Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
24. sep 2009

ja tie zemieky nerobievam, iba som pocula o tom, aj s paprikou, inak rychle a fajn... ono je to skoro ako polievka, nie? iba hustejsie 😕

mon: pa 😵

ani3012
24. sep 2009

no veď práve,nechcela som farebné.lebo máme veci rôznej farby.Tak aby sme ich aj využili.

riusik
24. sep 2009

ani: ja som pravy opak, pridem, paci sa mi nieco, rychlo kupujem, aby mi to nevypredali 😀 ale inak, tiez niekedy doma banujem... 😀 😀 ze naco, preboha ziveho 😎

riusik
24. sep 2009

ja som im neodolala, odfotim... a HM mam rada pre deti super, aj pekne veci, aj dobra kvalita...

riusik
24. sep 2009

kto sa pytal na tu telku? mozno niekedy, ak je pustena tam mrkne, ale nie, ani tomas dllllho tv nepozeral. a zacala som s bebe tv a dlho niec ine pozeral, az P ho zacal namotavat na pat a mat a krtko atd...

riusik
24. sep 2009

anavi...

riusik
24. sep 2009

no nic, som si precvicila prstoklad, tak mozem ist 😎 majte sa pekne, idem obliect dieta, kamoske na kavu (hlavne pozriet prerobenu spalnu) a pre tomasko do skolky...

riusik
24. sep 2009

...pre tomaskA...

ani3012
24. sep 2009

rius ano a je dobre dať si k tomu na panvici opečenu slov.točenú a ku chlebu.
HM mali aj farebné ale chcela som bez vzoru už len preto,lebo ani Patrik mi nezniesol tie všité obrázky.
Patrik bol na rozprávkach odchovaný.A vlastne teraz,keď je chorý,tak ma pustene DVDčko v kuse.
A aj malá sa začína otáčať k TV 🙂

ani3012
24. sep 2009

Ja som vybavovala telefón.Neviem prečo ale ja vôbec nedokážem robiť dve veci naraz.Včera mi volala maminka a ja som akurát pozerala na nete správy a doteraz neviem,čo ona vlastne odomňa chcela? 😅

ani3012
24. sep 2009

rius,Tomáško ti spinká v škôlke? A v pohode? Patrik je na celý deň len tento rok,lebo som vravela,že nebudem pre neho chodiť a potom ho tam zase vláčiť,keď ma mať krúžky a už vôbe cnie s malou.Ešte je krásne ale ktovie aké počasie bude? Dážď mi nevadí,len vietor!

ani3012
24. sep 2009

Dnes je vonku taký krásny deň - bolo by hriechom nesedieť v krčme pri okne...

laurajana
24. sep 2009

ahojte babule..ani 😀 s tou maminou, podobne som na tom, že by to bolo povinnosťami a zaneprazdnenosťou? 😨

zajtra stupkáme do poradne od nôcky malá dosť kýcha a pokašlieva, teplotku nemáme, ale ten kašlík je ďas, budú ju zo spánku...ach vtáčatko malé...

áno HM, CA, Cherokee či next...radi nakupujeme, sú krásne vecičky...joj len zarábať na všetky strany pre nás na míňanie...hehe, že? 🙂

včera malému dorazil kompletík, rifle, bundička prechodná, čiapočka, triko...už len počkať do utorku na narodky...

lucia32
24. sep 2009

hojky....predstavte si, že som kúpila viburcol 😀 moje vtáčatko je nervné, tak dnes vyskúšame 😕
Lauri...Matti bude mať 3 rôčky? Tak všetko naj... a o nakupovaní mi nevrav, ja som na mimi bundičku Cherooke okukala a vyhrala, mm len krúti hlavou, že maniačka 😝 😀

lucia32
24. sep 2009

one woman show??? 😀

ani3012
24. sep 2009

no tá je nádherná! To si dobre kúpila 😀

malka18
24. sep 2009

no to je fakt krásna bundička...my máme podobnu mikinku.. 😀

lucia32
24. sep 2009

ani...už máme bundičku aj vetrovočku, ešte nám treba overalik...

lucia32
24. sep 2009

malka ako?

lucia32
24. sep 2009

zapnem telku, že tam priatelia a tam niečo iné 😕

malka18
24. sep 2009

čo ako??

lucia32
24. sep 2009

aha ešte len pôjdu 😝 😀

lucia32
24. sep 2009

ako sa máte? 😉

josifek
24. sep 2009
lucia32
24. sep 2009

josi krása...len tá veľkosť 😕 , 62 nám je už teraz 😀 ...ja to teraz nejak nesledujem, som si dala pauzičku, bo mi prišlo 10 balíčkov...zlá mama, zlá 😠 , míňa peniaze 😀 a momentálne máme sľúbené nejaké vecičky, tak sa nechcem unáhliť...

editkaa
24. sep 2009

ahojte krasky...čo nove?my sa chystame na sobotnu oslavu davidkovi 2 rôčkov....bude žuuurka.......... 😉
dala som upiecť velky kamion s privesom....
😎

ani3012
24. sep 2009

jedno krajšie ako druhé 🙂
maminy,malá ma na hlavičke také žlté ako lupene.Ako sa toho zbavíme bez toho,aby sme museli ku kožnej? Nechcem jej to zoškrabkávať aj keď aj tak jej to ide dole,ale nechcem ,aby sa jej zapálila kožka na hlavičke

ani3012
24. sep 2009

ahoj Editka.Kam ťa mám zaradiť?

voskovka
24. sep 2009

voskovka.....prepačte....mam aj druhy nick.... 😀 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre