• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
ajtu je to individualne, ja som davala prikrmy azod 8mesiaca, skor nechceli, stacilo im moje mliecko.....na a pri simonke, kedze som ju kojila len kratko a bola na um som davala prvy prikrm uz na 5mesiac/ jablckovu vyzivu a spraskala ju ako diva.... :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved samoška..ja teda stíham aj navariť aj šecko šak čo by som to bola za žienku domácu :grinning: ...a si robíš srandu že slečnu na upratovanie...to čo bývaš vo vile?? :wink:
25. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes robim velke upratovanie...1 okno uz mam umyte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ostatok pocka kym dokonujem...som ze len jednym ockom tu mrknem a uz tu normalne sedim jak....tepša sa tomu povie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja to ako zistím že už možem prikrmovať??? :confused:
25. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru aj mne treba okna poumývať..kdo sa hlááási :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si na um?ak ano kludne mozes zacat od 5 mesiaca...ponuknes po lyzickach, najprv bude vypluvat a kazdy den budes pridavat....inac jednu potravinu skusas davat vzdy viacej dni aby si na nu dieta zvyklo, ak mu uz chuti potom pridas druhu
25. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malka, mame velky byt to za prve, cize sa umordujem kym upracem vsetko tak ako chcem a musim... a vedla aj oproti nasmu domu su rozbehnute dve stavby z ktorych ide taky prach a spina a vsetko mozno, ze by som musela kazdy druhy den utierat prach a to teda odmietam... takze mi pride slecna, raz za tyzden za dva... este neviem, povysava, zmyje podlahy, vydezinfikuje kupelnu s wc, prelesti zrkadla a moze ist domov :slight_smile: a medzi tym ja budem von s malou a prideme do cisteho
ja budem vysmiata a oddychnuta a manzel tiez, lebo ho nebudem buzerovat sposobom, vsimni si ze som upratala tak nerob bordel :slight_smile:
25. sep 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej sme na UM...ale ešte máme čas...inak dokina aj čosi spominala že ona mi povie či čo .... :wink:
25. sep 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano urco ti povie, ved dietatko vazia,vedia akopribera, ked mu nebude stacit, zacnes :wink:
25. sep 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna je to ine ja uz mam viacej deticiek, tak uz mi dokyna nic nehovorila, skor ja jej ...uz som len oznamovala.... :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po kazdom porode len mavla rukou..ze ved vy uz viete co mate robit :grinning:
25. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem pokracovat v praci :wink:
25. sep 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a kolko máte izbový byt??

trak. díky aj tak no bude to sranda ked začneme prikrmovať..neviem si to predstaviť...že mama fuj čo mi to dávaš :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom hami hami
jedna moja znama dala v 3. meiaci okostovat dcere udenu makrelu :grinning: a chutila jej, tak uz jedla co chcela :stuck_out_tongue_closed_eyes: prikrmy povie dokina kedy a co, su o tom aj clanky na nete
my sme už definitívne hore :grinning: a pôjdeme asik poobede von, bo je krásne...
25. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei: a máš aj niaku stranku daj link..nech čítam..inak stále spíme :confused:
25. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak: ahojky
25. sep 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte, zdravim z doobednej prechadzky. mi robite spolocnost cez mobil ale aspon som doobeda v obraze. A uz ideme pomalicky domkov lebo uz sme vonku skoro 2 hodky a krasne spinkame.
25. sep 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malka mame velky troj izbak a k tomu velku terasu ktoru tiez treba riadit aj so sedenim a vsetkymi carachmi co tam su... no a ked je mica hore tak sa jej venujem a ked spi tak bud oddychujem s nou alebo varim-peciem, alebo konujem... ked sme boli len dvaja tak sme tu mali vzdy sterilne cisto, len teraz dako nevychadza...
25. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malka, zadaj do googlu prikrmy a vyhodi ti spustu clankov, su rozne, aj rozne pisu kedy a co davat, a tvoja dr ti tiez povie inac :wink:
25. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni: no ved jasne chápem..treba aj odpočínok a konovať :grinning:
25. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei: už som sa o niečo pokusila tak aj čítam ale díky diky :grinning:
25. sep 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem skusit dat malej cicku, tak som zvedava aky vreskot pusti...
paaaa
25. sep 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni: papa a držím palec
25. sep 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala dnes udenú makrelu :grinning:
25. sep 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci aj ja cem som nemala sto rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my stále spíme už je to niake divné--či??? :astonished:
25. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pokecám aj sama so sebou šak nevadí...
už mlčím :zipper_mouth:
25. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu, sme papali, čakáme na grcku a na tatika :grinning:
25. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my už sme hore zase pre istotu a aj štukáme tak idem s tým dačo porobiť a ideme sa mojkať..ahojkajte
25. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok