice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok