• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
okupany,spinka..ale to bolo mrncania a krutenia sa :frowning2: ja neviem co ma s tymi crievkami
25. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebavi ma to tu,caute
25. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Rei ja som malemu davala biogaju ,ked ho prehanalo po antibiot.
25. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste ktooooooooooo?????????????????

rei aj my sme mali dnes nejake bolenie bruska a neklud na vecer .... nie je nejaky spln alebo erupcie ci zatmenie?
25. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucim

konečne sme sa napapali bez nervačenia :wink:

už spinkáme
25. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, my sme sa napapali a hned aj zaspinkali o 19-tej. Dúfam, že bude Saška spinkať do tej 6-tej.
Vy ako často vstávate k drobcom v noci?
25. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale už som hotová aj ja. tá noc ma vyšťavila, brrr
snáď dnes to bude lepšie. od 17:30 do 19:30 h som ho "držala pri živote", aby nezaspal, lebo poobede to bolo 5 hodín. a môžem povedať, že náš rekord
25. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka: ja zvyknem raz okolo jednej, druhej. len dnes zaspinkal o 20:15 h, tak neviem, či vydrží a potom okolo piatej ráno
25. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto dieta uspava, niekto budi :slight_smile: :dizzy_face:
adka nedrazdi, mas sasku rekordmanku, my vacsinou prvy spanok 5 hod, potom po 3, 2a pol.
25. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja vam nas rezim a vstavanie radsej ani nejdem pisat... :wink:
25. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no naša si zvykla ten posledný mesiac zaspinkať medzi 19-20 a ráno vstáva medzi 6-7 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a dnes si ma predbehla, pisala som presne v tom case ako ty ze neverim vlastnym ociam, ze kde ste vsetky a ked som to dala poslat padol mi konik, no a ked som sa opat napojila nevidim tam uz prispevok od teba? no aka telepatia ;)
zuz caaauuuu, aka bola prechadzka? :slight_smile:
babyzuz: no nám to už párkrát vyšlo len na to jedno vstávanie, tak je to super. len ako som písala, som zvedavá ako dnes.
25. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz to vies , nocna smena funguje na rovnakej frekvencii. :wink:
25. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby nebojte, však ked začnete prikrmovať alebo drobci trošku podrastú, určite budú spinkať celú noc. NAša saška spapá na noc napr. dnes 170ml nutrilonu a ráno tiež a potom už tak normálne cez deň. Takže ona ked sa riadne napapá na noc, tak potom buvinká :dizzy_face:
25. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by hadam matko chybal, keby tak dlho spal a nepotreboval mamu. :wink:
25. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa lúčím. idem si už ľažkať, nech poodychujem

tak príjemnú smenu :slight_smile:
25. sep 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo dobruuu
25. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guuuut, prebehla som okolie mileticky a aj cez mileticku som prebehla ked uz som tadial isla asi po 5 rokoch a kupila 2 tkane koberce, no naco som tam liezla ? :angry: a skoncila na bezkofeinovom latte
25. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas vsechny po delsi dobe :dizzy_face: :dizzy_face:
tak my mame uz po dovolenych :slight_smile: po Lipne jsme si dali jeste jednu mini ve Spindlu na 4 dny.....bylo to super...masaz, sauna, bazen, hory, slunicko a cerstvy vzduch :dizzy_face:

a co vy holcinky? doufam ze je vsechno v pohode a krasne si uzivate svych pokladu a nic je netrapi :dizzy_face:

ja jsem nedavno zjistila, ze nafoukle brisko neni normalni kdyz se mi u tchyne mala vykadila skoro z podoby tak ji bricho zmizelo :confused: :grinning: takze pak kdyz zas nekakala asi tri dny tak jsme zkusily trochu telocviku a vsechno zas vyslo ven a bricho opet zmizelo :grinning: mimochodem zrovna ve chvili kdy jsme byli na hotelu a prebalovala jsem ji na posteli na cistem povleceni :grinning: ale to bylo radosti! :dizzy_face:

povi mi nekdo ze stalic nocni smeny ve zkratce co je noveho.....lucim? :wink:
25. sep 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noveho je to, ze aj sa som bola teraz na toalete. :slight_smile:
aspiiiiiiiii vitaj, ale neobratila si sa na spravneho cloveka, ja som skleroticka, ja si pamatam iba blbosti a dolezite veci nie. :slight_smile:
zuzi liezla si tam, lebo koopec peknych veci potrebujes. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej aspi hoj, v spindlu sme boli asi pred 2 rokmi v hoteli praha a bolo tam perfektne, je tam kraaasne...
25. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon co je noveho u tebe krome toalety? :grinning:
ja jsem pred dvema dny chytla asi strevni chripku ci co :confounded: slo to horem i dolem a cely den jsem zustala v posteli jak jsem byla nejaka zeslaba akorat jsem zvladla prebalit a nakrmit malou a to bylo vse :sweat_smile: druhy den horecka pres 38 a dalsi den uz bez teplot a bez niceho....no to bylo neco :confused: jeste ze mala byla tak hodna a nechala me ten prvni den vyspat a spinkala se mnou :dizzy_face:
jeste ze je internet....hned jsem hledala co horecka a kojeni a co to vsechno muze byt a co se muze brat :grinning:
25. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi juuuj, to mi je luto,uz si v poriadku? a nestras, mne nejak kruti bruskom a to zajtra ideme na husace hody.
matko ma asi tiez nejake nekludne brusko, co som pojedla???? :unamused:
som mu bola zasupnut dudlik, stale sa budi.
25. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahoj :dizzy_face:
my jsme byli v hotelu Adam ve svatem Petrovi to je druha cast Spindlu.
jeden den jsme vyrazili po krkonosske magistrale....byla to super prochazka po asfaltove ceste uprosted lesa...paradni jizda s kocarem :dizzy_face: takze jsme si dali 8km a svitilo slunicko.... :dizzy_face:
a pak nekolik vyletu po okoli....no proste jsme si to super uzili :dizzy_face:
25. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my co mame noveho? 3 mesiace a tyzden, udrzime hracku, a trafime ju obcas do pusy a mamina nakupuje pre synacka matyska secko co ju napadne, ze by sa na zimu zislo.
aaaa uz viem, co je nove a nevies .... mali sme s blave stretko, 11 nas bolo.
fotky su okrem ineho aj tu http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=466187&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D3600%26vOrderBy%3D2
25. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim jo uz je mi fajn :wink: trvalo to dva dny kdy me bolelo cely telo a sotva jsem se pohnula, pak ta horecka, ale vcera jako kdyz utne a bylo to dobry :sweat_smile: tak nevim kdo na me co prsk :confused: a to jsem skoro porad doma a nikam mezi hodne lidi nechodim :sweat_smile:
lucim to se ti krouti protoze se tesi na tu husu! :grinning: neboj :wink:

jo a taky jsem na dovolene vyzkousela snist i cerstvy chlebik....pac v hotelu na snidani mi vcerejsi fakt nedali :grinning: a proslo to takze od te doby jsem si uz doprala nekolik cerstvych chlebicku :grinning:

no mala ma asi dva dny takovy brekavy :unamused: porad poplakava a taky se ji nechce moc usinat, ale vzdycky ji nejak udyndam :wink: kde jsou ty doby co jsem ji dala do postylky koukajici a za chvili jsem ji nasla spici :grinning: ted nad ni stojim a ukecavam ji jak je to super si poradne dachnout :wink:
25. sep 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
REI...nemaj boja...dnes je cudny den...maly spal len vonku a to na mne...inak oka zazmuril na 5minut...a este furt nespi.... :pensive:
25. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim same dobre zpravy :wink:
nam sice do tri mesicu schazi jeste par dni, ale hracku uz si taky cpe do pusy :grinning: ale hlavne si tam cpe svoje ruce az se ji nekdy zvedne zaludek :grinning: :grinning: je to sranda se na ni divat a jeste kdyz u toho tak mlaska :dizzy_face:

jo srazik jsem zaregistrovala a fotecky jsou krasny :dizzy_face: vsem vam to tam moc slusi a jste vsechny krasny maminy :dizzy_face:
to jste tam asi museli vzbudit pozornost co? nemysleli si tam ostatni ze se chysta nejaka demonstrace kojicich matek? :grinning:
25. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok