Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
23. sep 2009

četla jsem, že první chlapec je celá mamka, holčička zase taťka. Je to prý proto, že podvědomě si přeje žena dceru a muž syna, tak to tak příroda zařídila...jenom u nás to nějak neplatí 😎 ale oči jsou moje, ty mi nikdo neveme 🙂

traktor
23. sep 2009

blani ja som cela do disney postaviciek, matko je cely rozpravkovy 😀 😀 , nic nerobim len snorim na nete co noveho..... 😀 😀

traktor
23. sep 2009

hmteda robim aj ine veci.... 😀 😀 😀 😀

blani2
23. sep 2009

Inn, jsi charakter 🙂

na Zrník myslím pořád...snad je Matějko v pořádku...toto by nemělo být...

lucim
23. sep 2009

traky este sa musim rozhorcit za teba, truuuuba ta predavajuca, patri sa odpovedat. 😠
jeeee, to je pekny overalik. 😉
blani si zlatko 😀

blani2
23. sep 2009

Traky, to je ale obchodní značka, co? To se vydělává...oblečení, hračky, sladkosti, disney a hned o 50% dražší. Ale co bychom pro naše konoupky neukoupily 🙂

inneska
23. sep 2009

blani...som si dala zákaz kupovať čokolvek, čo nieje nevyhnutné 🙂

traky...ale vyzerá to, že nič iné nerobíš 😀

inneska
23. sep 2009

no nájdu sa aj taký, čo vravia, že erik je celý tata...tak neviem..hlavne, že je náš 🙂

a ide aj o to, že erik už nieje prvý..

blani2
23. sep 2009

Inn, to Ti vydrží??? jsi můj vzor 😀 Já byla minulý týden u mamky a se ségrou jsme vyrazily pro jídlo do tesca. Musely jsme ale projít přes to dětské oblečení a už jsme byly ztracené....1000kč ani jsme nemrkly..

inneska
23. sep 2009

blani...je to tak, že za tie značky sa platia nehorázne prachy...ale občas si treba dopriať a kúpiť aj niečo lepšie a krajšie 🙂

inneska
23. sep 2009

11111ty príspevok 😀

traktor
23. sep 2009

tak nasa simonka je ...neviem po kom ocko urcite nie a ani ja nie...dakde z rodiny musim hladat 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage..., miska je cely tata https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer..., patko je cely tata https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... a matko je ako patko 😀 neskutocne rovnaky mylime si fotky ked boli v rovnakom veku

traktor
23. sep 2009

in chcela si tym nieco povedat? 😀 😀 😀 😀

traktor
23. sep 2009

ja som nahodou velmi sikovna stiham pisat, citat, hladat v bazarikoch, upratovat, varit, piect, starat sa o 4 mensich a jedno vecsie dieta + 2 psy, +rybicka+ korytnacka.............kopu veci stiham bo mam spokojne babo.......a idem otvorit okno bo tu daco straaaaaasne ale straaaaaaaaaaasne smrdi

inneska
23. sep 2009

blani...no či vydržím?? budem sa snažiť 😀 😀 kamoška behla do obchodu niečo kuknúť, šla som s ňou...aspoň poldupky som kúpila...za 75korún, nekúp to 😀 ešte som si dovolila, že kúpim capačky-čižmičky a zimnú čiapku+šálik +rukavičky..bo to nemáme 🙂

inneska
23. sep 2009

fúú, až sem ten smrad sa dovalil 😀 😀

traktor
23. sep 2009

za znacku sa plati, len mam pocitze u nas v ke je problem dostatdisney oblecko, este sem tam ma tesco , inac nic, skusala som hladat na nete ale pre take babo male ako mam som nic nenasla

blani2
23. sep 2009

Inn, jsi na něj čekala, co? 🙂

Traky, ty Tvoje slečny jsou krásné, dámičky 🙂 Jak pěkně pózují, baby jak mají být. A s těma chlapama je to sranda.

traktor
23. sep 2009

že in strasny smrad, otvor okno,bo nevyvetras ani za 3 dni 😀 😀 😀 😝

lucim
23. sep 2009

dorky 😀 😀 😀

traktor
23. sep 2009

moje nervy, moje nervy...tak si hovorim, ked sa rano chystaju do skloly 😀 😀 toje same co si obleciem aky doplnok, to nemozem to som mala vcera , predvcerom, v pondelok.....katasrofa....furt im hovorim ...vela jedzte vela spite, raz dva narastiete, najdete si frajerou a nech sa oni s vami trapia 😀 😀 😀 😀 a ked odidu do skoly ...to ticho..... 😀

traktor
23. sep 2009

budte radi ze mate chalanou.... 😉 😀

traktor
23. sep 2009

dorky dorky fidorky....by som jednu hned zožrala, mnam 😀 😀

blani2
23. sep 2009

čižmičky, to je krásné slovo. Ta slovenština je úžasná řeč 🙂

Seká se mi net 😠 😠 😠 asi znamení, že má jít spát
sladké sny, sluníčka 😵 😵 😵

inneska
23. sep 2009

blani...na čo som čakala?? 😅

traky...a nemáte niečo ako tržnica?? trhovisko?? 😕 na našej tržnici sú 2 stánky a v jednom aj disney vecičky 🙂

inneska
23. sep 2009

blani...tak dobrú nocku a prídi sa zase ukázať 😉 papa, cmuk kubíkovi 😲 u vás bačkůrky?? 😅

blani2
23. sep 2009

Inn, no na ten supiš příspěvek 🙂

lucim
23. sep 2009

neviem si spomenut, ako sa povedia čižmy po cesky. kto mi pomoze? 😉

inneska
23. sep 2009

inak mi nedá...sa tešííím...dnes sa erik prvýkrát 3x po sebe pretočil z bruška na chrbátik 😵 😵 😵

inneska
23. sep 2009

blani 😀 😀 jasneee...na 22222 si ešte počnáme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre