Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
19. aug 2009

lucim akurat mi pisala, maju najtazsiu formu dawna takze to budu riesit...velmi jej drzim prsty nech to ma raz dva za sebou...je to hrozne tazke, viem, tesis sa na babo a ono to takto dopadne ☹ ale verim, ze raz dva bude tehu a mozno to uz po dvoch chlapoch bude mala krasna princeznicka, velmi jej to prajem 😉

lucim
19. aug 2009

majkas pozrela som si video s macickami na mojom pomalom nete, dobreeeee 😀

traky treba verit a nevzdavat sa. ako kamoska jej v tom mozes pomoct.

traktor
19. aug 2009

as lucim vsetko najlepsie dnes mate presne2 mesiace, daj matejkovi za mna pusu 😉

lucim
19. aug 2009

ozaj kockyyyyyyy, musim nas pochvalit - dnes v noci o pol 4tej mi matko venoval svoj prvy cieleny usmev. otvoril ocka, pozrel sa kde to je a ked ma zbadal, uuuzasne sa na mna usmial. to bola naaaaaadhera. 😅 som bola namakko. 😅

majkas
19. aug 2009

som sa odmlacala, este varim na zajtra, lebo pri malej niekedy nestiham ani na zachod 😀

traki aj ja im drzim palce

adka12
autor
19. aug 2009

Traktor a to sú nejaké kvapky ten fenistil? Lebo ja poznám len fenistil na štípance 😅

lucim
19. aug 2009

dakujemeeee, oslavujeme pokojnym spankom. 🙂

lucim
19. aug 2009

adka fenistil je na predpis na alergie.

traktor
19. aug 2009

aj nas matej uz zacina reagovat, a co ma neskutocne tesi rozozna moj hlas, ked sa ozvem ja hned sa usmieva...je to parada a lucim, to najkrajsie este len pride, co nevidiet...tie uzasne spolocne rozhovori...nam sa to uz parkrat podarilo ja som rozpravala / niekedy aj od veci, ale hlavne rozpravala 😀 / a matej mi to vracal to bolo same ze a gu a mammm,a le...a usmevy od ucha k uchu...len neviem preco ale vzdy ked je nieco take uzasne bud mam vybyte baterky vo fotaku,alebo ...no prosto nestiham nic zachytit...a ked mam fotak fakt pripraveny tak ako na potvoru spi a ani ocko neotvori...

majkas
19. aug 2009

lucim, aj my sa pripajame ku gratulation 😉 hlavne vela zdravcika, mliecka a pokojnych noci 😉

a ten usme to tiez poznam, ten pocit sa ani neda opisat, vtedy zabudam na vsetky place a koliky

blani2
19. aug 2009

Lucim, dovedu si představit, jak Ti Maťko podlomil kolena svým úsměvem 🙂 A taky gratuluji ke 2 měsícům 😵 Co očička, vše Ok? A kapete ještě po průplachu ATB?

Bambulky, jdu na kutě, broučínek usnul, tak jdu též. Spánku není nikdy dost.Dobrou noc 😵

traktor
19. aug 2009

adka su to kvapky, predpise ti ich dokyna 😉

majkas
19. aug 2009

my uz teiz recnime, g, k, b, dneska sa jej podarilo brm aj so slinkami 😀
raz ked sme isli papat sa jej podarilo take co jak daj v ramci povzdychu, to bolo take zlate 🙂

lucim
19. aug 2009

blani este kvapkame, ale dnes tam mal rano zase ususeny zlty sajrajtik . snad to prejde.
a sladke sny

a vsetkym dik a cmuuuk 🙂

aspine
19. aug 2009

ahooooooj 😵

pro majusku: my pravidelne uspavame po vykoupani a kojeni v obyvaku u televize a lezi na nasem polstari ve svisle poloze 😉 vytuhne vzdycky stoprocentne a pak ji preneseme do postylky a spi do pulnoci kdy ji i nekdy budim na kojeni 😵

lucim jo jo ty usmevy jsou nadherne 😵 taky jsem vzdycky namekko 😎
taky nas pochvalim dneska pri vareni byla mala v kolibce se mnou v kuchyni a snad hodinu vydrzela koukat okolo a na hracky ktere tam ma a ani nemnoukla 🙂 no proste zlaticko 😵

prdiky uz nas taky moc netrapi ....klep klep...tak snad probio zabraly 😉

jo a dneska jsme zas vyrazily na nakupy a nafukovala jsem se jak pav 😵 asi tri zenske se zastavily a malou okukovaly a rozplyvaly se 😵 😵

traktor
19. aug 2009

no proste jeto uzasny vek 😉 a ozaj a vam a tak prdolatka slinia, no matej niekedy neskutocne, hlavne ked tak rozprava, tak idu slinky na kazdu stranu...

adka12
autor
19. aug 2009

A nie je niečo aj bez predpisu?

alexarisko
19. aug 2009

Nocna smenaaaa 😀 nastup

lucim
19. aug 2009

majkas tamarka sikulka 🙂 nase najoblubenejsie slovo od zaciatku je ĎE. tak mu ukazujeme, ze Kde 😉 brm dotrenujeme. 😝
aspi ahooooooooooj. pozdravujeme dobrucku margaretku kvetinku 🙂

traktor
19. aug 2009

a je uzasne ho pozorovat vykecasa a naraz ticho, hlavka vytocena a chrape...no je to lenivec, co narobim...a aby pasol koniky tak to si musim nechat zajst...to asi az zive bude past 😀 😀 😀 , boze po kom je taky spachtos a lenivec....

lucim
19. aug 2009

adkaaaaaaaaaaaaaaa davaj tu vincentku a keby nezabrala, tak nasivin pre novorodencov, trosku obcas. vydrzkaj a hlavne odsavaj, to prejde, ver mi. aj my sme mali nadchu, hned dvojtyzdnovi.

aleeeeeeeeeeeex cmuk, ako dneska, treska? 😵

traktor
19. aug 2009

adka skus ten sprej do nosa ar, namvelmi pomohol, matejovi sa velmi zle dychalo, co mu sopliky tak isli do hrdla, chrapcal, ze az a vcera som kupila a dnes je uz v pohode, a vykladaj ju vyssie, bude sa jej lepsie dychat...

traktor
19. aug 2009

mar 😉

alexarisko
19. aug 2009

luciiiiiiiiim heh hrozne hrozneee sme isli do mesta a pol hodinu mi vrestala v aute jak na praniery, ale mali sme nove saticky oblecene, kuken fotky uz teraz z domu

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

adka12
autor
19. aug 2009

Traktor a tie sú voľnopredajné? VOlajú sa AR?
Ja som dala malú spať na bruško, aby jej tie soplíky nezatekali ked je na chrbátiku. Ale neviem, či je to správne...
Lucim odsávame o dušu ale ja mám pocit, akoby sa jej tým ešte viac tvorili. A teraz spinká a tak chrčí chudiatenko moje ☹

majkas
19. aug 2009

adka, tak nech to rychlo prejde, ja zatial rady na nadchu neviem dat, chvalabohu obchadza nas

alex ahoj

luci my budeme trenovat ĎE 😀

traktor
19. aug 2009

cau alex mala je proste heeerecka, je uzasna, a ta fotka s jazyckom, nema chybu... 😉

lucim
19. aug 2009

alex je cukrickova 🙂 a pocuj, uz ju auto neuspava??? mne matej prespal obe cesty dnes.

majkas
19. aug 2009

alex no veryze je to herecka, zeby po maminke? 😀

aspine
19. aug 2009

konici jsou u nas problem....mala lezi spokojene na zadech, hazi na me usmevy, ale jak ji dam na brisko tak spusti takovej rev ze ji musime dat zpatky 😖 hlavicku ale drzi krasne a kdyz ten rev vydrzim a nutim ji chvili na brisku tak ma hlavucku zvednutou jak fik, ale je to zahul ten rev vydrzet 😀
no proste tahle poloha pro nas zrejme neni 😅

lucim vyridim pozdrav 😉
my zas prejem Matyskovi miliony krasnych usmevu pro mamku 😵

alex ahoj 😵 co tuli tuli? bylo jeste nejake? 😀
u nas zatim neprobehlo 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre