• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
zmurka nejak sa to zasekava, kupila som si traktor ale nemam na benzin, to je zivot farmara. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: este musim nakuknut brinzulke, co dnes dopestovala. :grinning:
pekne fotecky si dala. :slight_smile:
21. sep 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tak pšššt, nech nezobudíme :grinning:
21. sep 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už len pol hoidnku budete oslávenkyne :sweat_smile:
21. sep 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucimka - a nezaberie to veľa času .... som si to neštudovala - len podľa toho, čo písala Brindzlka že musí v noci stávať k jahodám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A potom nastane realita - bude mi ťahať na 40!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (pre pokoj v duši - dnes mám 31. :grinning: :grinning: :grinning: )
21. sep 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dietko sa mi asi budí - utekám aby som predišla revu revúcemu!!!!!
21. sep 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrazdička objednaná :sunglasses:
21. sep 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tiramisu nakoniec nebolo, zabudla som kupit mascarpone (v mojom podani jemny tvaroh alebo cottage cheese) .. bol ten listkovo pudingovo broskynovy kolac. a grilovacka a trosku fernetiku. a dzusik.

zmurka ked nesadis na noc veci, co dorastu za 4 hodiny, tak ti nevykapu. :grinning: jryza rastie 12 hod. e to celkom chytlave. ja som len nakukla, co to moja kamoska tam robi a uz pestujem vo velkom. :slight_smile:
21. sep 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne erik sladko spinká vedla mna na posteli :dizzy_face: ja ho tak ľúbim :dizzy_face:
21. sep 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je nejaká hra na FB?? :sweat_smile:
21. sep 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to o com tocite? nem?

sup sem s receptom, ten kolac znie guuuut!
21. sep 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn hej, farmville , poslem ti odtial darcek a pozvem ta za susedku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mne matko spinka v posteli, robil nam spolocnost vonku, co on bude vyspavat, ked sa vsetci bavia, a teraz sa pred chvilkou docucol a buviska, dufam, ze potiahne tych jeho 5 hod.

vsetkym posielam virtualny kolacik.

co ze my koncime oslavy, ale predavame stafetu brinzulke ... o par minut mozeme zivijovat na nu. :grinning:
21. sep 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..ak tam netreba nič inštalvoať k tomu :grinning: vdaka za koláčik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a matko je správny chlap, tak čo bude spať, ked je kolo neho zábava :slight_smile:
21. sep 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn nieco sa tam stahuje ... nejakA aplikacia , ale hned ... ci ty take nesmies?

matysek je spolocensky po rodicoch. :slight_smile:
21. sep 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde mam ten recept?
21. sep 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu...už mám strach po hubovej polievke od mm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi..u lucky v zložke recepty :grinning:
21. sep 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*****BRIN*****

všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj k narodkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuky cmuky :astonished: :astonished: :astonished:
22. sep 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to tu niekedy v lete davala tusim lada - ze inn?

listkove cesto rozvalkas na plech, na to piskoty, vanilkovy puding, poukladat ovocie, prikrit listkovym cestom, piect. mnamka hotova.
22. sep 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin panna zazracnica nasa jedinecka, cmukyyyyyyyyyyyy secko najlepsie tu juuuuuuuuuuuuuuuuuu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
stastnu rodinku tuuuuuuuuuuuuuu juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a tocime o facebooku a jednej hre tam .... si na facebooku? :wink:
22. sep 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prikryt sa samozrejme pise s ypsilonom, nie s i. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ten receptoš je ešte z tehulkovského obdobia :slight_smile:

si ma navnadila na ten koláč, ja som ho ešte nerobila :slight_smile: lístkové cesto vmrazáku, piškoty mám, ovocie tiež, puding takisko...šicko mám :sunglasses:
22. sep 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn hiiiihiiii to bola dnes z nudze cnost, ked uz som to nezvladla so surovinami, improvizace, este ze sme boli take mlsne tehule. inak, robila som ho uz aj s jablkami, bol fajn.
22. sep 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak aké ovocíčko dávaš? :slight_smile:

ale asi to aj tak netromfne smotanovú tortu...tú kedykolvek :grinning:
22. sep 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konzervove broskyne najcastejsie. (3X) aj v kombinacii s jahodami raz bolo. a raz boli aj slivky. to uz som ho robila 5x??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zdá sa, že po poživatelný :grinning:

zajtra ho nespravím, chcem ísť doobeda do našeho nového MC a potom idem s mamou snoriť po čiapočkách pre erika :slight_smile: a to prídem domov na večer a nič sa mi nebude chcieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci nemam facebook...
22. sep 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, idem zalahnúť, možno o 3 hodky budem zase vstávať :grinning: dobrúúúú a cmuk cmuk :wink:
22. sep 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by dnes mali prist vecicky z mmb.

inn tak ho nerob zajtra, ale dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi no co uz ked nemas, ale mozes mat, ked mas internet :grinning:

a dnes dom si kupila 2 pohodlne topanky a 1 drahemu (som sa nevedela rozhodnut, ci cierne, alebo bezove, tak mam oboje) :slight_smile:
22. sep 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
22. sep 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok