Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
23. sep 2009

lucim to ako u nas ja som kupovala vsetko 74 ale je mu to este velke, tak uvidime ked prituhne, ze co...

vendulacky
23. sep 2009

určitě to bylo po UM, tohle mi normálně nedělá a skoro se vůbec nevyspala jak furt tlačila a kníkala...
taky mi dnes dělala drahoty s prsem...
A to její pískání nevím, má období, kdy se chce nosit a pozorovat..už nechce ležet, potřebuje monitorovat situaci🙂Jenže já na to čas nemám a hlavně at si kočka nezvyká🙂
Sranda, přijdem k zrcadlu a začne se vztekat...tě nevím jeslti to je při pohledu na sebe🙂)
A vůbec dneska má asi den blbec, včera teda taky..je nějaká neklidná a nechce mi spinkat přes den, předtím spala víc...když mi vydrží přes den teď hodku dopo a hodku odpo, tak je to moc..

inneska
23. sep 2009

lu...hej, natálka https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... určite jej bude lepšie bez otca..

ven..dobrú nocku a nech sa vám dalej darí 😉

vendulacky
23. sep 2009

lu, tak tos jí měla vidět dneska, jak se tvářila na moje prso...
ale máte pravdu, asi jsem jí rozhodila sandál, no ale musela jsem, didy prázdný a emča hladová...tak snad bude líp..

inneska
23. sep 2009

ven..aj erik mal 2 dni také, že bol mrzutý..ani na rukách, ani ležať...nič ho nebavilo, mrnkal...samo prešlo a je teraz dobre 🙂

traktor
23. sep 2009

ven to je len to obdobie okolo 3 mesiaca, vsetky babetka si tym prejdu, su nepokojne, stale hladne.....ono to prejde, neboj ..naraz budes mat doma uzasnedietaktore sa naje,posmeje....vydrz 😉

inneska
23. sep 2009

ven...tak pi a papaj viacej toho, čo je na mliečko dobré 😉

inneska
23. sep 2009

lu a dakujem za gratulku 😉

lucim
23. sep 2009

aj my sme mali taky nepokoj. 😉

vendulacky
23. sep 2009

inn, zlatko....

Ale jinak je eminka úplně nejvíc a má za sebou křtiny, takže v průběhu týdne hodím foto🙂 Byla úplně zlatá, i když obřad trval skoro hodinu!! Bylo tam 6 dětí najednou a když se přikročilo k samotnému aktu křtu, tak se emma tak hlučně zesrala, až se všichni svatý otřásaly v základech🙂)) Doufám, že si nemyslely, že jim na tu svěcenou vodu z vysoka..... 😀

inneska
23. sep 2009

ven 😀 😀 😀 😀

vendulacky
23. sep 2009

tak to jsem ráda, že v tom nelítáme samy🙂)) 3 měsíce máme příští tejden, tak to tak vychází..
asi začnu do sebe lejt zase kojo čaj a meltu....
Jinak se musím pochlubit, že už taky jím skoro všechno a ema je úplně v klídku...nejím jen pikantní a luštěniny (strukoviny?)

...jo už to nějaký bude🙂

za ten záchvat pláče si můžu taky sama, přišly jsme pozdě z procházky a přepískli její slíping tajm a tak nám to dala sežrat i s navijákem..

nu nic, kristovanoho už je 12...tak už fakt BROUU

traktor
23. sep 2009

idem aj ja, ponahanam votrelcou a oki zavriem a spim dobru nocku papa 😉

lucim
23. sep 2009

aj ja idem dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

inneska
23. sep 2009

tak papa a dobrú babulky 😉

inneska
23. sep 2009

už je zase zajtra?? ten čas letí...dnes máme presne 11 týždňov 😵 😵

inneska
23. sep 2009

zhasnem?? šťuk.....................tmaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........chŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕ........................... 😔

inneska
24. sep 2009

olá olá, sono volá 😀 a inak dobré ránko 🙂

my nachystaný, už len vyraziť 🙂 tak papa a prajem všetkým krásny dník 😉

brinzulka
24. sep 2009

bre ranecko...dnes su na striedacku...David zazaracne spi a Andrisko mrkoce, kojoce, prdoce a ine vsakovake veci....Dnes nas caka poradna...ja myslim, ze uz okolo tych 6kg mame 😉

brinzulka
24. sep 2009

innes...dufam, ze sa vybavite k spokojnosti

monr
24. sep 2009

bréé ránko kočky

brin, tá kapsa vyzerá super.

monr
24. sep 2009

ja si ju chcem nechať ušiť, bo na novú nie sú koruny 😒

monr
24. sep 2009

no idem zobudiť muža, a ja ľahem k malej. druhá je už na ceste do školy,
a o desiatej sa chystám na otvorenie jarmoku.

reilyy
24. sep 2009

olaaaaaaa
mooon, aj ja chcem na jarmok 😵

reilyy
24. sep 2009

😀 zeby som segre ukazala co si ma nacvicit? 😀

reilyy
24. sep 2009

malemu som nasilim po 3 dnoch abstinencie srania dopomohla rurkou....to naco je ta biogaja vobec? 😠

traktor
24. sep 2009

dobre ranko, tak to video je super 😀 😀

traktor
24. sep 2009

in ptfuj, ptfuj, nech vsetko dopadne ok 😵 😵 😵

lucia32
24. sep 2009

huhu, tu nočná mora...naša malinká celú noc nespala, len stukala a pučila sa...mala aj zvýšenú teplotku 37,2...tak som teraz z toho jeleň, už ani neviem či jej ten Nutrilon robí dobre, či nie, či moje mlieko, či čo? Či len od nás chytila virózu a takto nejako sa s ňou vysporiadava 😕 , ale je to o držku, ešte pár takýchto nocí a končím 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre