Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
22. sep 2009

2

traktor
22. sep 2009

1

traktor
22. sep 2009

koniec bude ked dokukam panelak 😀 😀 😀

adka12
autor
22. sep 2009

ahoj traky, dakujeme pekne, no koníky už pomaly pasieme, ale len ked sa nám chce, hlavku trosku podrží a má dosť a to ako vidím na vašich fotkách, že sú opretý na rukách a vidieť im až hrudníček tak to u nás ešte nehrozí.
Ale ked ju mám na rukách, tak už jej vôbec nemusím hlávku držať, krásne si ju drži sama a som si všimla, že ked sedí v tom polohovatelnom kresielku, tak sa dviha celým chrvátikom, ako kedy odtial chcela vyskočiť 😀

Zajtra sa chystám do polska kuknúť, tak som zvedavá, či niečo kúpim a hlavne, či to mm prežije doma sám so Saškou 😀 😀 😀

traktor
22. sep 2009

neboj zvladnete to aspon si ju trosku uzije 😉 , no a pasenie konikou- nam dokyna povedala ze nie vsetky deti musia past, nic to neznamena, proste to ide aj bez pasenia 😉

traktor
22. sep 2009

chybou by bolo, keby dietatko nechcelo hlavkudrzat, malo by sa hybalo...ze vtedy tam uz problem moze byt / a + neopasie koniky/

traktor
22. sep 2009

idem uky panelak, a ked sa vratim nech to tu zije... 😀 kde je in? lucim?.... 😅

lucim
22. sep 2009

co dostanem za odmenu, ze som prisla? 😝

adka12
autor
22. sep 2009

Ahoj Lucim, ja sa podelím s výživou a piškotkami 😀

inneska
22. sep 2009

už som tu aj ja 😀 😀

adka12
autor
22. sep 2009

Inn tak to aby som otvárala druhú výživu 😀 😀 😀

inneska
22. sep 2009

dnes sme sa poprechádzali, kukli do mc, chvílu tam pokecali 🙂 stavili sa v obchode, počkali babku z roboty a kúpili 2 krásne čiapočky na jeseň 😵 a prišli až o 19 domov...teraz už spinkáme, tak sa pôjdem najesť(som hladná ako vlk 😝 ) a spratať viditelný bordelík 😀

a cvaknem čiapken 🙂

inneska
22. sep 2009

adka 😀 😀 ja výživku rada 😝

lucim
22. sep 2009

ja som papala kyslu smotanu a cierny chlebik , ale dakujem adka. 😉 vyzivku lubim aj ja.

traktor
22. sep 2009

prestavkaaaaaaaaaa.....no vidim ze ste sa ukazali... 😀

traktor
22. sep 2009

ja cakam ci sa mi ozvu som nasla pre matka overal, co som chcela s quelle, a je podstatne lacnejsi, tak uvidime či dačo uvidime, kuk http://www.babybazar.sk/detail.php?id=1296971

majkas
22. sep 2009

kuk, reklamam pocas ordinacie 😉

ja hlasim ze sme zdravucki, reflux sa nepotrvdil a aj vsetky ostatne organy co sa dali na sone pozriet (okrem srdiecka lebo to nebol srdieckovy doki) mame v poriadku. akurat jedien co napisal je meteorizmus , zvysena plynnatost v crievkach ale ze to je u deticiek normal 😉

no idem kuki dalej odrinaciu

traktor
22. sep 2009

joj tak to sme radi ze mame taku krasnu a zdravu nevestu 😀 😀

inneska
22. sep 2009

ja papám rožky s maslom a kakavko 😀

traky...si vzývala našich duchov, aby sme sa tu objavili ? 😀 overal je krásny, snád sa ti ujde 😀 aha čo som našla 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1345423

majka...super, že nemáte reflux 😉

traktor
22. sep 2009

ina taku ciapku sompovodne ajmala objednanu, nakoniec som to zrusila, pretoze matejovi musim ciapkyskusat ani jedna velkostnie je taka aka by mala byt, teda to cislovanie....som pozerala, ze si si objednalahrazdicku?

majkas
22. sep 2009

kuk dalsia reklama

lucim
22. sep 2009

som musela rychlo obehnut kupelnu, tie zenske veci su nejake prudke. 😠

traky peknucky overal, to je zimny, ci prechodny? my mame prechodny chlpaty.
inn za vyvolavaciu cenu by sa to dalo ,ale kto vie, pokial pojde cena.

majka dobra sprava od doktorov, super. 😉

inneska
22. sep 2009

traky...hej, včera som ju objednala 🙂 aj s tou ste ma tu nakazili 😀 a takéto som kúpila dnes https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a v tom stánku, kde som ich kupovala majú úžasné vecičky a majú aj disney vecičky, tak už viem, kam budem chodiť míňať materskú 😀

inneska
22. sep 2009

luci...ja som to schválne pre traky tu dala 😀 ale asi by nám bola aj tak malá 🙂

majka...aj niečo napíš, nekukaj len 😀

adka12
autor
22. sep 2009

Baby a myslíte, že teraz budú prvé menštruácie pravidlné? Lebo ja som mala dostať v piatok a ešte stále nič 😲

traktor
22. sep 2009

lucim v quelle pisu ze zimny, tak uvidime,ak by to vyslo aj tak by sme to myslim vynosili, ci zimny ci prechodny, ked len na nakup, tak sa vozi v aute,nemusi byt nababuseny 😉

lucim
22. sep 2009

adka nemusi byt ten zaciatok pravidelny ...
u mna to ani moc neriesim, jasom nikdy nemala pravidelne, lenked som bola natabletkach.

traktor
22. sep 2009

in presne taku istu aj za taku istu cenu nam vcera doniesla/ teda ja som si po nu pesi dosla/postarka, je super, my sme k nej este dostali nahradne hracky, a dobre je ze vsetky hracky sa daju dat dole a vyuzijes aj ako hrkalky 😉

adka12
autor
22. sep 2009

no ale ja už začínam pomaly stresovať 😀
už ma aj brucho pobolieva od piatku, včera v noci som si musela dať tabletku a stále nič 😖

lucim
22. sep 2009

adka ze by si si kupila tehotensky test? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre