• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
autor
Ahojte, naša Alex má dnes už 3 mesiačiky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojjky Adko malé vše nej a hlavně velký usměv
a ten panthenol jsem nesehnala ale v jedné lékarně slíbili že se může objednat tak pak dám zprávičku :wink:
22. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka, alex zelame k stvrtrociku vsetko naaaaaj :slight_smile:

mne matko este spinka, co bude skoro vstavat, ked vecer zuroval. :wink:
22. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac vinea je to iste co top topic, nie?z hroznovej stavy
22. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :confounded: :rolling_eyes: kam ten svět spěje :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Reily myslíš že je top topik to samé jo jen je to bublinkované :frowning2:
22. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, volala som dr.ze maly kaka zelenu stolicu tak vraj su to len chemicke reakcie, ze si to nemam vsimat :confused: tak si nevsimam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi je to to iste, ale aj vinea je bublinkovana, vraj je dostat aj nebublinkovanu ale nemyslim ze je az tak rozsirena....ja som kupovala top topic a nechala vyfucat bublinky v pohari :slight_smile:
22. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je fajn Reily že je to v pohodě a že je Peťulka v pohodě :slight_smile:
22. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zkusíme já mám hrozno moc ráda a vineu také . koupíme top topik a uvidíme :slight_smile: Mléka je dost ale co kdyby :grinning: 4lověk musí být připravený :grinning:
22. sep 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: vinea je trosku lepsia, musim uznat, ale top topic je tiez fajn :wink: a kukam ze maju nove produkty, ze top topic EGO, afrodiziakum pre muzov, top topic FREEDOM s vytazkom z konopiii a top topic MIND s vytazkom z bieleho caju
22. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ze top topic freedom posobi na citlivych ludi veselo :grinning: kokso, marisku vypijem :sweat_smile:
22. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim ci sa drobec bude po nom rehotat :slight_smile:
22. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reily také juknu :grinning:
22. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem babule za radu k menzesu pri kojení...

reily máme sa fajn, malá rastie, malý nám je často chorý ako nastúpil do škôlky tak bojujeme... :wink:
22. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, skolka to isti....myslim choroby....to je normalka ze je furt chory...ale aspon ze sa mu tam paci :slight_smile:
22. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte takze zas...vsetkym co nieco oslavuju vsetkoooo najlepsieeeeeeeeeee :slight_smile: ...a len jeden dodatok k mrcham...kto ich uz ma a ma nepokojne babo / alebo odmieta prsnik..../tak je to preto,mrchy menia chut mliecka...verim ze ja ich dostanem az ked prestanem kojit/ zeby som kojila do menopauzy :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reily páči...len on je taký jedlík, polievka a mliečne výrobky, ale ovocie a zelenina ho bije...preto je tá imunita taká aká je...neviem už čo mám robiť aby začal jesť, v roku pekne papal všetko a potom akoby udrel hrom... :cry:

jaaaaaaaaaaj aj ja som slávila o víkendu..fuj okrúhliny...ako na potvoru darček-menzes :grinning:
22. sep 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laury takze aj ja mam ocakavat ked budem oslavovat takyto darcek...aj lucim ho tiez dostala na narodky... :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj nádhera, čo sa to deje táto doba krámy na narodky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ľudia prádlo čaká v práčke, nemôžem odísť, Matti nechce spať, Laurinka tiež nie a nechať ich spolu nehrozí, keďže sme v podkroví a to potrebuje ísť až na dvor...no teda,fuška...počkať, aby pospali, iné mi neostáva :rolling_eyes: :wink:
22. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem kedy mam narodky.....ja si to nepametam....narodila som sa vobec? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo traky to je deťmi? :wink:

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=353812&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

inak baby kedy môžem malej vymeniť naušničky z nastrelených za tie čo sme jej kupkali? Lebo jej to nehnisá, nastrelené máme od piatku minulého, ale neviem, či je to už zarastené?!
22. sep 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie to šaaalim mrchy aby ku nam netrafili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri mozes len ich namoc na 24 hodin do liehu :wink:
22. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky som si odkukla hned ako si ich dala, ja ta sledujem :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas krasne deti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi zošediviem..to moje dite nece jesť... :frowning2:
22. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ďakujeme za pochvalu...zvládla som vyvesiť prádlo, malú šup do autosedačky a so mnou šla...v rámci toho som aj pozbierala orechy, padajú ako divé a nemá ich kto zbierať, orech jak dom brr :grinning: a Matti spinká jupíííííííííí konečne, idem uvariť polievočku... :wink:
22. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojky...tak na krčnom všetko v poráááádku, ako bandurky v riadku :grinning: , výter bude na druhý pondelok, asi...
A najnovšia novina, zajtra už zarezávam na pracovisku...och krásne zlaté časy na materskej...ale budem sa prestriedavať s brigádnicami :grinning: , tak tam nebudem čučať každý deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a zrejme tým utrpí aj moje kojo, kedže to nie je žiadna sláva, mám mať v zálohe Nutrilon a zachraňovať najhoršie...nemôžem nechať revať Nataly u babky...
22. sep 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok