Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
23. sep 2009

jennn rozhodla sa konecne nesetrit,vyuziva akciu 2 v 1 😀 😀 😀

jennna
23. sep 2009

okey traki...zajtra nabehnem....

traktor
23. sep 2009

nas matej pije odzaciatku s oboch...a mlieka mam furt dost kym pije s jedneho druhy pri tom place 😀

traktor
23. sep 2009

jeziiiis, tak take dieta by som nechcela, to uz sa mi ani nepaci....chuda zena to musela niest vahu

traktor
23. sep 2009

ta druha je super hrasok a melonik 😀 😀 😀

ani3012
23. sep 2009

tak taku váhu budeme mať asi tak v 1.roku 😀

jennna
23. sep 2009

traki aj moje plačú...aj oba dakedy..ked si ich tri hodky nevšíma.... 😀

ani....a to maličké je aj zdravé??? chudiatko....

ani3012
23. sep 2009

ja ani neviem, ten prvý link je článok

jajona
23. sep 2009

Ahojte,

dávno som tu už nebola, ale keď je čas, tak vás čítam.
Matúško mal v pondelok meninky a dnes má 2 mesiačiky - tak sa všetci tešíme 🙂
Sme ako tak zdravučkí obaja, len Matúško má trošku soplíky. Nemôžeme sa ich zbaviť 😒

My už Matúškovi na večer prikurujeme v krbíku, aby mal teplúčko, keď ho okupkáme. A všimla som si, že keď spinká na brušku, tak vydrží aj 2 - 3 hodinky, ako keď je na chrbátiku. Jasné, že som pri ňom. A dnes si sám pretočil hlavičku.

Ja dávam papať tiež z oboch cecíkov a v pohode. Už sme tak naučený.

jennna
23. sep 2009

jajo ahoj....všetko najlepšie k dvom mesiačikom...no ako to ubehlo, ked ste ešte posledné čakali na čakačke... 😀

my budeme mať v nedeľu už 3mesiačiky.... 🙂

jajona
23. sep 2009

jennka: ďakujeme. Ja som sa už osprchovala a momentálne večeriam. Matúško sa už mrví, takže pôjdeme hore a šup do vane. Včera sa mi zobudil o 20:15 h a potom sme zaspinkali o 22:45 h. Maska malá.... Doobeda takto nepotiahne.

jennna
23. sep 2009

ja som tiež práve dotlačila slivkové gule s opečenou strúhankou..... 😀

Dianka okupkaná, napapkaná, už sa pokúša o spánok.....ja potrebujem do sprchy.....si smrdkám.... 😀

josifek
23. sep 2009

vypadl mi net už jsem zpět 😉 vykoupaní napapkaní a spinkáme 😀

blani2
23. sep 2009

Ahojte bambulky,

moc vás zdravím po dloooouhé době. Občas vás po tajmu špízuju 🙂 , abych nebyla úplně mimo....Zkoukla jsem fotečky ze srazu. Krásnééé 😵 😵

My se máme dobře. Kubík roste a roste, už dohnal o 2 a půl měsíce starší sestřenici 😎 Trochu ho ještě zlobí pravé očko, ale to je prostě klasika 😠 Masírujem a doufáme, že to samo přejde. Už bych ho nerada mordovala. 10.10. máme vítání občánků a v obchodě jsem sehnala naprosto úžasnou sadu svátečního oblečku. Sice stojí 600kč, ale přemýšlíme, že koupíme 68 velikost, abychom jej využili i pod vánoční stromeček. A taky se za 14 dnů chystáme na svatbu 😵

zaba2707
23. sep 2009

ahojte bambule 🙂 tak ako, my sme pred chvilou dorazili z vonku este len, boli sme prebrazdit stare mesto tu v BA a bolo fajn 2x sme vonku kojili a uz som si nato v pohodicke zvykla horsie to nesie drahy 😀

jennka, jajo, ako sa mate ako drobci posluchaju?

blani2
23. sep 2009

přidala jsem fotečky jak rostem 😵

zaba2707
23. sep 2009

blani - je fakt kraaasny 🙂

josifek
23. sep 2009

blani krasevac a čauky děvčátka 😉

zaba2707
23. sep 2009

idem okupat dietko si 🙂

inneska
23. sep 2009

dobrý večer 🙂

erik už spinká a mama má večer pre seba 😀 😀 a jééé, ešte mám prádlo vonku 😝 som si teraz spomenula 🙂

jennna
23. sep 2009

jéééj strééétko....super fotky....prečo som nemohla byť tam aj ja... ☹

a vaše detičky sú všetky také rozkošné!!!!

blani2
23. sep 2009

holky díky 🙂 jak píše Jennka, všechny naše ratolesti jsou rozkošné 🙂

josi, nesleduješ Přešlapy na primě? vypadá to zajímavě

Inn, pozdě ale přece, aspoň prádlo pěkně proschne 😉 Jsem tak ráda, že je tak krásné počasí. Krásné babí léto, jako stvořené na procházky s kočárkem 😵

josifek
23. sep 2009

blani jo kukáme a smějeme se 😀

inneska
23. sep 2009

tak som späť...ešte ma čaká kuchyňa, ale tá potom 🙂

blani...kubík je krásnučký, bambuľko malý vyškerený 😀 a prádielko mi akurát znova navlhlo, tak som ho musela ešte vo vnútri vyvesiť na dosušenie 😅

jennik...aj ja smútim, že som nebola na stretku 🙄

inneska
23. sep 2009

josi..ahoj 😉 aj vy ste boli vyfešákované 😉 som pozerala a som rada, že sa karamelke páčilo čvachtanie 😀

inneska
23. sep 2009

a inak k tomu, ako pochodila lenička...ja by som tam asi tiež vypenila...a nakoniec by som sa zvrtla a šla preč odtial... s takým prístupom sestričky, je to des ... niektorí ludia by nemali v zdravotníctve robiť 🙄

jennna
23. sep 2009

ineska a prečo si nebola??? inak som hrozne rada, že máte dobré výsledky "srdiečka"!!!!

inneska
23. sep 2009

a ešte .... na to 9kg dieťa sa erik nechytá 😀 a fakt by som nechcela také dieťa porodiť 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre