Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
24. sep 2009

hej mozes prist kuchynu, mame zhora zatecene od susedov jak im praskor riadiator 😀

mala prave oplula ocinka v tom hernom nadseni 😀

brinzulka
24. sep 2009

mm si siel vybavit nove okuliare...som ho poprosila nech mi prinesie kolac na obalenie nervov-krpec mi povedal, ze co mu furt rozkazujem, ze on mne bude-dokelu...sak ja som takto papulovala mame skoro v dospelosti

traktor
24. sep 2009

no my sme stolicku dostali, nakolko ja som vsetko po patkovi rozdala...ze uz dalsie mimi nebude 😀 😀 😀 , takze teraz vsetko odznova, novu nekupim dalsie uz neplanujem 😀 😀 😀 , dostali sme peknu drevenu, len mi neladila do izby tak som ju natrela na bielo a dala tie nalepky a usetrili sme kopu peniazkou......no usetrili, mamka stacila uz minut, však ano 😀 😀 😀

majkas
24. sep 2009

brin aj my sme mali na 2 mesiaciky 5810g 😉

majkas
24. sep 2009

ste ma namotali, uz som tam objednala aj hrkalu na kocik za 3 eura
http://www.babybazar.sk/detail.php?id=1302850

traktor
24. sep 2009

brin dnesne deti vsetky papuluju, ...ja ked som odpapulovala mame, tak ta sa na mna tak kukla, ze ma hned chut presla v tom pokracovat / a to ma ani nebila/ ja mozem kukat kolko chcem a figu je to platne

inneska
24. sep 2009

brin...o nejaký čas dobehnete 😉

traky..no si šikovnica šikovná 😉

majka..nech si tami pluvne, zakial môže..neskôr to už vtipné nebude 😀

traktor
24. sep 2009

krasna 😵 😵

brinzulka
24. sep 2009

mojho mm sa boji...ale ja som asi cudna...povie mi, ze nehuc-to ako maly...ale zabera pocitanie do troch...len ktohovie dokedy 😠

majkas
24. sep 2009

uz je pri mne na rukach, lehatko nemalo dneska uspech 😒 🙂

brinzulka
24. sep 2009

esteze mame velmo pouzivanu kolisku...co by som ja bez nej...uz bol unaveny...on zaspi-davido ho zobudi...vysavac, zvoncek, telefon nie...david ano....A tu som ho ukolisala..pridte ukoliseme

ani3012
24. sep 2009

čau brin
neboj,bude aj horšie.Patrik jedol guličky s mliekom a vylial mi to na sedačku.Tak som strašne nadávala,že v obývačke nech neopováži jesť a spravila mu nové a do kuchyne.Iba čo som to položila na stôl,tak to zobral do rúk. Ja na to,že som niečo povedala a on mi krpec povedal,že som mu zakázala jesť v obývačke nie v izbe.
A ešte podotkol,že keď nás uvidí jesť v obývačke,tak nech si ho neželáme 😠

inneska
24. sep 2009

no sú papulnaté tie deťúrence 😀 čo bude z týchto našich 😀

inneska
24. sep 2009

musím vybrať zo skrinky tú našu hrkálku na kočík...som ju nosila, ked bola nepotrebná, teraz ked už by sa hodila, tak trčí v skrine a vždy ma to napadne, ked sme už dalej od domu 😀

brinzulka
24. sep 2009

ja som bola bita jak zito doma....za vsetko-peto nechcem nikoho tlct...ale ak sa uz neda..ide riadna na rit...vsera mi tak usiel a ja za nim utekala aj s malym v manduci a povedal, ze ved vie, ze utiekol...ale ze som si mala pobehnut..Tak dolu a na rit...potom bolo maminkaaaaaaaaa uz nebudem....
SOm za trest ist sa vyplakat do kuta....a vytrucovat....Nepustit rozpravku...nekupit sladkost..Ale ocim-ake maju hlasky

inneska
24. sep 2009

tak už definitívne nespíme 😝 ideme komunikovať spolu...neskôr(asi už až po kúpaní) sa ozvem 🙂

ani3012
24. sep 2009

inn
ale keby sme na neho kašlali.Mne to pripadá,že čím sa viac snažíme,tým je to horšie 😕
Mne pripadá niekdy ako právnik:Všetko čo poviete môže a bude použité proti vám . 😖

brinzulka
24. sep 2009

😀 strasneeeee.....
malinky bumbal len hodinku doobeda...a pol poobede..tak ho tu hupem...neviem, ci mame lakt.krizu...furt by len cucal...

ani3012
24. sep 2009

Inak mne prišiel Patrik 2.9. zo škôlky za niečo som mu capla a on mi povie,že deti sa nemôžu byť ! Čo ich to tam učia preboha? Tak som mu povedala,že dostane aj ten,čo mu to povedal !

traktor
24. sep 2009

pridala som fotky tak kuk 😉

majkas
24. sep 2009

no veru k svetu je ten nas zatko, k svetu 😎 😎 😎

ani3012
24. sep 2009

traky som nevedela,že Maťko je taký šikovný!

majkas
24. sep 2009

my sa tavrime ze ideme hajat tak som ju nechala v postielke, sice nie najvhodnejsia doba na vecer ale co uz, aspon nebude nervozna pri kupani

inac uz asi treti den mi vzdy poobede grca, vam sa to nestava? Doobeda nic a poobede to z nej ide "jedna radost". zeby bola prejedena? dneska uz davam az ked si pyta, a vyzera to zse sme si predlzili papaci interval o pol hodku na 3,5 hodiny

brinzulka
24. sep 2009

trak...sikula si...
a my preco nemame frajerku ☹

zmurkaz
24. sep 2009

Ahojky - Brin - teda neviem o čom je presne reč - ale vy máte nás .... šak s vami rátame 😀 😀 😀 😀

ani3012
24. sep 2009

zmurky sa nehanbíš? Veď Zuzka je staršia 😉

ani3012
24. sep 2009

my budeme musieť hľadať teda môžeme v júlovkách ale aspoň o tri roky späť 😀

zmurkaz
24. sep 2009

To neva - to je moderné 😀 😀 😀 😀

ani3012
24. sep 2009

ja mam muža o 5 rokov staršieho ale je oveľa blbší! Tak to máš naozaj fuk 🙂

zmurkaz
24. sep 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=6823&id=1... - no nestíham dávať na koníka aj na FB ... tak aspoň takto....

a ešte jedno - len pri tom sa z hlboka nadýchnite - bo to smrdí samochválou 😅 😅 😅
http://www.facebook.com/album.php?aid=6821&id=1...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre