• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
brinzulka, tak všetko naj k sladkej 18+drobné :grinning:
22. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin to se máte u nás ta vinea nejde sehnat, ale mlíka mám dost :wink:
22. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...pri prvom som dostala menzes hned po 600nedeli a kojila som... a teraz nekojim a bol min.tyžden...
22. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin a nevadí, že je bublinková? moja bude mať z toho koliku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , či ju musím vyšumieť?
22. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josifek...u nas nie je tiez lahke...ale mm ma minule velmi milo prekvapil...pozerali sme letaky z metra a tam vinea...normal mi kupil 2*6flias..
22. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj si do pohara-vybublinkuje...inak da sa zohnat aj nebublinkova-ale to skor v restauraciia v malych flasiach...Lucia...malej nepomaha ak s nou pri kazdom prebalovani pocvicis...pomagas brusko?
22. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
David ten plakal na vsetko mozne, kukuricu, hrach, hrozno....
Andrejkovi nevadi skoro nic..teda do Kckovych potravin este nejdem...
A to, ze osm selektovala, co sa dalo...aj tak nam Davido vrestal...a tot je zasa kludne...ze to tou stravou niekedy ani nejak nezachranis..Budete mat superstar spevanu.
22. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin...eee, nechám ju kopkať, ponaťahujem nožičky, masírujem pupíkom...niekedy je lepšie, niekedy horšie...dnes ideme na krčné, či príčina jej plaču nie je náhodou v uškách...ona je tak strašne nekludná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej bude z nej operná speváčka...a možno aj herečka...bi niekedy mám pocit, že to filmuje :grinning: ...krásne si džavoce a odrazu rev ako pavián :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial MS tiež nemám..aká paráda :grinning:

tiež som pila vineu, mliečka bolo, hlavne v porodke...teraz nepijem, aj tak je dosť :sunglasses: ak bude pomenej, určo budem piť :slight_smile:

brin..určite je mm lacnejšie kúpiť 12 fliaš vinei ako kupovať drahý nutrilon :grinning:
22. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj ake bude 4te dieta :grinning:
22. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innes...no takto som sa na to nepozerala :grinning: ...inak furtky ked chodim tu smiechotavu ikonu...ma napadne, ci nemam mak na zuboch...pomedzi, medzi
22. sep 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodim=hodim
uz som zase pri vas, kavicka predo mnou.

brin, kolko planujete este deti? :slight_smile:

luci to preliecenie sooru malej na ten nejlud nepomohlo?
domu, pijeme tomu :grinning:
mm uz nijake aspon so mnou...si robil srandu, ze s frajerkou...a to som mu rozpovedala potom uvahu-ze ked nechce tretie..tak preco s frajerkou, ved to je tretie...tiez
22. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...už nie je tak zarevaná...sa mi zdá, alebo som si zvykla? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale má nekludný spánok, aj cez deň, aj v noci, stále sebou trhá, myká, ak ju v noci nezabalím do perinky, tak ani nespíme...cez deň sú to len minútovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin ale to uz nebude mat podla hesla, ze kazde dieta si zasluzi vlastnu matku :grinning:
22. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim si heslo na album julovciatiek...ak viete...do IP...dakujem
22. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...chcela som kúpiť ten viburcol čípky na neklud, ale nikde nemajú...objednajú mi? Ani netušia čo to je? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze ti objednaju, je normalne v distribuckach, len im asi musis nadiktovat po pismenkach co chces .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

brin pisnem IP
22. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaale ved nevadi...som mu na to, ze ked sa bude dat idem na salsa aerobic s cernochom...tak mi tu denno denne o cernochovi basni....na ved aj tak sa da...hlavne, ze je sranda...
22. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma, pijeme tomu bolo na pošťa...cikanie :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme do MC...včera neboli, vedúca sa v sobotu vydávala :slight_smile: ideme hladať nových kamošov :slight_smile: paaaaa
22. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo tak sa zabavte...ja balim deti a ta het na jazera....sa tu majte devuchy...ak niekto vecer nebude branit hrad...tak si zafarmarcim a urco pridem...
22. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som si to vytlačila, nech to vidia na papieri...idem sa pomaly chystať, malinká ako tak spí, o 10 máme byť na krčnom...
22. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky niekam idete ... a co budem robit ja???? kam idem?
22. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..pojd s náma a budeš máma :grinning:
22. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn :grinning: :grinning: :grinning: to sme tusim vsetky .... ale mozem zistit, ci je MC na brezovej .... :wink:
22. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som o bambulke ani nevedela, len vedúca posiela cez koníka pozvánky :slight_smile:
22. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok