Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
21. sep 2009

mon... stredu ideme 🙂 preventívne...som len tak pred dokim spomenula a bez reptania nás poslal 🙂 a nekleplo ťa z toho tlaku??? 😀

inneska
21. sep 2009

traky 😀 😀 😀 na iné kozenky si ešte počká 😝

nie som si istá, či na očné treba doporučenku od obvodáka 😕

monr
21. sep 2009

traki, treba papier od obvodného
inn, veľa mi nechýbalo, našťastieu tu bola mama, tak v noci bola s miškou, tak som polihovala a ládovala sa magnéziom.

monr
21. sep 2009

inn, tak nech vám to dobre dopadne

traktor
21. sep 2009

mne uzsije, kukam vianocne kolaciky...... 😀

lucia32
21. sep 2009

hojky...my práve plávame do ríše snov, dúfam, že to nebude dlhá plavba 😀 😝

inneska
21. sep 2009

my plávame už vyše pol hodiny 😀 😀

inneska
21. sep 2009

mon..dakujem, aj vy dobre pochodte 😉

traky...ja som dnes už nad darčekmi rozmýšlala 😀

lucia32
21. sep 2009

inn, tak dúfam, že rýchlo doplavú do cieľa-postieľky 😀
Inak naša kaka po zavedení prska je opäť riedka, síce stále ešte žltá, ale už nie made praženica... 😝
Dnes sme raz odmietali prsko a pod vplyvom revu zvíťazila fľaša 🙄 , ale teraz večer som sa nedala...
o bože kýcham jak slon...

zmurkaz
21. sep 2009

Ahoj ahoj 😵 😵 😵 😵

taaakže: moje komentáre.... mne ide váha dolu, lebo keď len kukenzí na sladé, kysnuté a tak.... tak malú stráááášne tlačia prdíky ... tak neviem, či sa mám z mojej váhy tešiť - by som radšej mala viac 😅

Viganto - sa nemusí v mlieku rozpustiť? 😕 😕 😕 😕 - ja streknem pár kvapiek na lyžku - kvapnem Vygantol - hodím malej do pusky - ona prehltne a je .... 😕 😕 😕 😅 - to nem sa tak robí????

a aj sa rozmýšlam nad tými vianočnými darčekmi...a už mám aj vymyslené 😵 😵 😵

a keďže viem že tu máme aj nočnú smenu - ako každá sa chcem pochváliť, tak pre tie, čo nevideli... http://www.facebook.com/album.php?aid=6634&id=1...

traktor
21. sep 2009

my sme uz davno v pristave 😀 😀 😀 a uz aj ja riesim darceky...tazke to je ...čo pre 12, 10, 6 a 6 mesacne...kurnik

traktor
21. sep 2009

zmurka aj ja tak davam a pri vsetkych detoch som tak davala, dokyna zakazale ze nem do pusy ale nalyzicku mliecko a do toho....afotky su uzasne 😵

zmurkaz
21. sep 2009

no ja mám vymyslené pre 8 ročné krsňa - zubnú kefku - takú na baterky - princeznovskú... pre Juráša je toho viac - ide do školy... tak taška s príslušenstvom, posteľné obliečky a veeeeľký uterák a Bionicle postavičky alebo legové skladačky (sa dohodneme v rodine 🙂

zmurkaz
21. sep 2009

Traki - že! Lebo je tam čosi rozpustné len v mlieku či čo to....

No malá mi spí, ale na ruke - mi asi odpadne 😠 - ale my pravidelne nepravidelne chytávame také plač - až vzlykavé - vtedy keď sa vonku zotmieva...tak neviem, ako to vyriešim

inneska
21. sep 2009

zmurka...ja som nočná, aj denná smena...foto som už ráno obkukávala a chválila 😉 tak bud rada, že nem móžeš koláče a spol...ja zase môžem a tlačím do seba a kilečká idú hore 😠 ale hlavne že sme zdraví 🙂

luci...my už kotvíme 😀 si nachladnutá?? 😕

traky..ja naštastie len pre to 6 mesačné musím 😀

traktor
21. sep 2009

ja este neviem, baby chcu najnovsie sims -pc hru, takze zatial len to jedno, patko chce velke modely ozajstnych traktorou, takze tiez zatial len jedno a matko mi este nepovedal, tak cakam 😀 😀

inneska
21. sep 2009

zmurka, mne bežne na ruke spáva už takmer 7,5kg čudo malé 😀

traky, ale ked kvapnem vigantol, tak hned ide cicik do pusy a splachujeme mliečkom 😅

inneska
21. sep 2009

traky...chudáčik, tak to by sa darčeka dočkal až o rok 😀

traktor
21. sep 2009

in tak teraz som prisla na jednu nevyhodu, ked mas velku rodinu 😀 😀 toto je moj vecny vianocny problem, neviem co kupit, bo uz maju skoro vsetko...

traktor
21. sep 2009

nam vysvetlovala dokyna ze musi sa do mlieka ze v tom mlieku sa to priamo rozlozi...no asi kazdemu to inac hovoria, ja som tak robila pri vsetkych detoch

inneska
21. sep 2009

nezávidím vymýšlať tolké darčeky...mne bude stačiť, ked budem vymýšlať pre mišku a natálku a erika 🙂

inneska
21. sep 2009

kto sa vyzná v rodinných vzťahoch?? čo mi je? ...dcéra mojej sesternice 🙂

traktor
21. sep 2009

in 😀 😀 😀 no uz daco vymyslim, ved teraz v obchodoch maju veci od vymyslu sveta...a ja mu vianoce robim kazdy den, furtdaco vysnorim a kupujem...uz nemam kde davat tolko ma hraciek...ale ani ostatnych nezanedbavam 😀 / len neviem kto ma z toho vecsiu radost ci ja ci deti....myslim ze dnes som pisala o mojich zavislostiach, ze? 😀 😀 😀

inneska
21. sep 2009

hm, že by som to aj ja tak začala robiť?? vždy si odstrekneš do lyžičky a kvapneš?? 😅

traktor
21. sep 2009

dcera tvojej sesternice 😀 😀 😀

traktor
21. sep 2009

hej odstrieknem , kvapnem a dam do pusinky

zmurkaz
21. sep 2009

ineska - som si prečíta aj doobeda 😵 😵 😵 😵 😵 - a 7,5!!! to si iný Rambo!!!
no a malej ten nešťastný behák ....a inak nevie ako sa to stalo, ale celá rodina sa obracia na mňa - že vymysli darček!!! Niekedy som už v koncoch 😅

lucia32
21. sep 2009

inn...som a je to des, ked kojím malú musím dávať pozor, aby mi na nu nekvapol soplík 😀

Potkal jsem v baru jednu starší, ale čipernou dámu.
Mohlo jí být něco přes padesát, ale byla Dobře udržovaná
a skvěle jsme se bavili. Něco jsme popili, a pak se mne zeptala:
"Už jsi někdy zkusil "domácí trojku"? To je sex s dcerou
i matkou zároveň!"
"Ne", řekl jsem.
Zase jsme něco popili a ona pak povídá:
" Hele... jseš skvělej chlap, dobře se s tebou kecá.
A dneska bude tvůj šťastnej den.
Pojď ke mně, dáme si "domácí trojku".
Šli jsme k ní.Odemkla, vešli jsme, a ona zavolala nahoru do
haly:
"Jsi ještě vzhůru, maminko?

lucia32
21. sep 2009

praneter? 😅

zmurkaz
21. sep 2009

inn - asi nič - len dcéra tvojej sesternice 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre