• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ja uz idem tiez, lebo ja nebudem mozno vstavat o 3 hodiny, ale takmer na milion percent okolo pol 2 az 2 :grinning:
facebooku odolavam, nemusim mat vsetko nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobru
22. sep 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
22. sep 2009 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné raníčko všem sluníčkám přejeme :grinning: :grinning: :grinning:
Brinzulko vše nejlepší a hodně všeho dobrého :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a posíláme něco z naší hudby tu my rádi doufám že potěší :dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ&feature=related
22. sep 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko :slight_smile:

práve sme sa zobudili :slight_smile: sme prebalený, papať bude erik neskôr :slight_smile: a idem sa dať ja do poriadku, kafé, raňajky :slight_smile:

josi...aj tebe krásne, very good song na ráno na prebratie :wink: nightwish sú celkom fajn :slight_smile:
22. sep 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko to je jedna z pohodovějších kapelek posloucháme i jiné :grinning: :grinning: :grinning: malá miluje ac-dc a Scorpions, a metaliku, pustím a ona je u toho v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: . A dobrou chuť přejeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brinzula mooooooooooooooooooooooc dakuje....a pocuva... :dizzy_face:
dieta ma prebralo o 7mej...druhe do pol noci vymyslalo...oj jaj...ale bude dnes krasne....o dve hodky slapeme na jazera...milujem teplu jesen :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko drobcekovia a maminecky :slight_smile: celu nedelu aj pondelok sme kolikovali dnes to vyzera trosku lepsie tak duuuuufaaaam ze to nezahovorim ...
22. sep 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brin krásně si to užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fifo sa tu na mna skeri z vajicka a medzi tym ho neskutocne trapi stikutka tak ho necham asi rozplakat lebo to jedine vzdy na tu stikutku pomoze
22. sep 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimka kam to treba zavesit tie foto zo stretka ... je uz nieco spolocne zalozene? ak ano posli heslo :slight_smile:
22. sep 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin vsjo naj k tym 27 rockom :grinning: a o rok snad zase :grinning:
22. sep 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my brinzulke prajeme vsetko najlepsie :slight_smile:
22. sep 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin..ja som ti priala prvááá :grinning: :grinning: :grinning: stihla som hned po polnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj my se tak těšili a plavčo bude až zítra instruktorka volala že musí s dítkem k lékaři :frowning2: no nic počkáme do zítra :slight_smile:
22. sep 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...u mňa fičia 70-80te roky :slight_smile: erik zatial fičí na detských pesničkách :grinning:
22. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innes-ja som to VIDELAAAAAAAAAAAAAAAAAA :grinning:
inak mam 18+nejake drobne...len pre poriadok :grinning:
22. sep 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa vcera napchala hroznom a cakala, ze to zle dopadne...a baby...uplna pohoda...maly poprdel, pokakal sa riadne a bolo...
22. sep 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nevíete ako sa maju zrnik a drobatko?
22. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin :grinning: :grinning: som rada, že ok máš v poriadku :grinning:

ja mám na miske hrozno tiež, ešte som nejedla, nechce sa mi ho umyť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale voní hezky :grinning:

nevieme, nevieme...o zrnikovi :confused:
22. sep 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, dostali ste po 6-nedelí hneď menzes? Ja som to mala tak isto aj pri Mattiaskovi, pri plnom kojení som hneď po skončení 6-nedelia dostala menzes a riadne silný, mliečko mám dosť veľa...len či je to normál? Ale myslím, že niekto má, niekto nie...hm?
22. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam doteraz menzes
22. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauraj...ja som dosatala, az ked mal david 7mesiacov-myslim...ked som ho zacala prikrmovat..len ten bol taky, ze cucal 7krat v noci-cize som kojila naplno...uvidime...ako bude teraz-nakolko maly pije 2krat za noc...
Aspon vies, ze bacha! uz by ste mohli mat dalsie :wink:
laury je to normální já ho dostala také hold u každé je to jinak :slight_smile: Některá ho nemá třeba rok a měkterá hned :wink:
tusim ze voski dostala, ale ona nekoji...a ci je normalne mat menzes pri plnom kojeni... :confused: neviem
ahoj laurajana ... ja som sa o tom bavila s mojim lekarom a vravel ze je to velmi indivindi ze to nie je pravidlo .. ja som nedostala ale chcela som tabletky tak mi prepisal a beru sa uplne bez prestavky v jednom kuse :slight_smile:
22. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, ako sa inak mate?? si tu dlho nebola
22. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moooorning.slniecka. :slight_smile:

brin este cmuuuuuuuuuuuuuuuk na rano na licko posielam.

a lauri - je to bohuzial normalne, ja som vcera k narodkam dostala aj menses (uz 2.krat :confounded: )
vacsina kojacich nema, ale just musime byt vynimky. :angry: :wink:
22. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko...dnes bola ťažká noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: kojili sme každé 2 hodiny...mám pocit, že malá sa nemohla docucnúť, prsia sa mi tak nenalievajú, žeby to bolo chorobou? Po tom jednom odstriekavacom dni mám bradavky v keli :rolling_eyes: , zas bolia...
22. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim...aj Ty naplno plodna...
Chapem, ze Vas to obtazuje....no horsie bude..ak z cista jasna budem tehu...a to ani menzesu sa nedoćkam-ale to len teoreticky :grinning: :grinning:

Lucim dakujem...som citala :grinning:
22. sep 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia-pocuj kup vineu...ak vypijem jednu flasu...mam co s prsnikmi robit..tak su plne...Snad to nie je len bachorka...ale ja sa ju uz bojim PIT :grinning:
22. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok