Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
traktor
24. sep 2009
na meniny obojok, vedked sa mozu vencit zvery, po novom aj deti tak preco nie aj slepice? 😃 😃
lucim
24. sep 2009
aleeeexxxxxxxxxxxx vitaj sekritutka moja uzasna. (btw este som tam nevolala 😃 )

ja nemam balkon, pristaviam? :-p
brinzulka
24. sep 2009
riusik
24. sep 2009
lu: ty mas zahradu....

alex: x-)
alexarisko
24. sep 2009
Lulu sefe hanbi sa a ja ze necham ta na pokoji, nebudem na teba tlacit, ved ty si spomenies aj sama a ty takto, tststs

My neska oslavujeme tri mesiace, prasiatko nase, uz je to dobre baculata opicka, hodim fotku zo vcera
vendulacky
24. sep 2009
traky, ty jsi naše výjimka co potvrzuje pravidlo 😃
riusik
24. sep 2009
brin: sikovna baba... skoro ako original
brinzulka
24. sep 2009
inak to nem dobre slepice...len to kotkodaka, smrdi...a ak das tomu pomyje...sladke pomeje...tak to zobakom rozfafrrrra vsade
brinzulka
24. sep 2009
alex -happy..stvrt roka malinkej..mlieko na to!
lucim
24. sep 2009
alex spomeniem, ked ta tu v noci vidiiiiim, cez den nie 😞
ta neverim, ze je baculata, to by za tych par dni co som ju nevidela nestihla :-p
traktor
24. sep 2009
no pri otvorenom okne nem, dostanu prievam,postupne studensiu vodu a bude, nasa simonka sa tak naucila a sprchuje sa v studenej, vlastne vsetky deti sa tak sprchuju, teplu vodu nemusia....a nie su vobec chore, chodime len na ockovanie...miska mala pocas celeho š.r. ospravedneny len 1 den, aj to som jej ja urobila volno 😉
traktor
24. sep 2009
brin sa nezdas....ty si sijes takto bezne....ci ani nie...
babyzuzana
24. sep 2009
kurna tu taka dobra nocna a ja musim off
ideme pozerat vo stvorici po opici, zevraj dobre...
brinzulka
24. sep 2009
trak-ja nesila 😃 ...ja som si hmiezdo a vreckar a stacilo...to ako by som stihala...staci, ze sa flakam pri konovi a na farme
traktor
24. sep 2009
no kotkodaka...ved by si dobre rozumely, ci takto si to nechcela? 😃 😃 😃
vendulacky
24. sep 2009
jůůů, za chvíli začínaj zoufalky!!! ještě nejsem očlověčená, jdu si ho umejt... 😃
alexarisko
24. sep 2009
no kuk http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...
Lulu hat kedy som ti klamala?
Rius 🙂 ako?
Brin dakujemeeeeeeeeeeeee
brinzulka
24. sep 2009
ja som dnes aj schopna nejakeho programu...len chlapci drichmu....uz len ja a Ivet tu
traktor
24. sep 2009
brin aj ja vela veci flakam koli konovi...na zemradsej ani nekukam...ja sa polepsiiiiiiiiiiiiiiiiiiim......raz......ked nepojde kon....mozno....este uvidim......neda sa......som zavislaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
brinzulka
24. sep 2009
alex...to Tvoje ze az x-)
alexarisko
24. sep 2009
Zuzik, puska ako? uz je ti lepsie? filmus odporucam, velka haluz
babyzuzana
24. sep 2009
alex prosim ta si malu nafukla?? za tie 4 dni co som vas nevidela? 😉 :-p
na tej fotke vyzera fakt velkaaa a pritom je taky prdus 😉
brinzulka
24. sep 2009
inak ked nejde kon...to ja tolko toho stihnem 😃
traktor
24. sep 2009
alex mala je cela ty
babyzuzana
24. sep 2009
jojo, hrdlo neboli uz od vcera ale kopa aft stale, otras somnou uz len do stareho zeleza 😞
riusik
24. sep 2009
alex: lili je teda krasna baculka 😉 inak je fakt, ze mama je ista 😎 😃
alexarisko
24. sep 2009
Hehehe zeny fotografia je riadna haluz co ? 😃 xixi takze tak, musim ist ku kadernickeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
brinzulka
24. sep 2009
babyzuz...ja som herpes, afta, sople...kupila som si echinaceu v kapsuliach..lebo v liehu mi nechceli predat...a asi pomohlo...alebo som si to natlacila do hlavy, ze pomohlo
alexarisko
24. sep 2009
zuzik, doliec poriadne nech mozme co najskor ist mocit paprcky, uz neviem dockat, a teda vam diky to akoze aj ja vyzeram jak taka mala buchta, jak moja dcera? 😃
lucim
24. sep 2009
alex to si ju fakt vypchala? 😃 a ze lili secko naaaaaajjjjjjjjjjjjj 😃
zuz fuuuuuuuuuuuuuuu nech nebolia. =-)