Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
traktor
25. sep 2009
ajtu je to individualne, ja som davala prikrmy azod 8mesiaca, skor nechceli, stacilo im moje mliecko.....na a pri simonke, kedze som ju kojila len kratko a bola na um som davala prvy prikrm uz na 5mesiac/ jablckovu vyzivu a spraskala ju ako diva.... 😃 😃
malka18
25. sep 2009
no ved samoška..ja teda stíham aj navariť aj šecko šak čo by som to bola za žienku domácu 😃 ...a si robíš srandu že slečnu na upratovanie...to čo bývaš vo vile?? 😉
traktor
25. sep 2009
ja dnes robim velke upratovanie...1 okno uz mam umyte 😃 😃 😃 😃 ostatok pocka kym dokonujem...som ze len jednym ockom tu mrknem a uz tu normalne sedim jak....tepša sa tomu povie? 😃 😃 😃 😃 😃
malka18
25. sep 2009
a ja to ako zistím že už možem prikrmovať??? =-)
malka18
25. sep 2009
no veru aj mne treba okna poumývať..kdo sa hlááási :-p
traktor
25. sep 2009
si na um?ak ano kludne mozes zacat od 5 mesiaca...ponuknes po lyzickach, najprv bude vypluvat a kazdy den budes pridavat....inac jednu potravinu skusas davat vzdy viacej dni aby si na nu dieta zvyklo, ak mu uz chuti potom pridas druhu
leniccka
25. sep 2009
malka, mame velky byt to za prve, cize sa umordujem kym upracem vsetko tak ako chcem a musim... a vedla aj oproti nasmu domu su rozbehnute dve stavby z ktorych ide taky prach a spina a vsetko mozno, ze by som musela kazdy druhy den utierat prach a to teda odmietam... takze mi pride slecna, raz za tyzden za dva... este neviem, povysava, zmyje podlahy, vydezinfikuje kupelnu s wc, prelesti zrkadla a moze ist domov 🙂 a medzi tym ja budem von s malou a prideme do cisteho
ja budem vysmiata a oddychnuta a manzel tiez, lebo ho nebudem buzerovat sposobom, vsimni si ze som upratala tak nerob bordel 🙂
malka18
25. sep 2009
hej hej sme na UM...ale ešte máme čas...inak dokina aj čosi spominala že ona mi povie či čo .... 😉
traktor
25. sep 2009
ano urco ti povie, ved dietatko vazia,vedia akopribera, ked mu nebude stacit, zacnes 😉
traktor
25. sep 2009
u mna je to ine ja uz mam viacej deticiek, tak uz mi dokyna nic nehovorila, skor ja jej ...uz som len oznamovala.... 😃 😃
traktor
25. sep 2009
po kazdom porode len mavla rukou..ze ved vy uz viete co mate robit 😃
traktor
25. sep 2009
no idem pokracovat v praci 😉
malka18
25. sep 2009
leni a kolko máte izbový byt??

trak. díky aj tak no bude to sranda ked začneme prikrmovať..neviem si to predstaviť...že mama fuj čo mi to dávaš :-p a potom hami hami
reilyy
25. sep 2009
jedna moja znama dala v 3. meiaci okostovat dcere udenu makrelu 😃 a chutila jej, tak uz jedla co chcela :-p prikrmy povie dokina kedy a co, su o tom aj clanky na nete
lucia32
25. sep 2009
my sme už definitívne hore 😃 a pôjdeme asik poobede von, bo je krásne...
malka18
25. sep 2009
rei: a máš aj niaku stranku daj link..nech čítam..inak stále spíme =-)
malka18
25. sep 2009
trak: ahojky
majkas
25. sep 2009
hojte, zdravim z doobednej prechadzky. mi robite spolocnost cez mobil ale aspon som doobeda v obraze. A uz ideme pomalicky domkov lebo uz sme vonku skoro 2 hodky a krasne spinkame.
leniccka
25. sep 2009
malka mame velky troj izbak a k tomu velku terasu ktoru tiez treba riadit aj so sedenim a vsetkymi carachmi co tam su... no a ked je mica hore tak sa jej venujem a ked spi tak bud oddychujem s nou alebo varim-peciem, alebo konujem... ked sme boli len dvaja tak sme tu mali vzdy sterilne cisto, len teraz dako nevychadza...
reilyy
25. sep 2009
malka, zadaj do googlu prikrmy a vyhodi ti spustu clankov, su rozne, aj rozne pisu kedy a co davat, a tvoja dr ti tiez povie inac 😉
malka18
25. sep 2009
leni: no ved jasne chápem..treba aj odpočínok a konovať 😃
malka18
25. sep 2009
rei: už som sa o niečo pokusila tak aj čítam ale díky diky 😃
leniccka
25. sep 2009
idem skusit dat malej cicku, tak som zvedava aky vreskot pusti...
paaaa
malka18
25. sep 2009
leni: papa a držím palec
lucia32
25. sep 2009
ja som mala dnes udenú makrelu 😃
malka18
25. sep 2009
luci aj ja cem som nemala sto rokov :-p
malka18
25. sep 2009
a my stále spíme už je to niake divné--či??? :-o
malka18
25. sep 2009
ja pokecám aj sama so sebou šak nevadí...
už mlčím :-x
lucia32
25. sep 2009
som tu, sme papali, čakáme na grcku a na tatika 😃
malka18
25. sep 2009
no my už sme hore zase pre istotu a aj štukáme tak idem s tým dačo porobiť a ideme sa mojkať..ahojkajte

Začni písať odpoveď...

Odošli