• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
dobryyyyyyy veceeeeeeeeeer.

samy, je mi luto, uprimnu sustrast. ta vasa adoptovana babicka vam musi chybat. :confused:

my sme boli dnes v trencine s kamoskou, mala tam mat biznis a rande, len to domotala a nestretli sa, tak sme len nakupovali. matkovi som kupila to mojkadlo na dudlik, uz s nim spinka. hodim foto.
24. sep 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei je dolezite aby to bola vriaca voda aby sa ta para uvolnovala on to dychal, ked sa spoti prezlec ho...
24. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erik uložený v posteli :slight_smile: idem rýchlo do sprchy, spratať kuchyňu...
samy hej, sak preto nas poslala na to vysetrenie
a nepada mu potom ten dudlik? mne to prislo take velke, tazke....
24. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :slight_smile: ach taaaak :wink: som myslela ze sa matej snazi erika dobehnut :wink:
24. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ahoooj.. no chýba... vždy keď som išla domov, ona stála v okne a keď nás videla, cupitala dolu schodmi pomôcť mi. aj keď mi len deku s kočíka niesla, aj tak bola rada že pomohla. a sýkorka vždy spala.. som sa smiala, že k nám bude chodiť v noci aby eluška spala. lebo fakt, že vždy keď sme sa stretli tak malá chrnela... do kelu.. chýba mi...

to mojkadlo máme aj my.. a moc nám nefunguje.. ona hneď ako zaspí dudloša vyplúva a keď zaspí dosť tuho tak už ho ani netreba ..
24. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei matej sa uz v nicom neponahla...frajerku uz ma ...tak co mu viac treba.... :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keru frajerku? :confused:
nezacneme robit tabulku parikov aby sme boli v obraze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy aj u nas to tak je zaspi s cumlom a hned ako zavrie ocko cumel leti.....a co je zaujimave a zaroven smiesne, cely cas si v urcitych odstupoch cumlikuje...ale bez cumla...len tak hybe pusinkou :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no T :dizzy_face: A :dizzy_face: M :dizzy_face: A :dizzy_face: R :dizzy_face: K :dizzy_face: U :dizzy_face:
24. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky - presne... strašne je mi to smiešne.. alebo keď sa jej sníva o didách mojich.. to normálne občas vidíš ako ťahá... a ešte sa k tomu aj usmieva
24. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sam tak, tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeju nas neskutocne leje, len tak huciii...
24. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to je paraaaada jak sa ho drzi :grinning:
24. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac som dnes bola v tescu, treba nam body s dlhym rukavom /vsetko je nam kratke :sweat_smile: /...a net, minule som nekupila....som zavahala...a v celom meste som kukala a nic...niormalne nechapem...maju len s kratkym rukavom, 3 ks po 125 korun tak som vzalaaspon tie, dam na vrch mikinu...ze normalne budu body podpultovy tovar ako dakedy bompari?
24. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim zlatý :slight_smile:
24. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim parada...a nevipadava mu to s pusy...nie je to tazke....
24. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim zlatucky je :slight_smile:
24. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, nie je to az taky ideal, musime dotrenovat chytanie mojkadla, na boku ked je, tak to ide, ale aj tak sa obcas vysmykne, a ked lezkal na chrbte, tak sa to prevalovalo prec, ale to docvicime ...
prave zacal strasne revat, idem kuknut co sa deje, tato si nevie poradit ... :unamused:
24. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciii - aj my máme v tej farbe.. a presne ako píšeš.. keď ležala na chrbátiku skôr jej to ten dudel ťahalo z pusy von :grinning: :grinning: ale až trošku podrastie tak ho schmatne mojkáča a uvidíte to dudlovanie :grinning:

ale parádny je matýsek. fakt zlatíčko... vytúžené :wink:
24. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre cicušky.. ja nie som typ do nočnej smeny.. idem sa vyvaliť na gauč. dnes patrí len mne, drahý išiel hrať futbal a zobral aj havu, že nech si polieta pri ihrisku... už ju vidím ako po tme niekde lieta, bude čučať pri lavičke a nechá sa rozmaznávať od spoluhráčov :slight_smile:))))

tak brúúúú a nech vám tie babuliatka krááásne chrumkavo hajajooooo!!!
24. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy prijemny relax na gauci a bruu potom :wink:
24. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja micka je vymenená...klop, klop, žeby ten viburcol? normálne, že revala, tak haji na ručkách, potom prsko slabotečúce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zahajala do postielky a tam sa prebrala a sama ticho ležala, tak sme jej púšťali spievajúci mesiačik a už tuhne, frčíme bez UM, dúfam, že noc zvládneme, máme ryžak :wink:
24. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koho? :confused:
24. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu zase....zajtra ma čaka doležite vyšetrenie,tak sa idem vyspať...prajem vam aj drobatkam beplačove sničky... :sunglasses: :dizzy_face:
24. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ryžový odvar :grinning:
24. sep 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sadittttttttttttttttt...hallo...kto ide so mnou...
24. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Matúško sa mi začal dnes nervačiť pri jedení. Neviete čím to je???
24. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok