Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
24. sep 2009

si to skopíruj do adresy, mi to nechce vložiť 😕

lucia32
24. sep 2009

malka my to pučenie, ochkanie a spol. máme posledný týždeň na tanieri skoro každú noc, posledné 2 zabijááááák 😠

ani3012
24. sep 2009

no dobre,idem niečo porobiť,lebo príde maminka povarovať

malka18
24. sep 2009

no ja neviem čo sa furt pučia tie naše detičky to z čoho..inak my to už máme tiež dlho aj ked som si tento týžden myslela že už aj kludnejšie spí a prdlajs dnes to isté...maasker

lucia32
24. sep 2009

ani..tak pá...mne maminka už varuje 🙂

lucia32
24. sep 2009

malka a kojíš ju?

malka18
24. sep 2009

nie nie nekojím...sme na Bebe...booože zase je hore...asik zošediviem..čo to je dnes zase za deň ☹ ☹

lucia32
24. sep 2009

my sme pred pár dňami začali prikrmovať Nutrilonom a začala mi toto robiť, aj predtým trošku pučila, ale viac plakávala ale cdez deň a toto mi v noci nerobila? ˇ6eby to bolo prechodom na UM? Ako dlho jej dávaš umelé?

malka18
24. sep 2009

od narodenia...tak neviem čím to je fakt 😒

lucia32
24. sep 2009

malka to poznám ☹ , nič nerobím, len tralalákam na rukách a utišujem plač, sem tam úsmevček...

malka18
24. sep 2009

☹ ☹ a kedy to skončíííííí

lucia32
24. sep 2009

A možno jej Beba nesedí...neskúšala si sa poradiť s mudrou? My sme tak malému vysadili Sunar a dali Bebu, až potom bol kľud...kolegynka vyskúšala Nutrilon a nesadol, tak je na Francúzskom mlieku...viem, že menenie mliek nie je žiadna výhra, ale bábo by malo byť spokojné, no nie? Aj my riešime teraz jej plač a nervnosť, boli sme na OPL, na výter, ideme ešte na sono, prekladáme kojo Nutrilonom, dávame probiotiká, sab simplex, espumisam, paralen sirup...uffff chudáčik malinká, ju testujeme 😝

voskovka
24. sep 2009

ja som teda šťtastna jak blacha ked mame toto mlieko,maly sa nepuči,nereve,v noci pomaly začina ťahať 12stku...už sa len raz zobudi, a cez den chrni a chrni...
ved som to tu pisala že neviem čo su vetry už skoro mesiac-odkedy ma ten nutrilon alergy digestive care-a predtym bol tak zly...

lucia32
24. sep 2009

ORL 😝

lucia32
24. sep 2009

Voski, ale Adamko mal aj problémiky, nie?

voskovka
24. sep 2009

jasne,on je alergicky na bielkovinu krav.mlieka....a hnačkoval,trčali sme v nemocke,nik nedevedl čo mu je...
a teraz zlate dieta...
🙂

lucia32
24. sep 2009

bielkovina kravského mlieka sa nachádza v materskom mliečku? trošku si o tom čítam...či ste už dávali UM aj predtým?

lucia32
24. sep 2009

aha...môže sa rozvinúť aj ked sa kojí a maminka pije mliečko...http://www.casopismamina.sk/mamina/zivotosprava...

lucia32
24. sep 2009

Naša sa vyhádzala po celom tele, ked sme jej dali Nutrilon, som si myslela, že som niečo zjedla...oriešky...a to že príznak alergie...normálne sa v tom spoznávame...

voskovka
24. sep 2009

ved to...ja som pila aj liter denne,potom začal vracať,potom hnačky krv v stolici a už bolo....

voskovka
24. sep 2009

lucia a ktory nutrilon jej davaš?

lucia32
24. sep 2009

nutrilon extra...

malka18
24. sep 2009

no sorry že so tak zdrhla ale davala som jej papať..
luci: neradila som sa s nikým...zatial to nejde do niakych extrémov...a v noci vravím spíme dobre ale sa aj pučí...

no a teraz sa najedla a zase nervná tak šup do zavinky a už aj spí 🙂 😉

voskovka
24. sep 2009

jájjjj.tak tam nie je nič upravene....je to čisto kravske...
troška lepši je nutrilon ha, potom upravene bielkoviny(pre deti s alergiou na krav.ml. je nutilon alergy care) a posledne naše nutirlon digestive alergy care-kde su upravene cukry,tuky bielkoviny-uživa sa len na odporučanie alergologa alebo gastroenterologa...
naš maly zvracal oblukami,vysypal sa,soplikoval,...a po zmene mlieka na nutrilon comfort-sa to ešte viac zhoršilo-lebo to je tiež normalne len jepre deti s kolikami...
a kedže sme už aj mali krv v stolici,stale a permanetne hnačky...skusili toto mlieko... A fakt pomohlo...

malka18
24. sep 2009

a ešte niečo spíííííííííme s plienkou na hlave teda už dlhšiu dobu...tulu tuli 😀

voskovka
24. sep 2009

lebo keby nam robila testy na alergiu-môžu a nemusia vyjst pozitivne...ak vyjdu pozitivne-dieta nemusi byt aklergicke a naopak ak vyjdu negativne-dieta môže byt alergicke...takže krvne testy nič neukažu až okolo roka... 😉

majkas
24. sep 2009

ahojte

traki a len pre inn? 😉 nemozem si to aj ja kupit? 🙂

traktor
24. sep 2009

ahoj majka, mozes 😀 😀 😀 , ja len ze in shanala a akurat som na to natrafila 😉

majkas
24. sep 2009

prave sme sa bavili s mm ze by sme jej nieco take kupili 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre