Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
24. sep 2009

matko ma len tak vzadu, take dlhe tmave...na predok mu nezvysilo..... 😀 😀

brinzulka
24. sep 2009

ja idem buuuvat...neviem ako trak 😉 😀 😀
dobru nocku

riusik
24. sep 2009

trak: aj alexandra a tomas ani nehovorim.... teda, teraz uz nie 😎

lucim
24. sep 2009

brin mi poslala kravu, mam to brat osobne? diiiik, poslem ti aj ja? 😝

riusik
24. sep 2009

alex: a kedy to mate? aj ja pridem na obed 😀

riusik
24. sep 2009

lu: ved krava je fajn, mlieko dava 🙂

brinzulka
24. sep 2009

jeeeeeeejda...aby si mala na rano milk....a pekne im povedz ...ake ksefty mas na farme... 😀 😀

brinzulka
24. sep 2009

riu...nie na obed...na chlebicky

riusik
24. sep 2009

ja drzim stranu svokre, teply obed je fajn 😀

traktor
24. sep 2009

ja pridem i na obedi na chlebicky 😀 😀 😀

lucim
24. sep 2009

brin co mam povedat? ze som cely den pestovala aloe, aby som to potom niekde v lekarni mohla predavat? 😝 konopa tam v sortimente nie je 😀 a brin pestuje zasoby pre cinske kuchyne, sama ryza a baklazan. 😝 😀 poslem aj tebe milku 😀

riusik
24. sep 2009

alex, dufam, ze vies ako to myslim..................... este si neposlala svokru kamsi...? ja by som to nezvladla, asik

alexarisko
24. sep 2009

No pre mna viera velmi hakliva tema, velmo popalena som bola a tazko o tom seckom hovorit a este stale pri tom silno verit, ja som rada ze ma nasi nedali a teraz kebyze chcem a citim to hlboko vnutri tak sa dam, ale necitim a cela viera mi pride uz v dnesnom svete iba ako fraska , jedna velka reklama, je mi z toho smutno lebo to straca svoj vyznam, clovek musi mat nieco na co sa moze obratit a verit ze niekde je nieco dobre, ale to co z toho urobila cirkev ma len hlboko odradza a pridava k mojim tazkym skusenostiam zivotnym, aby som verila hlavne v samu seba. co sa tyka krstu, chcela som ked uz dovolim, nejake miesto kde to ludia beru skutocne vazne, ako napriklad na korfu som bola v klastore, kde to na tych mnichoch bolo vidiet, skromnost a dobrota z nich vyzarovali. ale tak to samozrejme nebude, urobi to farar ktoremu je secko jedno, pritakal na kazdu blbost co sme si zapytali, mam pocit ze by suhlasil aj s vystupenim eminema pri tom krste, skoda.
No a som si ista ze erzika mu tu misku z vodou uprostred obradu vytrhne a hrstne mi to do ksichtu len aby sa nam do toho nahodou nemontovala 😀

riusik
24. sep 2009

brin pestuje baklazan? nooo, ze by som menila svatku, moj P miluje baklazan..... 😎 😀

brinzulka
24. sep 2009

ale uznaj...preco nie konopa? ked je pekna konopna kozmetika? legalis?

riusik
24. sep 2009

alex: mudro pises...

traktor
24. sep 2009

brin aj ja idem, papa, nezabudnite potom zatvorit, shasnut svetlo....a velmi neponocujte, elektrina je draha, kto to bude za vas platit....takze napit sa vypiskat a podme cucat ale uz aj.... 😉

brinzulka
24. sep 2009

jaaaaaaj idem....bo rano treba vajcia zbierat, kravy dojit,zajace neviem co, prasce sa mi tam muchluju... ryzu vysekat....
bru noc

alexarisko
24. sep 2009

Baby uz sme to objednali budu misi a basta, heh neposlala som ju este nikam, nevim ja som tak brutalne vychovana svojou mamou ze jej neviem vy..... vat heh asi tak, ale to je jedno, ona to nemysli v zlom, len to tak vzdy dopadne 😀 EEErzika nasa hehehe

no dobre som sa zase vykecala uz je dobre

riusik
24. sep 2009

idem aj ja, zajtra rano balim, tomas nejde do skolky, to bude zabava a na obed vyrazame...

traktor
24. sep 2009

že idem sa napit do kuchyne, zapnem svetlo a nic, vsade tma....tak s tym setrenim netreba prehanat.... 😀 😀 😀

lucim
24. sep 2009

alex, neda mi inak, iba suhlasit s tebou.

brin konopa siata by nemala byt zakazana, len ta indicka . 😉

bru rius a brin, ak uz teda idete ...

brinzulka
24. sep 2009

alex...to mas taku svokren jako my...nieco sa deje..ONA ma svoj nazor..potom ame my..a potom ma ONA svoj a koniec dohadam...

alexarisko
24. sep 2009

zeny dobruuuuuuuuuuuuu, ja mam na starosti len zabijanie ludi a kradnutie, to sa najlepsie robi v noci, tak si to rano uzite, ja si este teraz pomafiujem

vendulacky
24. sep 2009

alex, s malinkou jsi to dobře vymyslela, má u pusy tu flašku jak trumpetku🙂) už nekojíš?

brinzulka
24. sep 2009

dedo jej uteka z domu, moj mm sa s nou hada vecne a potom ma tlak nemeratelny...ja ju chapem, ze si chce povedat a dotlacit svoje..ale sak aj MY mame tuzbu a nazor a tak...
Ktohovie, co nase nevesty o 30rockov budu hovorit

riusik
24. sep 2009

alex: sak aj ja som slusne vychovana, az to mojej maminke niekedy vycitam, ale aj slusne sa da niekoho poslat... a niekedy aj ked to niekto nemysli zle, tak to vie ranit, nasr.. a pod.

lucim
24. sep 2009

alex na mafiu sa vrhnem mozno, ked dopestujem nejake tie koky a makovice. 😝

brinzulka
24. sep 2009

a dobru nocken

alexarisko
24. sep 2009

cau vendi, ty aj zijes? ci len cez den a ja len v noci? malu kojim uplne normalne ale kedze ona sa kraska rozhodla ze chce byt na prse 24 hodin denne, dam jej tak jednu flasku sunaru za den, hlavne ked s nou chcem niekam vypadnut, inak by som sa nepohla, a vy ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre