• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ááááá nová strana - sa bude tapetovať krááááásne :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...byť porotcom tak nevládzem od smiechu :grinning: :grinning:

zmuri...jáj, aj to treba :grinning: a čo zuzanka? spinká? :slight_smile:
21. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn - ani sa tam nechcem ísť pozrieť - obe moje deti zabrali našu spálnu - tak neviem, kam sa s mužom uložíme, keď príde s práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... ale je tam zatiaľ ticho... :wink:
21. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z práce :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
21. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmuri :grinning: :grinning: :grinning: sme ti pokazili tapetu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riušik :wink:
21. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka...pôjdete do detskej izby :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To neva - aspoň nebude nudná :wink:
Ahoj riusik :wink:
nie, inn, skraslili :sunglasses:
Inneska - po tom čo som síce schudla skoro na pôvodnú váhu ale muž pribral za rok vyše 10 kíl sa tam asi nezmestíme - hold - nie je to ako za mladi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...ale do detskej na zem by sa dalo :sweat_smile:
21. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riuš..som sa zle vyjadrila :grinning:
21. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my sme kupili malemu tak neprakticku postel, ze az, taku vyvysenu s nosnostou 80kg, tak to tak pre mna.... a kde by siel P?? :grinning:
21. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn: :grinning:
21. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten náš má posteľ dobrú - muža udrží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale malej kúpime od toho istého výrobcu aj z tej istej rady len rozkladaciu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - pre istotu :wink:
21. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riuš...predsa na zem :grinning:

zmuri...gauč v obyvke máte?? :grinning:
21. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme - rozkladací - ale obyvka je otvorená až dole na chodbu.... :sweat_smile:
21. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete ako to je u nas? P uklada tomaska, ja alexandru, potom zalahneme pekne spolu na nasu postel, v noci tomas zakrici "maminka" alebo "tatinko", tatinko si vezme paplon a ide k malemu do izby na vopred nachystany matrac... a ked sa alexandra zobudi, bud o piatej alebo az o siedmej, davam ju k sebe... a rano tomasko uteka ku mne sa troska pomojkat :dizzy_face: velke stahovanie....
21. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som prisla na to, ze alexandre sa paci na tomasovej posteli :slight_smile: som ju tam "odlozila", ked som mu tam upratovala vlaciky a ona uplne uzasnuta, tak som ju tam nechala a sa smiala a rozpravala...
21. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my to máme inak - prvá varianta bola: muž spal s malým v spálni, ja so Zuzankou v detskej....
druhá varianta : ja uspávam obe deti .... a ak sa mi ujde miesto - spím s nimi, muž v izbičke
tretia varianta bude: deti vyhodím do ich postelí a my sa konečne s mužom vyspíme :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa pochválim - Zuzanka sa mi vytešuje z hrazdičky každé ráno takých 15-20 min - tak im tam rozpráva a usmieva sa na nich :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim sa v nocnej
aj ked som tu uz dlhsie, ale pisat sa mi nechcelo/nedalo, alebo nechcelo s jednou rukou ako vzdy...
mam nejaku depku z toho mojho prdusa a toho jeho spanku.
Ja vazne nechapem kde robim chybu, alebo ako je mozne ze moje dieta chodi spavat kazdy bozi den okolo 11 :unamused: teraz napr. este nespi.....
21. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To neva Zuzi!!!! Oni nevedia koľko je hodín!!! Určite nech ťa to nedepčí! A keď bude väčšia tak ju ľahko naučíš - a aj sama sa ti bude ukladať hneď ako sa zotmie.... môj sa to naučil tak od roka - roka a pól.... že je nejaký režim...
A úplne sme začali fungovať tak od dvoch... že je poobednajší spánok a potom noc... a to keď dlhšie spinkal poobede tiež chodil neskoro večer spať... Z toho si nič nerob!
21. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyzuz: neboj, ono sa to spravi... deti sa menia a castejsie ako by sme si priali... tak u vas sa to moze zmenit iba k lepsiemu :dizzy_face:
21. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam SYNAAAAAAA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a ja som zasa nešťastná, že mi malá pije kedy sa jej zachce... vôbec nemá žiadny režim!!!! A keďže jej nezaberá dudel a a ni z fľašky piť nievie si neviem predstaviť tie prechádzky v zime :frowning2: , keď ani teraz radšej nechodím ďalej od domu....
davidka :dizzy_face:
joj Zuzanka - prepáč - si píšem aj na facebooku s kamoškou čo má Natálku :sweat_smile:
PREPÁČ - ma to oziky mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. sep 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok