Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
24. sep 2009

no ja som to vedela! Teda myslela

malka18
24. sep 2009

ahááá ja som ale nechápavá..ale dobre celkom..len malá nece sama zaspávať stále na rukách a v zavinovačke..aj vy tak svoje deti drndáte aby zaspali..asik ma vystre 😀

ani3012
24. sep 2009

vosky ja že mrknem do albumu, aty si tie fotky zmenšila až móóóóc 😀

lucia32
24. sep 2009

ani...
Dokonca aj malé bábätká trpia touto kožnou nepríjemnosťou. Pozor, rozhodne sa ich nesnažte z hlavičky násilne odstraňovať. Suchých lupín sa zbavíte tak, že ich potriete slnečnicovým alebo olivovým olejom asi 3 hodiny pred kúpaním, potom vlásky zmyte mydlom alebo šampónom a vyčešte detskou kefkou. Po pár dňoch opakovania by ste sa mali lupín zbaviť.
Pokiaľ však na hlavičke objavíte veľké množstvo mastných šupín, neváhajte navštíviť detského lekára. Pravdepodobne vám predpíše salicylovú masť

malka...jasné, aj my doma drndáme, naša je tiež riadne číslo 😝

ani3012
24. sep 2009

malka ja ani nie.Malú položím a spí.Ale to bude aj tým,že 3 týždne po pôrode bola v inkubátore,takže sa nenosila a ani ju nekojím tak asi preto

voskovka
24. sep 2009

soorryyyyy.....na ten nick nakupujem veci....a na tento svoj inzerujem🙂
poviem vam pikošku.....
dnes som objednala čističa na koberce,lebo naš koberček macko pu akosi neznaša špinu...(david na nom je,cika, všetko možne....)
preto som chcela aby pred oslavou bol krasnučky...
mm o tom nevedel že tu ma prisť a prišiel si pod dvdčka...zostal vyvaleny že čo tu ten chlap robi.... 😀
ja som mala tenke tričko bez podprdy,a mokre čerstvo umyte vlasy a v obyvaku cističa....
mm sa začal smiať,a nič nepovedal....
lebo ten pan čo mi čisti aj koberce aj sedačku mi robi vždy dobre ceny....koberec mi vyrajbe tymi strojim za 100sk...sedačku 3+2+1+1=za 500sk...
no a ja ho vždy chvalim...kurna dufam že si mm nemyslel že ... 😀

malka18
24. sep 2009

luci..tak vidím že niesom sama 😀

ani3012
24. sep 2009

luci tak ďakujem moc.Som si aj myslela,že nieje dobre zoškrabkávať.Nemá toho veľa,teda,má to po celej hlavičke ale len tenký film.Ale je to take nepekné žlté.Evka je úplne iné bábo ako bol Patrik,takže som v niektorých veciach ako prvorodička.Ďakujem 😉

ani3012
24. sep 2009

ja rozmýšlam akého čističa 😀 😀
že mister proper alebo vanish

malka18
24. sep 2009

kedy sa to odnauči..ved nemôže spať večne v zavinovačke ale aj so zaviazanimi ručkami 😕

voskovka
24. sep 2009

inak my to mame celkom dosť po hlavke a dokina nam dala excipial u hydrolotio-a ma to čoraz lepšie...

ani3012
24. sep 2009

malka tak potom v šatke alebo v klokanke 😀

ani3012
24. sep 2009

veď to je tiež vlastne mastička alebo krémik.Skúsim najskôr ten olivový ako písala Lu a uvidím

malka18
24. sep 2009

ani: nooo a ma potom odvezúúúú

ani3012
24. sep 2009

o chvíľu idú priatelia luci 🙂

voskovka
24. sep 2009

by som sa posr...od smiechu....kurna...som sa citila jak keby som dačo vyviedla....a najlepšie bolo že ten čistič-nechcel ani korunu,lebo zistil kto je mm-tak povedal zadara...
lebo on od mm kupoval do celeho bytu podlahu... 😀 a mm mu dal zlavu...tak preto pre dnešok zadara...ale dala som mu na pivčo....aby prišiel aj nabuduce... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

lucia32
24. sep 2009

malka...my máme to isté, ručky zaviazané a drichme, momentálne ani to 😝 ...ja ju najnovšie len zakrútim do velkej peluchy a do perinky už nedávam, len zachuchlem do deky, ale ked je zle, tak perinka to istí, aj ked jej už tria nogy 😀

lucia32
24. sep 2009

trčia... 😀 nogy, nohy 😝 😀

ani3012
24. sep 2009

Luci aká veľká je Natálka? Váhovo...

lucia32
24. sep 2009

ani...5 kilo a 58 cm 🙂

voskovka
24. sep 2009

my už zavinku davno nie....maly mal včera 6600g...som skoro odpadla...žrutko ho prezyvaju... 😀

malka18
24. sep 2009

no ved u nás to isté..nogy trčia..momentálne je pekne nervná ja už neviem čo jej je ☹

malka18
24. sep 2009

my máme 6kg...a niakych 64cm...no tiež sme pekná gulka 😀

a zaspávame samozrejme na rukách, my odpadnú

lucia32
24. sep 2009

žeby to záhadné trojmesačie? 😀 u nás ani záhada nefunguje, my budeme mať len 2 mesiace😝
Ja idem vyskúšať ten viburcol na nervy a ked pomôže tak frknem jeden aj sebe, ja som z nej už v noci tiež pekne na vetvy 😅 😀

ani3012
24. sep 2009

tak ja si ešte perinkové obdobie ešte užívam.Evka mám 4440 gramov. 😀
Ale inak vám pekne priberajú deťúrence 😉

ani3012
24. sep 2009

čo je to ten viburcol?

lucia32
24. sep 2009

Ani ja mám 2 perinky, tie dlhé ako v nemocke, tam sa mi ešte zmestí, ak veľmi nekope, z tej štvorcovej trčí 😝 😀

malka18
24. sep 2009

no dufam že to čoskoro pominie a mala sa naučí zaspať aj bez zavinky inak ma fakt odvezu...v noci spíme fajne to neriešim i ked dnes sme mali ráno už o pol 4 sa začala škrneť som nevedela čo skor no tak do pol 5 sme sa na seba dívali a potom začala mrnkať tak šup do zavinky a drndať ale zaspala a spala do pol osmej ale pučila sa pritom...a tomu tiež nechápem nekludný spánok má ako keby ju niekto nahánal..chudatko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre