Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
24. sep 2009

no dufam ze to nebude take hrozne, na pravej strane sa mi prerezavala dlho ale bez komplikacii

majkas
24. sep 2009

jej josi mas novu foto v pase, taku rodinnu 😉

idem papat

josifek
24. sep 2009

majkas no jo je z vítání občánku 😀 papa

adka12
autor
24. sep 2009

Ahojte baby, tak aj ja poslušne hlásim mrchu - už druhú 😠
Ale aspon viem, že nie som tehu, lebo už som začínala stresovať, mala som dostať v piatok a dnes je už štvrtok.
A pre istotu už mám nalepenú aj EVRU na ruke 😀 😀 😀

adka12
autor
24. sep 2009

A kde ste všetky 😲 😲 😲
Uspávate deťúrence? Nočná smena nástup 😀 😀 😀

lucia32
24. sep 2009

adka ahoj...ja síce nie som nočná smena, ale s malinkou tu obsmrdame, čítame si niečo na koníku o bielkovine krav. mliečka...
A mrchu nezávidím, už som si odvykla 😝 , ale tiež už dávame AJ umelé, tak tu bude coby dup...ale už mám atk tak sa chránim, istota je gulomet 😀

samayka
24. sep 2009

ahojteee

majkas ako ste dopadli na tom sone?? potvrdili reflux? či?

naša sýkorka nechcela zahajať, tak som ju pacla na hruď, z hrude na bruško a už je tuhá... teda hajá som tým myslela.

zajtra ideme na ten pohreb... malú dúfam nemusím do čierneho navliekať, že?? to by bolo mimoriadne morbídne si myslím..

traktor
24. sep 2009

ahojte in si tu?

adka12
autor
24. sep 2009

Ahojte babule
Idete dávať očkovať proti rotavírusom? Ja sa neviem rozhodnúť...

traktor
24. sep 2009

samy nie, deti sa neobliekaju do cierneho...a nema ti ju kto na tu chvilku postrazit?

traktor
24. sep 2009

adka ja nie...

traktor
24. sep 2009

som sa o tom bavila s dokynou povedala ze netreba, tak to dalej neriesim...

samayka
24. sep 2009

traky - práveže nemá, všetcia tam ideme .. ale budem sa prechádzať hore dolu, pôjdem mrknúť tetušku a babičku moju na hrob... a porozprávam elušiatku o našej rodine 🙂 na cintoríne sme ešte neboli, len chodíme okolo tak zdravíme zosnulých 🙂

adka - zajtra chcem volať dokine a porozprávať sa o tom... my chceme tiež chodiť plávať a od januára cvičiť do MC medzi detičky, tak by sa to asi aj hodilo...

adka12
autor
24. sep 2009

no ja som tiež dosť na pochybách - jednak to stojí 125€, čo nie je málo a jednak hovoria o tých očkovaniach kadečo, tak fakt neviem 😖

majkas
24. sep 2009

ahojte,

tak uz sme okupkani, napapani a snazime sa zapat v postielke

samy nepotvrdili, este sa doki stazoval sestricke ked si myslel ze nepocujem ze nechape toto vysetrenie ze naco nam sem posielaju zdrave deti.... ale je mi to jedno ze mal robotu navyse, mne odlahlo 🙂 a som aj psiala ze nam skontroloval vsetky vnutorne organy kem srdiecka a vsetko OK

a neviem sice aky pohrem ale uprimnu sustrast 😢 a malu urcite neobliekaj do cierneho, ved to nie je v podstate povinne ani pre dospelych...

majkas
24. sep 2009

adka my asi tiez nedame ockovat proti rotavirusom

inneska
24. sep 2009

traky...som tu 🙂 prečo??

adka...ja zrejme dám len to čo je povinné, inak nič naviac...čo sa týka očkovania... 🙂

samy...tak budem na vás zajtra myslieť a posielam objatie 😔

majkas
24. sep 2009

okrem srdiecka malo byt 🙂

inneska
24. sep 2009

erik mi spí na nohách 😝 tak sa mi blbo píše...pôjdem ho preložiť 🙂

samayka
24. sep 2009

dakujem kočky za to že na nás myslíte...

ineees - som rada že si tu, aj ja ti chcem povedať že som moooooooooooooooooooooc šťastná že je eričko zdravučký 😉 musíš byť nenormálne šťasntá, že?

majka - tak super že malá je zdravá. a ona aj vrackala alebo nie?

naša sýkorka mi robí stále väčšiu radosť.. už refluxujeme len 1-2x za deň a aj to zvládame lavou zadnou.. i keď jej to občas slzy vytlačí, ale je to taký môj malý-velký hrdina... dnes sa dokonca zobudila v postielke s úsmevom, tak som ju tam nechala a ešte asi 10 minút sme si hrkútali a púšťali kolotoč. som z nej bola na mäkko

adka12
autor
24. sep 2009

Baby a čo vám to doktorky neodporucali alebo prečo nejdete očkovať. Naša doktorka to dosť chválila, preto sa pýtam...

inneska
24. sep 2009

samy....sooooooooooooooooooooooooooom šťastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ako blchaaaaaaaaaaaaaaaaa😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a som rada, že ti sýkorka robí takú radosť...aj my grckáme, ale zatial je to v poho, podla dokiho...čakám na koniec 3teho mesiaca, či to samo neprejde...ale úžasné sú tie naše deťúrence 😵 😵 😵

adka...keby neboli povinné aj tie čo sú povinné, tak asi nedám ani tie...ked sme s mm videli to video...dáme to čo je nutné a šmitec...viacej do erička nič pchať nebudeme 🙂

voskovka
24. sep 2009

adka.....my sme mali už prvu davku rotavirusov....a všetko ok,ani teplota,nič...iba trocha redšia stolica....
teraz 7,10 pojdeme na prve očko+dalšia rotavirusovka.... 😉

reilyy
24. sep 2009

traky uplatnujem tvoju harmancekovu metodu pri posteli 😉

traktor
24. sep 2009

in ked sme im minule merali hlavicky kolko mali, nepametas?

reilyy
24. sep 2009

ja som sa o ockovani uz rozpisala predtym

reilyy
24. sep 2009

traky, vedies sutaz s inn? 😀

traktor
24. sep 2009

len sa naparujte, je to dobre, vsetko sa uvolni 😉

reilyy
24. sep 2009

traky, to dufam, hrozne jak funi cez ten suchy nostek 😒

traktor
24. sep 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre