• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
inn ked ja som taka stastna ze si mozem kuknut telku... aspon ordinaciu a odsudene :wink:
22. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mozem sa na chvilku zapliest do vasej nočnej smeny? :grinning:
22. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, začínajú ti odsúdené :wink:
autor
lucim bože nestraššššš - inak jeden mám ešte doma, ale na to nechcem ani len pomyslieť :confounded:
lusi musiiiiiiiiiiis :slight_smile:

adka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je to s MS, neviem, ja som po odstavení mlieka mala len jednu a bola som tehotná :slight_smile:

traky...vytvoríme klub hrazdičkových?? :grinning:

lusi...jasan :wink:
22. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som zvedavá, ktorá z nás prvá bude mať dalšie mimi :grinning:
22. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj inn dikes, bol aby so zabudla, som zapla nahravanie na NB a dokukavam ordinaciu:slight_smile:
22. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem sa opytat ako dlho vam papaju detičky? My papame 20 min je to vela ci malo? nemam s cim porovnat
22. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji aj ja pozeram odsudene :wink:
22. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby ja? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to som srandovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme najdlhsie jedly7 minut a odkvecol :grinning:
22. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie odsudene su fakt dobre..... :slight_smile:
22. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki 7 min :confused: :confused: :confused:
ja som si mysleli ze my sme rychli :grinning:
traki žeby? :wink: :grinning:
22. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in klub hrazdickovych, klub lehatkovych, klub videonahravok, .......co pride este? :grinning:
22. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klub tehotnych :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jedavame tiez tak do 10 minut max, ale nasi matejovia su dobri papkaci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze traky. 11 min sa mi zdalo dlhoooo, ked mi davnejsie prespal 7 hodin a vstal ako cenkovej dieta vyhladovele.
ymslim, ze tych 20 min je este v pohode.
22. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lusi podla nas sa vobec neda riadit, matej je spavy, kratko je, ma velke prestavky medzi jedenim....neplace / tak riadne ako babetka zvyknu/, nemal koliku ani ziadnu boliestku....je to dieta moje? ci co?lubim ho....mozno mu prislo luto , ze chudak zena ma 3 deti ma dost...joj tak budem dobrucky... :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ktoje tehotny? resp tehotna? :sunglasses:
ja odsúdené sledujem len jedným okom...nerthám sa za nimi :grinning:

lusi...my niekedy papáme 10 min. inokedy aj 30 min. :slight_smile:

traky..nehovor hop, kým nepreskočíš :grinning:

majka...by the way..ten terminovaný vklad, dájú sa tam neskôr ešte vložiť peniažky?? či vložím a šmitec? :confused:
on si to deli 10 min z jednej a 10 min z druhej :grinning:
V sobotu mal 7 tyzdnov a vazi 5350g a prepustaciu vahu sme mali 3440g takze za 6 tyzdnov skoro 2kg to je celkom slusne nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka...nechceš buť prvá tehulka?? :grinning:
22. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hop, som preskocila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nic nebude ...sa zabetoooooooonujem :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi ale urcite neje velmi divoko tych 20 minut vsak...to len zo zaciatku....chce byt pri mamke, tak to natahuje :wink:
22. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam blbe myslienky - mne sa ten tehu stav v podstate pacil .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mna neberte terazvazne, ja mam odkrveny mozog. :grinning:
22. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto tu planoval hned druhe sa marí nie? len si neviem spomenut kto reilly by vedela ona je vsevedko :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi..určite slušné :wink: my sme prvý mesiac 900g a druhý 1100g :slight_smile: teda nepriberáme raketovo, ale nám to stačí, je nás aj tak dosť :grinning:
in len o tom nepresviedcaj ine, lebo ty budes ta prva :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ja som tak hucala do susedy a o mesiac nam vrany krakali, ze nam donesu mateja :grinning: :grinning: :grinning:
lusi...leniccka plánuje :slight_smile:
inn vlozit sa daju kedykolvek, len dostanes uz potom aktual urocenie na viazanost rovnu dobe do splatnosti toho povodneho prvotneho vkladu. cize ked napr vlozis po roku, tak dostnes aktual urok na 2rocnu viazanost ale mozno bude stale taky vysoky :wink:
22. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok