Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babyzuzana
21. sep 2009

ja uz idem tiez, lebo ja nebudem mozno vstavat o 3 hodiny, ale takmer na milion percent okolo pol 2 az 2 😀
facebooku odolavam, nemusim mat vsetko nie? 😝
dobru

lucim
21. sep 2009

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

josifek
22. sep 2009

Krásné raníčko všem sluníčkám přejeme 😀 😀 😀
Brinzulko vše nejlepší a hodně všeho dobrého 😵 😵 😵 a posíláme něco z naší hudby tu my rádi doufám že potěší 😵

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ
inneska
22. sep 2009

bré ránko 🙂

práve sme sa zobudili 🙂 sme prebalený, papať bude erik neskôr 🙂 a idem sa dať ja do poriadku, kafé, raňajky 🙂

josi...aj tebe krásne, very good song na ráno na prebratie 😉 nightwish sú celkom fajn 🙂

josifek
22. sep 2009

Inesko to je jedna z pohodovějších kapelek posloucháme i jiné 😀 😀 😀 malá miluje ac-dc a Scorpions, a metaliku, pustím a ona je u toho v pohodě 😀 😀 😀 . A dobrou chuť přejeme 😵 😵 😵

brinzulka
22. sep 2009

Brinzula mooooooooooooooooooooooc dakuje....a pocuva... 😵
dieta ma prebralo o 7mej...druhe do pol noci vymyslalo...oj jaj...ale bude dnes krasne....o dve hodky slapeme na jazera...milujem teplu jesen 😵 😵

zaba2707
22. sep 2009

dobre ranko drobcekovia a maminecky 🙂 celu nedelu aj pondelok sme kolikovali dnes to vyzera trosku lepsie tak duuuuufaaaam ze to nezahovorim ...

josifek
22. sep 2009

Brin krásně si to užijte 😵 😵 😵 😵

zaba2707
22. sep 2009

Fifo sa tu na mna skeri z vajicka a medzi tym ho neskutocne trapi stikutka tak ho necham asi rozplakat lebo to jedine vzdy na tu stikutku pomoze

zaba2707
22. sep 2009

lucimka kam to treba zavesit tie foto zo stretka ... je uz nieco spolocne zalozene? ak ano posli heslo 🙂

reilyy
22. sep 2009

brin vsjo naj k tym 27 rockom 😀 a o rok snad zase 😀

zaba2707
22. sep 2009

aj my brinzulke prajeme vsetko najlepsie 🙂

inneska
22. sep 2009

brin..ja som ti priala prvááá 😀 😀 😀 stihla som hned po polnoci 😝

josifek
22. sep 2009

Joj my se tak těšili a plavčo bude až zítra instruktorka volala že musí s dítkem k lékaři ☹ no nic počkáme do zítra 🙂

inneska
22. sep 2009

josi...u mňa fičia 70-80te roky 🙂 erik zatial fičí na detských pesničkách 😀

brinzulka
22. sep 2009

innes-ja som to VIDELAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😀
inak mam 18+nejake drobne...len pre poriadok 😀

brinzulka
22. sep 2009

ja som sa vcera napchala hroznom a cakala, ze to zle dopadne...a baby...uplna pohoda...maly poprdel, pokakal sa riadne a bolo...

brinzulka
22. sep 2009

inak nevíete ako sa maju zrnik a drobatko?

inneska
22. sep 2009

brin 😀 😀 som rada, že ok máš v poriadku 😀

ja mám na miske hrozno tiež, ešte som nejedla, nechce sa mi ho umyť 😝 ale voní hezky 😀

nevieme, nevieme...o zrnikovi 😕

laurajana
22. sep 2009

ahojte baby, dostali ste po 6-nedelí hneď menzes? Ja som to mala tak isto aj pri Mattiaskovi, pri plnom kojení som hneď po skončení 6-nedelia dostala menzes a riadne silný, mliečko mám dosť veľa...len či je to normál? Ale myslím, že niekto má, niekto nie...hm?

reilyy
22. sep 2009

ja nemam doteraz menzes

brinzulka
22. sep 2009

lauraj...ja som dosatala, az ked mal david 7mesiacov-myslim...ked som ho zacala prikrmovat..len ten bol taky, ze cucal 7krat v noci-cize som kojila naplno...uvidime...ako bude teraz-nakolko maly pije 2krat za noc...
Aspon vies, ze bacha! uz by ste mohli mat dalsie 😉

josifek
22. sep 2009

laury je to normální já ho dostala také hold u každé je to jinak 🙂 Některá ho nemá třeba rok a měkterá hned 😉

reilyy
22. sep 2009

tusim ze voski dostala, ale ona nekoji...a ci je normalne mat menzes pri plnom kojeni... 😕 neviem

zaba2707
22. sep 2009

ahoj laurajana ... ja som sa o tom bavila s mojim lekarom a vravel ze je to velmi indivindi ze to nie je pravidlo .. ja som nedostala ale chcela som tabletky tak mi prepisal a beru sa uplne bez prestavky v jednom kuse 🙂

reilyy
22. sep 2009

lauri, ako sa inak mate?? si tu dlho nebola

lucim
22. sep 2009

moooorning.slniecka. 🙂

brin este cmuuuuuuuuuuuuuuuk na rano na licko posielam.

a lauri - je to bohuzial normalne, ja som vcera k narodkam dostala aj menses (uz 2.krat 😖 )
vacsina kojacich nema, ale just musime byt vynimky. 😠 😉

lucia32
22. sep 2009

bré ránko...dnes bola ťažká noc 😝 kojili sme každé 2 hodiny...mám pocit, že malá sa nemohla docucnúť, prsia sa mi tak nenalievajú, žeby to bolo chorobou? Po tom jednom odstriekavacom dni mám bradavky v keli 🙄 , zas bolia...

brinzulka
22. sep 2009

Lucim...aj Ty naplno plodna...
Chapem, ze Vas to obtazuje....no horsie bude..ak z cista jasna budem tehu...a to ani menzesu sa nedoćkam-ale to len teoreticky 😀 😀

Lucim dakujem...som citala 😀

brinzulka
22. sep 2009

Lucia-pocuj kup vineu...ak vypijem jednu flasu...mam co s prsnikmi robit..tak su plne...Snad to nie je len bachorka...ale ja sa ju uz bojim PIT 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre