Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
25. sep 2009

ona si odsat mlieco vie /tebe sa to darit nemusi, ani mne to nejde, ked odsavam tak velmi malo, ale ked matej pije vidim a pocujem ze ide/, plakat moze ze ma zmenenu chut

malka18
25. sep 2009

ahojte mamule babule 😉 tak my noc v pohode malá už zalomila o pol osmej a spinkala do jednej a potom do šiestej takže pohoda teraz tiež spinká..
luci: nám všade povedali že Beba je naj...dokrmujú detičky aj v nemocniciach s nou aj nás tak dokrmovali a u beby sme ostali..žiadny Nutrilon 😝

lucia32
25. sep 2009

leni, tak držím prštek nech sa vám darí...a ked nie, svet sa nezborí 😝 😀

leniccka
25. sep 2009

ale ona sa mi na lavej cicke uz vyse tyzdna tvari ze nic nejde... este v noci som ju vedela obabrat ale posledne noci sa mi na lavej rozvresti a musim ju dat na pravu ☹

lucia32
25. sep 2009

idem hodiť raňajky, ešte som nejedla ato som hore od pol 6, akurát kafičko 🙂

traktor
25. sep 2009

tak , tak ked to nepojdeaj tak budes super mamina...ale urco to bude len tymi mrchami, ved doteraz to bolo dobre 😉

leniccka
25. sep 2009

dik, budeme sa snazit... akurat prisiel domov mm tak som ho oboznamila so situaciou, chudak pojdeme do minusu ak budeme musiet kupovat UM... no ved uvidime

traktor
25. sep 2009

a niektore zeny koja len s jedneho prsa....a babu to staci...

lucia32
25. sep 2009

leni, ja ked ju dám na prázdnejšiu, tak začne cicmať a tiež ked zistí, že je tam málo, tak začne vrešťať 😝 , potom dokrmujem, no čo už...len nájsť to správne mliečko/ u nás/ a vyvrátiť všetky problémiky...aha mám zavolať dokyne, či prišli výsledky výteru....

leniccka
25. sep 2009

ja budem na obed volat na gastro ako dopadli testy z krvi... a potom budeme este jest aj maltofer, bo je piskotka chudokrvna...

lucia32
25. sep 2009

výter dobrý...super...v tom to nie je 😝

lucia32
25. sep 2009

aj nám brali krvičku, až 3 skúmavky, ale podľa farby vravela doky, že chudokrvná určo nie je, bo krv až dočierna 😕

malka18
25. sep 2009

luci a s čím si bola vlastne s malou u dokiny???

leniccka
25. sep 2009

nam uz brali krv 5x... chuda moje male, ale minule si to ani nevsimla 🙂

battole
25. sep 2009

ahojte kocky,...len v rychlosti som citala....a ja hovorim, ze kojim vacsinou iba z jedneho prsa a az na druhe kojenie dava druhe....ak ste hovorili o tom..bo nestiham docitavat

leniccka
25. sep 2009

batt, aj o tom sme hovorili, bo mne piskotka odmieta lavu cicku... 😒

battole
25. sep 2009

leni: trosku som docitala....uz aj ja som mala mrchy a pravdu povediac, ked spatne rozmyslam, tiez sa lotinka natahovala, tak vtedy som jej davala na striedacku pocas jedneho kojenia aj trikrat z jednej, trikrat z druhej, aby sa dost napapala. Skus aj ty tak. A tu ktoru ti odmieta, davaj v noci, ked spi....ona vtedy nevie z ktorej pije. Mne sa to potvrdilo. par dni bolo zle a teraz je uz dobre.

leniccka
25. sep 2009

batt, som pisala ze som ju este v noci vedela obabrat na lavacku ale teraz posledne dve noci narobila taky bengal ze som ju musela dat na pravu 😖 uz to proste zistila aj ked je noc a ona je rozospata

battole
25. sep 2009

leni: tak vzdy ju daj najprv na lavu, aby aspon trosku potiahla a tebe sa tam neprestalo robit mlieko. Musis vydrzat, budem ti drzat palce. urcite to zvladnete, lebo ked uz prejdes na umelu, tak to bude viac prace...

traktor
25. sep 2009

a leni keby bolo uz fakt velmi zle skus sunar...je najlacnejsi a tiez je dobry.../ ja som simonku kojila kratko, nevedela som ako sa to robi 😅 , tak som davala najprv francuzske mlieko- bluvala jak diva...bebu bolelo brusko, tak nam na pohotovost i povedali, treba davat stary dobry sunar , vecer mozte dat sunar do ryzovej alebo z ovsenych vlociek vody a babobude spat jak zabite 😉

lucia32
25. sep 2009

malka boli sme kvôli tomu, že malinká bola strašne nedobrá, čo sme začali dokrmovať Nutrilonom, ešte horšia ako na prsku, tak aby sa vyvrátilo podozrenie na alergiu na mliečnu bielkovinu kr. mlieka 😝

lucia32
25. sep 2009

trak...z ovsených som ešte nepočula? 😕
už haja pol hodiny...kritická chvíľa 😲

leniccka
25. sep 2009

a to mam vyvarit ryzu alebo vlocky?? ci ako?? ako dlho??

malka18
25. sep 2009

aha...keby nám tie detičky vedeli povedať čo ich trápi..všetko by bolo lahšie 😒

leniccka
25. sep 2009

malka, tak to by bolo super...
teraz kukam na tie UM... kooooolko ich je vela, to ani neviem ktore by som mala kupit, keby nahodou piskotka nerozcucala cicku 😨

traktor
25. sep 2009

zoberies trosku ovsene vlocky/ ryzu/ das do vody, miesas, ked zovrie, precedis, nechas vychladnut a zarobis do toho um

asparaguska
25. sep 2009

Ahojte...

Ako vždy, dočítavať nestíham..., ale mám nové foto v albume...

traktor
25. sep 2009

ja som ked uz musi byt um tak za sunar, predtym neboli ine mliecka bol len sunar a deti boli ok...a pri dnesnych cenach..

lucia32
25. sep 2009

už je malá hore...skoro 40 minút 😝 , ešteže nevreští...natiahla som jej mesiačik, tak by mohla ešte zalomiť 🙄 😀

traktor
25. sep 2009

ten kohut nema chybu 😀 😀 😀 😀 😀 je krasna 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre