Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
24. sep 2009

je to super aj jasom kupila z bazariku za 200 korun, + nam k tomu dali aj nahradne hracky, vyzera uplne ako nova a matko sa s nou skvele zabavy, daju sa dat dole vsetky hracky a pouzit ako hrkalky....

majkas
24. sep 2009

tak uz som napisala na tu za 9 eur, uvidime co bude zac, tiez pise ze sa daju da dole hrkalky a ze aj hra

mymame taku deku Nattou som kupila tiez z druhej ruky od kolegyne ale ten obluk na ktorom visia hracky je tak vysoko ze mala nedociahne a tiez je taky malo farebny = malo putavy pre malu,lebo je tam len taka bezova kombinvana so svetlo modrou a ruzovou

traktor
24. sep 2009

tak presne taku mame aj my ale inej farby.....hracky mozes obmienat, nas tie kruzka mozes zavesit aj svoje hrkalk, je super 😉

lenullla
24. sep 2009

ahojte maminky 🙂
aj my chceme kupit malej hrazdicku, len kamarati povedali, ze nech nekupujeme, oni nam daju...no tak som zvedava coze to bude zac 🙂 nechame sa prekvapit.

traktor
24. sep 2009

aj ja si myslim ze pokial je moznost kupit lacnejsie pripadne od dakoho dostat, je zbytocne investovat do novej.aj nasa je ako nova, ved tam take male dietatko nema co porobit 😉

malka18
24. sep 2009
inneska
24. sep 2009

kukikuk 🙂

sme doma 🙂 traky, super, že si na mňa myslela, hrazdičku už mám ale objednanú, zajtra ju posiela 🙂 za 200sk tú istú čo máš ty 😉

traktor
24. sep 2009

aj ta je krasna 😉 , ja uz som ale nechcela take kupovat, mame lehatko fishera, teraz hrazdicku....tak aby toho nebolo vela 😉

malka18
24. sep 2009

ahojky inn....

no my sme mali poukážky z práce tak sme nakupovali jak divíííí 😀 ale je tam malo hračiek na nej ale už som jej tam niake povešala aby mala čo okukávať 🙂) 😀 😝

traktor
24. sep 2009

to je super,takze teraz sme vsetky hrazdickove 😀 😀

inneska
24. sep 2009

a bola som u kamošky...že či mám tesco kartu?? vraj sa na ňu zbierajú body...nemám...tak si chod vybaviť do zajtra, tak ti dajú ako bonus 50 bodov(zajtra ráno už zase ideme k svokre, tak bysom už nestihla), tak som sa vybrala do tesca...a jasne, že som zase niečo kúpila 😀 froté overal na spinkanie za 4,55€ 😝

malka18
24. sep 2009

ja viem že ešte čas ale budete kupovať aj detské stoličky na krmenie??? alebo z čoho budete krmiť.,...kamarátka ma 9 mesačnu dcerku a dávajej stále z lehátka..asik by to už aj celo stoličku nieeee???

traktor
24. sep 2009

a in...veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi ale fakt veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi som rada ze erik je zdravucky. vela stastia, vela zdravia a vela lasky.......cmuk cmuk cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

inneska
24. sep 2009

malka...určite budem kupovať stoličku 🙂 teoreticky, ked začnem s príkrmami a bude už sedieť, tak sa kludne môže kúpiť 🙂 ale na to mám zatial čas, tak ešte neriešim 🙂

malka18
24. sep 2009

ja sa samozrejme pripájam 😀 😉 😉

inneska
24. sep 2009

traky...dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, aj my cmukáme 😉 😉 😉 😉

inneska
24. sep 2009

malka...aj vám dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉

traktor
24. sep 2009

matej uz ma stolicku pripravenu, v lehatku urcite nie, lehatko je na hranie a na lezanie nie na jedenie.mame tuklasicku drevenu, len mamka ju nafarbila na bielo, dala tam nalepky macko pu a mame disney stolicku 😉

traktor
24. sep 2009

in tu tesco klubovu kartu mam aj ja, ja vela nakupujem v tescu takze vyuzijem uz my prisli aj dake korunky od nich a aj kuponiky na zlavy, takze vyuzivam...

malka18
24. sep 2009

no ved ja viem že lehatko je na hranie a lezanie my ho teda ani nemáme 😒
ale stoličku si určite poriadime 😉

inneska
24. sep 2009

tak od dnes zbierame aj my a budeme tiež využívať 😎

majkas
24. sep 2009

som bol akojit a trosku sa pohrat lebo sa nam zobudilo usmievave dievcatko 🙂 teraz sa hra v lehatku

inn aj ja sa pripajam, a nech bude zdravucky uz navzdy 😉

nam stolicku slubili na vianky tak somt o pustila z hlavy, sak jaku dostaneme taku budeme pouzivat

traki, no to ale mame sikovnu svatku 🙂

brinzulka
24. sep 2009

cafteee...
miesto sirupu mame kvapky...tak uvidime kakaciu situaciu-co a ako na to Andrisko...
8tyzdnov a 5800g

inneska
24. sep 2009

malka...bez lehátka sa zaobídeš, bez stoličky myslím že nie...stolička je dobrá vec 😉

majka...aj tebe dakujem 😉

traktor
24. sep 2009

malka lehatko nie je dolezite, odkedy mame hrazdicku matej tam ani velmi nechce byt, uz ho to asi prestalo bavit 😉

brinzulka
24. sep 2009

stolicku sme mali pri Davidovi...ako zacal sediet...a papat...dobra vec...
hlavne umyvatelny pult...a podpera noh v starsom obdobi

inneska
24. sep 2009

a práve sme zaspali...už asi 4x 😀 sa stále budí...už do kupkania nejako vydržíme 🙂

brin...pekná váha 😉

traktor
24. sep 2009

majkas chces nieco vymlovat? 😀 😀

brinzulka
24. sep 2009

inn...len na Vas nemame furt 😀

malka18
24. sep 2009

tak sme dobre urobili že sme nekupovali teda ja som nad tým ani niako neuvažovala že by som ho kúpila...
to moje slniečko spinká už od tretej no toto 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre