Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
25. sep 2009

okupany,spinka..ale to bolo mrncania a krutenia sa ☹ ja neviem co ma s tymi crievkami

reilyy
25. sep 2009

nebavi ma to tu,caute

nina41
25. sep 2009

Ahojte maminky 😵 😵 😵
Rei ja som malemu davala biogaju ,ked ho prehanalo po antibiot.

lucim
25. sep 2009

kde ste ktooooooooooo?????????????????

rei aj my sme mali dnes nejake bolenie bruska a neklud na vecer .... nie je nejaky spln alebo erupcie ci zatmenie?

jajona
25. sep 2009

ahoj lucim

konečne sme sa napapali bez nervačenia 😉

už spinkáme

adka12
autor
25. sep 2009

Ahojte, my sme sa napapali a hned aj zaspinkali o 19-tej. Dúfam, že bude Saška spinkať do tej 6-tej.
Vy ako často vstávate k drobcom v noci?

jajona
25. sep 2009

ale už som hotová aj ja. tá noc ma vyšťavila, brrr
snáď dnes to bude lepšie. od 17:30 do 19:30 h som ho "držala pri živote", aby nezaspal, lebo poobede to bolo 5 hodín. a môžem povedať, že náš rekord

jajona
25. sep 2009

adka: ja zvyknem raz okolo jednej, druhej. len dnes zaspinkal o 20:15 h, tak neviem, či vydrží a potom okolo piatej ráno

lucim
25. sep 2009

niekto dieta uspava, niekto budi 🙂 😵
adka nedrazdi, mas sasku rekordmanku, my vacsinou prvy spanok 5 hod, potom po 3, 2a pol.

babyzuzana
25. sep 2009

ahojte, ja vam nas rezim a vstavanie radsej ani nejdem pisat... 😉

adka12
autor
25. sep 2009

no naša si zvykla ten posledný mesiac zaspinkať medzi 19-20 a ráno vstáva medzi 6-7 😵 😵 😵

babyzuzana
25. sep 2009

luci a dnes si ma predbehla, pisala som presne v tom case ako ty ze neverim vlastnym ociam, ze kde ste vsetky a ked som to dala poslat padol mi konik, no a ked som sa opat napojila nevidim tam uz prispevok od teba? no aka telepatia ;)

lucim
25. sep 2009

zuz caaauuuu, aka bola prechadzka? 🙂

jajona
25. sep 2009

babyzuz: no nám to už párkrát vyšlo len na to jedno vstávanie, tak je to super. len ako som písala, som zvedavá ako dnes.

lucim
25. sep 2009

zuz to vies , nocna smena funguje na rovnakej frekvencii. 😉

adka12
autor
25. sep 2009

baby nebojte, však ked začnete prikrmovať alebo drobci trošku podrastú, určite budú spinkať celú noc. NAša saška spapá na noc napr. dnes 170ml nutrilonu a ráno tiež a potom už tak normálne cez deň. Takže ona ked sa riadne napapá na noc, tak potom buvinká 😵

lucim
25. sep 2009

mne by hadam matko chybal, keby tak dlho spal a nepotreboval mamu. 😉

jajona
25. sep 2009

no ja sa lúčím. idem si už ľažkať, nech poodychujem

tak príjemnú smenu 🙂

lucim
25. sep 2009

jajo dobruuu

babyzuzana
25. sep 2009

guuuut, prebehla som okolie mileticky a aj cez mileticku som prebehla ked uz som tadial isla asi po 5 rokoch a kupila 2 tkane koberce, no naco som tam liezla ? 😠 a skoncila na bezkofeinovom latte

aspine
25. sep 2009

zdravim vas vsechny po delsi dobe 😵 😵
tak my mame uz po dovolenych 🙂 po Lipne jsme si dali jeste jednu mini ve Spindlu na 4 dny.....bylo to super...masaz, sauna, bazen, hory, slunicko a cerstvy vzduch 😵

a co vy holcinky? doufam ze je vsechno v pohode a krasne si uzivate svych pokladu a nic je netrapi 😵

ja jsem nedavno zjistila, ze nafoukle brisko neni normalni kdyz se mi u tchyne mala vykadila skoro z podoby tak ji bricho zmizelo 😕 😀 takze pak kdyz zas nekakala asi tri dny tak jsme zkusily trochu telocviku a vsechno zas vyslo ven a bricho opet zmizelo 😀 mimochodem zrovna ve chvili kdy jsme byli na hotelu a prebalovala jsem ji na posteli na cistem povleceni 😀 ale to bylo radosti! 😵

povi mi nekdo ze stalic nocni smeny ve zkratce co je noveho.....lucim? 😉

lucim
25. sep 2009

noveho je to, ze aj sa som bola teraz na toalete. 🙂
aspiiiiiiiii vitaj, ale neobratila si sa na spravneho cloveka, ja som skleroticka, ja si pamatam iba blbosti a dolezite veci nie. 🙂
zuzi liezla si tam, lebo koopec peknych veci potrebujes. 😝

babyzuzana
25. sep 2009

jej aspi hoj, v spindlu sme boli asi pred 2 rokmi v hoteli praha a bolo tam perfektne, je tam kraaasne...

aspine
25. sep 2009

tak aspon co je noveho u tebe krome toalety? 😀
ja jsem pred dvema dny chytla asi strevni chripku ci co 😖 slo to horem i dolem a cely den jsem zustala v posteli jak jsem byla nejaka zeslaba akorat jsem zvladla prebalit a nakrmit malou a to bylo vse 😅 druhy den horecka pres 38 a dalsi den uz bez teplot a bez niceho....no to bylo neco 😕 jeste ze mala byla tak hodna a nechala me ten prvni den vyspat a spinkala se mnou 😵
jeste ze je internet....hned jsem hledala co horecka a kojeni a co to vsechno muze byt a co se muze brat 😀

lucim
25. sep 2009

aspi juuuj, to mi je luto,uz si v poriadku? a nestras, mne nejak kruti bruskom a to zajtra ideme na husace hody.
matko ma asi tiez nejake nekludne brusko, co som pojedla???? 😒
som mu bola zasupnut dudlik, stale sa budi.

aspine
25. sep 2009

baby ahoj 😵
my jsme byli v hotelu Adam ve svatem Petrovi to je druha cast Spindlu.
jeden den jsme vyrazili po krkonosske magistrale....byla to super prochazka po asfaltove ceste uprosted lesa...paradni jizda s kocarem 😵 takze jsme si dali 8km a svitilo slunicko.... 😵
a pak nekolik vyletu po okoli....no proste jsme si to super uzili 😵

lucim
25. sep 2009

my co mame noveho? 3 mesiace a tyzden, udrzime hracku, a trafime ju obcas do pusy a mamina nakupuje pre synacka matyska secko co ju napadne, ze by sa na zimu zislo.
aaaa uz viem, co je nove a nevies .... mali sme s blave stretko, 11 nas bolo.
fotky su okrem ineho aj tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

aspine
25. sep 2009

lucim jo uz je mi fajn 😉 trvalo to dva dny kdy me bolelo cely telo a sotva jsem se pohnula, pak ta horecka, ale vcera jako kdyz utne a bylo to dobry 😅 tak nevim kdo na me co prsk 😕 a to jsem skoro porad doma a nikam mezi hodne lidi nechodim 😅
lucim to se ti krouti protoze se tesi na tu husu! 😀 neboj 😉

jo a taky jsem na dovolene vyzkousela snist i cerstvy chlebik....pac v hotelu na snidani mi vcerejsi fakt nedali 😀 a proslo to takze od te doby jsem si uz doprala nekolik cerstvych chlebicku 😀

no mala ma asi dva dny takovy brekavy 😒 porad poplakava a taky se ji nechce moc usinat, ale vzdycky ji nejak udyndam 😉 kde jsou ty doby co jsem ji dala do postylky koukajici a za chvili jsem ji nasla spici 😀 ted nad ni stojim a ukecavam ji jak je to super si poradne dachnout 😉

brinzulka
25. sep 2009

REI...nemaj boja...dnes je cudny den...maly spal len vonku a to na mne...inak oka zazmuril na 5minut...a este furt nespi.... 😔

aspine
25. sep 2009

lucim same dobre zpravy 😉
nam sice do tri mesicu schazi jeste par dni, ale hracku uz si taky cpe do pusy 😀 ale hlavne si tam cpe svoje ruce az se ji nekdy zvedne zaludek 😀 😀 je to sranda se na ni divat a jeste kdyz u toho tak mlaska 😵

jo srazik jsem zaregistrovala a fotecky jsou krasny 😵 vsem vam to tam moc slusi a jste vsechny krasny maminy 😵
to jste tam asi museli vzbudit pozornost co? nemysleli si tam ostatni ze se chysta nejaka demonstrace kojicich matek? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre