• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
jennn rozhodla sa konecne nesetrit,vyuziva akciu 2 v 1 :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okey traki...zajtra nabehnem....
23. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas matej pije odzaciatku s oboch...a mlieka mam furt dost kym pije s jedneho druhy pri tom place :grinning:
23. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiiis, tak take dieta by som nechcela, to uz sa mi ani nepaci....chuda zena to musela niest vahu
23. sep 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta druha je super hrasok a melonik :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak taku váhu budeme mať asi tak v 1.roku :grinning:
23. sep 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki aj moje plačú...aj oba dakedy..ked si ich tri hodky nevšíma.... :grinning:

ani....a to maličké je aj zdravé??? chudiatko....
23. sep 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani neviem, ten prvý link je článok
23. sep 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

dávno som tu už nebola, ale keď je čas, tak vás čítam.
Matúško mal v pondelok meninky a dnes má 2 mesiačiky - tak sa všetci tešíme :slight_smile:
Sme ako tak zdravučkí obaja, len Matúško má trošku soplíky. Nemôžeme sa ich zbaviť :unamused:

My už Matúškovi na večer prikurujeme v krbíku, aby mal teplúčko, keď ho okupkáme. A všimla som si, že keď spinká na brušku, tak vydrží aj 2 - 3 hodinky, ako keď je na chrbátiku. Jasné, že som pri ňom. A dnes si sám pretočil hlavičku.

Ja dávam papať tiež z oboch cecíkov a v pohode. Už sme tak naučený.
23. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo ahoj....všetko najlepšie k dvom mesiačikom...no ako to ubehlo, ked ste ešte posledné čakali na čakačke... :grinning:

my budeme mať v nedeľu už 3mesiačiky.... :slight_smile:
23. sep 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennka: ďakujeme. Ja som sa už osprchovala a momentálne večeriam. Matúško sa už mrví, takže pôjdeme hore a šup do vane. Včera sa mi zobudil o 20:15 h a potom sme zaspinkali o 22:45 h. Maska malá.... Doobeda takto nepotiahne.
23. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež práve dotlačila slivkové gule s opečenou strúhankou..... :grinning:

Dianka okupkaná, napapkaná, už sa pokúša o spánok.....ja potrebujem do sprchy.....si smrdkám.... :grinning:
23. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypadl mi net už jsem zpět :wink: vykoupaní napapkaní a spinkáme :grinning:
23. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky,

moc vás zdravím po dloooouhé době. Občas vás po tajmu špízuju :slight_smile: , abych nebyla úplně mimo....Zkoukla jsem fotečky ze srazu. Krásnééé :dizzy_face: :dizzy_face:

My se máme dobře. Kubík roste a roste, už dohnal o 2 a půl měsíce starší sestřenici :sunglasses: Trochu ho ještě zlobí pravé očko, ale to je prostě klasika :angry: Masírujem a doufáme, že to samo přejde. Už bych ho nerada mordovala. 10.10. máme vítání občánků a v obchodě jsem sehnala naprosto úžasnou sadu svátečního oblečku. Sice stojí 600kč, ale přemýšlíme, že koupíme 68 velikost, abychom jej využili i pod vánoční stromeček. A taky se za 14 dnů chystáme na svatbu :dizzy_face:
23. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambule :slight_smile: tak ako, my sme pred chvilou dorazili z vonku este len, boli sme prebrazdit stare mesto tu v BA a bolo fajn 2x sme vonku kojili a uz som si nato v pohodicke zvykla horsie to nesie drahy :grinning:

jennka, jajo, ako sa mate ako drobci posluchaju?
23. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přidala jsem fotečky jak rostem :dizzy_face:
23. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani - je fakt kraaasny :slight_smile:
23. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani krasevac a čauky děvčátka :wink:
23. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem okupat dietko si :slight_smile:
23. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer :slight_smile:

erik už spinká a mama má večer pre seba :grinning: :grinning: a jééé, ešte mám prádlo vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si teraz spomenula :slight_smile:
23. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj strééétko....super fotky....prečo som nemohla byť tam aj ja... :frowning2:

a vaše detičky sú všetky také rozkošné!!!!
23. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky díky :slight_smile: jak píše Jennka, všechny naše ratolesti jsou rozkošné :slight_smile:

josi, nesleduješ Přešlapy na primě? vypadá to zajímavě

Inn, pozdě ale přece, aspoň prádlo pěkně proschne :wink: Jsem tak ráda, že je tak krásné počasí. Krásné babí léto, jako stvořené na procházky s kočárkem :dizzy_face:
23. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani jo kukáme a smějeme se :grinning:
23. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som späť...ešte ma čaká kuchyňa, ale tá potom :slight_smile:

blani...kubík je krásnučký, bambuľko malý vyškerený :grinning: a prádielko mi akurát znova navlhlo, tak som ho musela ešte vo vnútri vyvesiť na dosušenie :sweat_smile:

jennik...aj ja smútim, že som nebola na stretku :rolling_eyes:
23. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi..ahoj :wink: aj vy ste boli vyfešákované :wink: som pozerala a som rada, že sa karamelke páčilo čvachtanie :grinning:
23. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak k tomu, ako pochodila lenička...ja by som tam asi tiež vypenila...a nakoniec by som sa zvrtla a šla preč odtial... s takým prístupom sestričky, je to des ... niektorí ludia by nemali v zdravotníctve robiť :rolling_eyes:
23. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ineska a prečo si nebola??? inak som hrozne rada, že máte dobré výsledky "srdiečka"!!!!
23. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte .... na to 9kg dieťa sa erik nechytá :grinning: a fakt by som nechcela také dieťa porodiť :sweat_smile:
23. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok