Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
23. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Ivetka...viac skrabkana jak ja 🙄

reilyy
23. sep 2009

😀 😀 ivetka je rozkosna 😀 mozno je skrabkanejsia lebo ma take chlpy 😉 skus aj ty nejake dopestovat 🙂
maly andy je cisto po tebe 😉 velke modre okale 🙂

reilyy
23. sep 2009

briiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin, nelez mi do kapustyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 alexandra je uz zadana! mam sa s tebou rozkamaratit???? 😀 😝

riusik
23. sep 2009

brin: neskoro i ked velmi rada, andrejko je kraaaasny a milucky, po maminke 😉

brinzulka
23. sep 2009

no nic to...snad si najaku najde milu a tak....

riusik
23. sep 2009

no, my blbe, preco sa holime, ked chlapi radi hladkaju chlpatucke potvory? 😀 😝

riusik
23. sep 2009

a mozno aj nasu....

brinzulka
23. sep 2009

ja si obcas myslim, ze on telefonuje a to on sa tu laskuje s IVet 😀 😀

inneska
23. sep 2009

ahojte 🙂

sme doma z kardio 🙂 všetko v poriadku, zajtra o 7,30 ešte sono ... potom napíšem viac, teraz ideme papať a trochu pospať, idem si lahnúť k nemu, tak zaspím asi aj ja 😀 pa potom

lucia32
23. sep 2009

inn...tešíme sa s tebou, že Erik je v poriadku 🙂

jennna
23. sep 2009

kukuk...is anybody there????

reilyy
23. sep 2009

yes honey 😉

leniccka
23. sep 2009

hojte holky, piskotka mi zase spi, boli sme aj kuknut susedu ako rastie, aj prejst sme sa boli no a rano na tom sone a gastre to bol horor!!!! slovenske zdravotnictvo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

reilyy
23. sep 2009

co je zle na svk zdravotnictve? 🙂

leniccka
23. sep 2009

rei, nechci ma nas.at 🙄

leniccka
23. sep 2009

som dve hodiny vozila micu po meste, aby som to rozchodila!!!! ti napisem tu story dnesneho rana... to bude taka telenovela

leniccka
23. sep 2009

V pondelok nas pediatricka objednala na sono a na gastro, primarka povedala ze v stredu mame prist ale 3 hodiny pred krmenim – podotykam ze my papame kazde dve hodiny – neva nejak sme to skombinovali tak aby to dako vyslo, a povedala som si ze prinajhorsom spravi piskotka hlasity bodrel na detskej poliklinike....
Dnes rano dostala piskotka cicku o pol 6 aby nas nalacno mohli o pol 9 zobrat na sono bruska... prideme do nemocky:
1. nie je kde zaparkovat
2. zaparkovali sme v suterene a nebolo ako vyjst na prizemie, davaj rozobrat kocar a po schodoch vynasat v rukach, este ze sme boli spolu s manzelom
3. na sone pred nami 9 ludi, tak som si povedala, ze si sestricka snad vsimne datum narodenia a zoberie nas skor (vseobecne zname, ze deti do pol roka maju prednost)
4. ked uz islo dnu tretie pubertalne dieta a nasa piskotka vrieskala na plne kolo, tak sa drahy nasral a opytal sa sestricky ze ci by nas nemohla zobrat skor, kedze sme tam s takym malym mimcom, na co „mila“ sestricka odpovedala, ze su tam aj vaznejsie pripady a ze my prideme na rad medzi 10-12 hod.!!!!! ze aj tak musi byt mala nalacno. Vravim jej ze ja viem o tom a jedli sme rano o pol 6 a neviem takemu malemu dietatu vysvetlit ze bude hladne este nasledujuce 3 hodiny....
5. sestricka sa naklonila k mm a sepla mu, ze su tam aj vaznejsie pripady... POZOR – deti ktore od vcera nekakali!!!!!!!!!!!!!!!! To som sa uz rozplakala, lebo ja som nebola na velkej uz vyse tyzdna a mica tyzden.... no totalko ma dozrala ta krava stara...
6. piskotka vresti uz asi 30 minut neutisitelnym a zadusivym revo-placom a sestricka mi vravi ze mozno nas uz coskoro zoberie dnu....
7. 9,55 vchadzame konecne po slzach, kriku a nadavkach do sono ambulancie, kde sme vybaveni za 5 minut

pokracujem....

jennna
23. sep 2009

leni to nemyslíš vážne..my máme ísť tiež...to sa na to asi úplne vyseriem...

leniccka
23. sep 2009

Doktor nam po sone „doporucil“ ist sa nakojit.... no krista keby mi to nepovedal, tak sama na to asi v zivote nikdy nepridem.... debil jeden
Po sone sme museli ist na gastro k primarke aby to cele skontrolovala a zobrala piskotke znova krv na rozbor... dali sme sestricke vsetky papiere a ona so slovami za chvilu pojdete dnu zaplesla dvere... Chvila trvala cca 45 minut, piskotka opat spustila svoje solo.
Ked sme vosli dnu, tak primarkine prve slova: To takto place vzdy??? Som jej chcela rozbit tu sprostu „pusinku“ za taku blbu otazku... skontrolovala piskotku, spravila zname hmaty ktore uz ovlada aj nas pes a skonstatovala ze je vsetko v poriadku, aj sono aj brusko, proste OK...
Zobrala krv, povedala ze si mame v piatok zavolat na vysledky a vypoklonkovala nas prec, dovi-dopo..... a moj manzel za dverami povedal este aj dopi..

Takze sme stravili „nadherne“ dopoludnie v nemocnici, total naser, unava a vsetko dokopy... este teraz mi je do placu ked si na to spomeniem...

josifek
23. sep 2009

krásný den všem teda podvečer 😉
My byli plavčit malá byla žůžo líbilo se ji 😀 až to manžel dá do pucu pošlu je tam i instruktáž 😀

leniccka
23. sep 2009

jennn ak to nie je vazne tak sa na to vyser, alebo si zober so sebou niekoho riadne paplunateho, kto sa vie nasrat a vsetkym vynadat.... ja nebyt s manzelom tak som tam este teraz

reilyy
23. sep 2009

😕 fuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, leni, davam za pravdu, mala si tam urobit bordel 😠

jennna
23. sep 2009

leni...tak to by som si nenechala....alebo by som sa zvrtla na päte....mne malá vydrží bez jedla ledva dve hodiny....nie to ju ešte takto naťahovať.....takže, to aby som jej dala papať tam..kým ma zoberú..čo???

ale rozmýšľam že je určite aj dakde inde taký doktor...napr..ako som ja bola na sono bedier...že nás uprednostnili a zobrali hned....a vnemocke bolo 30detičiek naraz...a katastrofen...skúsim niečo pozisťovať..a ak nie..tak sa na to vykašlem..zvládali sme to doteraz..zvládneme to kým z toho vyrastie....ved aha..už majú naše malé 3mesiačiky...už bude len lepšie...

a prečo ste boli vlastne vy???

leniccka
23. sep 2009

dakujem, idem sa z toho vsetkeho konecne posrat... o chvilu som spat

malka18
23. sep 2009

ahojte:
jozifek:nadherná krásna babulka

poradte mi prosím..malej asik pred dvoma týždnami začalo hnisať ramienko po tbc..dokina povedala že jej to mám potierať hermánčekovým čajikom no tak potieram a stále je to zahnisané..8 nás majú očkovať...budú aj ked to bude mať ešte zahnisané abo to dovtedy zmizne... 😢

josifek
23. sep 2009

Málka děkuji a to opravdu nevím ☹

jennna
23. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

josi...zlatunká

aj Dianka má kamoša "Pinkiho"

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre