• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
hej mozes prist kuchynu, mame zhora zatecene od susedov jak im praskor riadiator :grinning:

mala prave oplula ocinka v tom hernom nadseni :grinning:
24. sep 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm si siel vybavit nove okuliare...som ho poprosila nech mi prinesie kolac na obalenie nervov-krpec mi povedal, ze co mu furt rozkazujem, ze on mne bude-dokelu...sak ja som takto papulovala mame skoro v dospelosti
24. sep 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme stolicku dostali, nakolko ja som vsetko po patkovi rozdala...ze uz dalsie mimi nebude :grinning: :grinning: :grinning: , takze teraz vsetko odznova, novu nekupim dalsie uz neplanujem :grinning: :grinning: :grinning: , dostali sme peknu drevenu, len mi neladila do izby tak som ju natrela na bielo a dala tie nalepky a usetrili sme kopu peniazkou......no usetrili, mamka stacila uz minut, však ano :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin aj my sme mali na 2 mesiaciky 5810g :wink:
24. sep 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste ma namotali, uz som tam objednala aj hrkalu na kocik za 3 eura
http://www.babybazar.sk/detail.php?id=1302850
24. sep 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin dnesne deti vsetky papuluju, ...ja ked som odpapulovala mame, tak ta sa na mna tak kukla, ze ma hned chut presla v tom pokracovat / a to ma ani nebila/ ja mozem kukat kolko chcem a figu je to platne
24. sep 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin...o nejaký čas dobehnete :wink:

traky..no si šikovnica šikovná :wink:

majka..nech si tami pluvne, zakial môže..neskôr to už vtipné nebude :grinning:
24. sep 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasna :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojho mm sa boji...ale ja som asi cudna...povie mi, ze nehuc-to ako maly...ale zabera pocitanie do troch...len ktohovie dokedy :angry:
24. sep 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je pri mne na rukach, lehatko nemalo dneska uspech :unamused: :slight_smile:
24. sep 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze mame velmo pouzivanu kolisku...co by som ja bez nej...uz bol unaveny...on zaspi-davido ho zobudi...vysavac, zvoncek, telefon nie...david ano....A tu som ho ukolisala..pridte ukoliseme
24. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau brin
neboj,bude aj horšie.Patrik jedol guličky s mliekom a vylial mi to na sedačku.Tak som strašne nadávala,že v obývačke nech neopováži jesť a spravila mu nové a do kuchyne.Iba čo som to položila na stôl,tak to zobral do rúk. Ja na to,že som niečo povedala a on mi krpec povedal,že som mu zakázala jesť v obývačke nie v izbe.
A ešte podotkol,že keď nás uvidí jesť v obývačke,tak nech si ho neželáme :angry:
24. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sú papulnaté tie deťúrence :grinning: čo bude z týchto našich :grinning:
24. sep 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím vybrať zo skrinky tú našu hrkálku na kočík...som ju nosila, ked bola nepotrebná, teraz ked už by sa hodila, tak trčí v skrine a vždy ma to napadne, ked sme už dalej od domu :grinning:
24. sep 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola bita jak zito doma....za vsetko-peto nechcem nikoho tlct...ale ak sa uz neda..ide riadna na rit...vsera mi tak usiel a ja za nim utekala aj s malym v manduci a povedal, ze ved vie, ze utiekol...ale ze som si mala pobehnut..Tak dolu a na rit...potom bolo maminkaaaaaaaaa uz nebudem....
SOm za trest ist sa vyplakat do kuta....a vytrucovat....Nepustit rozpravku...nekupit sladkost..Ale ocim-ake maju hlasky
24. sep 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už definitívne nespíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ideme komunikovať spolu...neskôr(asi už až po kúpaní) sa ozvem :slight_smile:
inn
ale keby sme na neho kašlali.Mne to pripadá,že čím sa viac snažíme,tým je to horšie :confused:
Mne pripadá niekdy ako právnik:Všetko čo poviete môže a bude použité proti vám . :confounded:
:grinning: strasneeeee.....
malinky bumbal len hodinku doobeda...a pol poobede..tak ho tu hupem...neviem, ci mame lakt.krizu...furt by len cucal...
24. sep 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak mne prišiel Patrik 2.9. zo škôlky za niečo som mu capla a on mi povie,že deti sa nemôžu byť ! Čo ich to tam učia preboha? Tak som mu povedala,že dostane aj ten,čo mu to povedal !
24. sep 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som fotky tak kuk :wink:
24. sep 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru k svetu je ten nas zatko, k svetu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. sep 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky som nevedela,že Maťko je taký šikovný!
24. sep 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa tavrime ze ideme hajat tak som ju nechala v postielke, sice nie najvhodnejsia doba na vecer ale co uz, aspon nebude nervozna pri kupani

inac uz asi treti den mi vzdy poobede grca, vam sa to nestava? Doobeda nic a poobede to z nej ide "jedna radost". zeby bola prejedena? dneska uz davam az ked si pyta, a vyzera to zse sme si predlzili papaci interval o pol hodku na 3,5 hodiny
24. sep 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak...sikula si...
a my preco nemame frajerku :frowning2:
24. sep 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky - Brin - teda neviem o čom je presne reč - ale vy máte nás .... šak s vami rátame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky sa nehanbíš? Veď Zuzka je staršia :wink:
24. sep 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my budeme musieť hľadať teda môžeme v júlovkách ale aspoň o tri roky späť :grinning:
24. sep 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To neva - to je moderné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam muža o 5 rokov staršieho ale je oveľa blbší! Tak to máš naozaj fuk :slight_smile:
24. sep 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.facebook.com/album.php?aid=6823&id=100000120254305&l=1953e70235 - no nestíham dávať na koníka aj na FB ... tak aspoň takto....

a ešte jedno - len pri tom sa z hlboka nadýchnite - bo to smrdí samochválou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
http://www.facebook.com/album.php?aid=6821&id=100000120254305&l=be3f01976f
24. sep 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok