• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
četla jsem, že první chlapec je celá mamka, holčička zase taťka. Je to prý proto, že podvědomě si přeje žena dceru a muž syna, tak to tak příroda zařídila...jenom u nás to nějak neplatí :sunglasses: ale oči jsou moje, ty mi nikdo neveme :slight_smile:
23. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani ja som cela do disney postaviciek, matko je cely rozpravkovy :grinning: :grinning: , nic nerobim len snorim na nete co noveho..... :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmteda robim aj ine veci.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn, jsi charakter :slight_smile:

na Zrník myslím pořád...snad je Matějko v pořádku...toto by nemělo být...
23. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky este sa musim rozhorcit za teba, truuuuba ta predavajuca, patri sa odpovedat. :angry:
jeeee, to je pekny overalik. :wink:
blani si zlatko :grinning:
23. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky, to je ale obchodní značka, co? To se vydělává...oblečení, hračky, sladkosti, disney a hned o 50% dražší. Ale co bychom pro naše konoupky neukoupily :slight_smile:
23. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani...som si dala zákaz kupovať čokolvek, čo nieje nevyhnutné :slight_smile:

traky...ale vyzerá to, že nič iné nerobíš :grinning:
23. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nájdu sa aj taký, čo vravia, že erik je celý tata...tak neviem..hlavne, že je náš :slight_smile:

a ide aj o to, že erik už nieje prvý..
23. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn, to Ti vydrží??? jsi můj vzor :grinning: Já byla minulý týden u mamky a se ségrou jsme vyrazily pro jídlo do tesca. Musely jsme ale projít přes to dětské oblečení a už jsme byly ztracené....1000kč ani jsme nemrkly..
23. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani...je to tak, že za tie značky sa platia nehorázne prachy...ale občas si treba dopriať a kúpiť aj niečo lepšie a krajšie :slight_smile:
23. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11111ty príspevok :grinning:
23. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nasa simonka je ...neviem po kom ocko urcite nie a ani ja nie...dakde z rodiny musim hladat :grinning: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3247845&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F, miska je cely tata http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3247846#navigator, patko je cely tata http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3132415#navigator a matko je ako patko :grinning: neskutocne rovnaky mylime si fotky ked boli v rovnakom veku
23. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in chcela si tym nieco povedat? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nahodou velmi sikovna stiham pisat, citat, hladat v bazarikoch, upratovat, varit, piect, starat sa o 4 mensich a jedno vecsie dieta + 2 psy, +rybicka+ korytnacka.............kopu veci stiham bo mam spokojne babo.......a idem otvorit okno bo tu daco straaaaaasne ale straaaaaaaaaaasne smrdi
23. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani...no či vydržím?? budem sa snažiť :grinning: :grinning: kamoška behla do obchodu niečo kuknúť, šla som s ňou...aspoň poldupky som kúpila...za 75korún, nekúp to :grinning: ešte som si dovolila, že kúpim capačky-čižmičky a zimnú čiapku+šálik +rukavičky..bo to nemáme :slight_smile:
23. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúú, až sem ten smrad sa dovalil :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za znacku sa plati, len mam pocitze u nas v ke je problem dostatdisney oblecko, este sem tam ma tesco , inac nic, skusala som hladat na nete ale pre take babo male ako mam som nic nenasla
23. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn, jsi na něj čekala, co? :slight_smile:

Traky, ty Tvoje slečny jsou krásné, dámičky :slight_smile: Jak pěkně pózují, baby jak mají být. A s těma chlapama je to sranda.
23. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že in strasny smrad, otvor okno,bo nevyvetras ani za 3 dni :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorky :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje nervy, moje nervy...tak si hovorim, ked sa rano chystaju do skloly :grinning: :grinning: toje same co si obleciem aky doplnok, to nemozem to som mala vcera , predvcerom, v pondelok.....katasrofa....furt im hovorim ...vela jedzte vela spite, raz dva narastiete, najdete si frajerou a nech sa oni s vami trapia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ked odidu do skoly ...to ticho..... :grinning:
23. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budte radi ze mate chalanou.... :wink: :grinning:
23. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorky dorky fidorky....by som jednu hned zožrala, mnam :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čižmičky, to je krásné slovo. Ta slovenština je úžasná řeč :slight_smile:

Seká se mi net :angry: :angry: :angry: asi znamení, že má jít spát
sladké sny, sluníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani...na čo som čakala?? :sweat_smile:

traky...a nemáte niečo ako tržnica?? trhovisko?? :confused: na našej tržnici sú 2 stánky a v jednom aj disney vecičky :slight_smile:
23. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani...tak dobrú nocku a prídi sa zase ukázať :wink: papa, cmuk kubíkovi :astonished: u vás bačkůrky?? :sweat_smile:
23. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn, no na ten supiš příspěvek :slight_smile:
23. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem si spomenut, ako sa povedia čižmy po cesky. kto mi pomoze? :wink:
23. sep 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mi nedá...sa tešííím...dnes sa erik prvýkrát 3x po sebe pretočil z bruška na chrbátik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani :grinning: :grinning: jasneee...na 22222 si ešte počnáme :grinning:
23. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok