Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
25. sep 2009

ajtu je to individualne, ja som davala prikrmy azod 8mesiaca, skor nechceli, stacilo im moje mliecko.....na a pri simonke, kedze som ju kojila len kratko a bola na um som davala prvy prikrm uz na 5mesiac/ jablckovu vyzivu a spraskala ju ako diva.... 😀 😀

malka18
25. sep 2009

no ved samoška..ja teda stíham aj navariť aj šecko šak čo by som to bola za žienku domácu 😀 ...a si robíš srandu že slečnu na upratovanie...to čo bývaš vo vile?? 😉

traktor
25. sep 2009

ja dnes robim velke upratovanie...1 okno uz mam umyte 😀 😀 😀 😀 ostatok pocka kym dokonujem...som ze len jednym ockom tu mrknem a uz tu normalne sedim jak....tepša sa tomu povie? 😀 😀 😀 😀 😀

malka18
25. sep 2009

a ja to ako zistím že už možem prikrmovať??? 😕

malka18
25. sep 2009

no veru aj mne treba okna poumývať..kdo sa hlááási 😝

traktor
25. sep 2009

si na um?ak ano kludne mozes zacat od 5 mesiaca...ponuknes po lyzickach, najprv bude vypluvat a kazdy den budes pridavat....inac jednu potravinu skusas davat vzdy viacej dni aby si na nu dieta zvyklo, ak mu uz chuti potom pridas druhu

leniccka
25. sep 2009

malka, mame velky byt to za prve, cize sa umordujem kym upracem vsetko tak ako chcem a musim... a vedla aj oproti nasmu domu su rozbehnute dve stavby z ktorych ide taky prach a spina a vsetko mozno, ze by som musela kazdy druhy den utierat prach a to teda odmietam... takze mi pride slecna, raz za tyzden za dva... este neviem, povysava, zmyje podlahy, vydezinfikuje kupelnu s wc, prelesti zrkadla a moze ist domov 🙂 a medzi tym ja budem von s malou a prideme do cisteho
ja budem vysmiata a oddychnuta a manzel tiez, lebo ho nebudem buzerovat sposobom, vsimni si ze som upratala tak nerob bordel 🙂

malka18
25. sep 2009

hej hej sme na UM...ale ešte máme čas...inak dokina aj čosi spominala že ona mi povie či čo .... 😉

traktor
25. sep 2009

ano urco ti povie, ved dietatko vazia,vedia akopribera, ked mu nebude stacit, zacnes 😉

traktor
25. sep 2009

u mna je to ine ja uz mam viacej deticiek, tak uz mi dokyna nic nehovorila, skor ja jej ...uz som len oznamovala.... 😀 😀

traktor
25. sep 2009

po kazdom porode len mavla rukou..ze ved vy uz viete co mate robit 😀

traktor
25. sep 2009

no idem pokracovat v praci 😉

malka18
25. sep 2009

leni a kolko máte izbový byt??

trak. díky aj tak no bude to sranda ked začneme prikrmovať..neviem si to predstaviť...že mama fuj čo mi to dávaš 😝 a potom hami hami

reilyy
25. sep 2009

jedna moja znama dala v 3. meiaci okostovat dcere udenu makrelu 😀 a chutila jej, tak uz jedla co chcela 😝 prikrmy povie dokina kedy a co, su o tom aj clanky na nete

lucia32
25. sep 2009

my sme už definitívne hore 😀 a pôjdeme asik poobede von, bo je krásne...

malka18
25. sep 2009

rei: a máš aj niaku stranku daj link..nech čítam..inak stále spíme 😕

malka18
25. sep 2009

trak: ahojky

majkas
25. sep 2009

hojte, zdravim z doobednej prechadzky. mi robite spolocnost cez mobil ale aspon som doobeda v obraze. A uz ideme pomalicky domkov lebo uz sme vonku skoro 2 hodky a krasne spinkame.

leniccka
25. sep 2009

malka mame velky troj izbak a k tomu velku terasu ktoru tiez treba riadit aj so sedenim a vsetkymi carachmi co tam su... no a ked je mica hore tak sa jej venujem a ked spi tak bud oddychujem s nou alebo varim-peciem, alebo konujem... ked sme boli len dvaja tak sme tu mali vzdy sterilne cisto, len teraz dako nevychadza...

reilyy
25. sep 2009

malka, zadaj do googlu prikrmy a vyhodi ti spustu clankov, su rozne, aj rozne pisu kedy a co davat, a tvoja dr ti tiez povie inac 😉

malka18
25. sep 2009

leni: no ved jasne chápem..treba aj odpočínok a konovať 😀

malka18
25. sep 2009

rei: už som sa o niečo pokusila tak aj čítam ale díky diky 😀

leniccka
25. sep 2009

idem skusit dat malej cicku, tak som zvedava aky vreskot pusti...
paaaa

malka18
25. sep 2009

leni: papa a držím palec

lucia32
25. sep 2009

ja som mala dnes udenú makrelu 😀

malka18
25. sep 2009

luci aj ja cem som nemala sto rokov 😝

malka18
25. sep 2009

a my stále spíme už je to niake divné--či??? 😲

malka18
25. sep 2009

ja pokecám aj sama so sebou šak nevadí...
už mlčím 🤐

lucia32
25. sep 2009

som tu, sme papali, čakáme na grcku a na tatika 😀

malka18
25. sep 2009

no my už sme hore zase pre istotu a aj štukáme tak idem s tým dačo porobiť a ideme sa mojkať..ahojkajte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre