• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
ja si rikam ze bych študovala jinou vejšku? :confused: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi a ty si lekarka tiez?
25. sep 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby myslim ze lucim to nebyla....myslim ze to byla holcina ktera snad ani v ty dobe nebyla tehu, ale planovala to ze bude :grinning:
25. sep 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ja nejsem doktorka :wink: studovala jsem andragogiku - vzdelavani dospelych... taaakze magistra :grinning: jako lucim vid? :grinning:
25. sep 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa zda, ze ta kocka co to zakladala len moc chcela byt tehu.
ja som sa opatrne pridala, ked uz to bolo v nejakom 7mom tt. :wink:
25. sep 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeee, magistra ako ja. :slight_smile: ale ja som dvojita. :stuck_out_tongue_closed_eyes: zuzi ty si ing?

doprciiic, cakam tu na zber aloe vo farmville a oni opravuju nieco na servri? saaakris, sak mi pokape uroda. fnuk :angry:
25. sep 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ked som sa pridala, tak ma lucim zdrbala
huraaa baaaasnickaaaa
25. sep 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja taky tak nejak :wink: jsme v tom od zacatku :grinning:
holky jak vam spi ditka? tahaj celou noc az do rana nebo vstavate? me usne kolem osme, devate a o pulnoci ji vzbudim aby vydrzela az do sesti. ale kdyz ji nevzbudim tak vstava kolem druhe, treti :sweat_smile:
a to vsude pisou, ze uz by mohly vydrzet celou noc :sunglasses: tak nas se to teda zatim netyka :grinning:
25. sep 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez "magistra"
ale uz 3 roky sa chystam spravit si PhDr. a celemu okoliu 3 roky odpovedam na otazku ze kedy? ked bude ten spravny cas...
a myslim, ze teraz je :grinning:
25. sep 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vypravej! za co jsi dostala sodu? :sweat_smile:
25. sep 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
intelektulani nocni smena :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne moj david spi ako chce a robi si co chce, takze ja ho neviem vobec odhadnut :confounded: :angry: :unamused:
raz tak, potom hentak, ale vstavam dost casto, 2 az 3x urcite a uplne milujem ked sa mi preberie a hodinu, dve sa v noci opat uspavame, to robi zhruba kazdu druhu noc :unamused:
25. sep 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja si "nespravim" uz asi nic :grinning: a obzvlast po materske kdy se spis zacnu znovu ucit mluvit :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som sa s malinkou dusickou ozvala, ze "ahojte aj ja som tu a chcem sa pridat" tak modra lucim ma zdrbla, ze co to mam za datum v pase. ono mi tam nejak nesedeli tyzdne ci co, lebo ked som zadala datum mojej poslednej menstruacie tak ma hodilo to ineho terminu porodu, co nesedelo s terminum do ktoreho som sa prihlasila, tak nejak to bolo
niekedy by stalo za to sa vratit do tej jednotky a precitat si kto co ako sa pridaval a predstavoval :grinning:
25. sep 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojojoj to je blby kdyz se musi v noci uspavat :unamused: to naprosto chapu...
u nas od zacatku byla noc v pohode...i kdyz mela pres den cokoliv blbyho tak v noci spala i po kojeni...hned sup s ni do postylky a pokracovala :wink: a ja hned sup do svy aby si to nerozmyslela :grinning:
ale vstavat proste musim nekdy i kolem ctvrty, paty. vyjimecne spi i do sesti ale jen s pulnocnim buzenim :sweat_smile:
25. sep 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. sep 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz za co som ta zdrbala???? nem pamatam. :confused: ais si tam mala nejake salene tyzdne? sorrryyyyy, ale poriadok musi byt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mne sa doktorat nechce robit, nedavno som robila atestaciu. doktorat su pre mna len pismenka.

uz mi farma funguje, uz som nasadila ryzu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning: :grinning: tak ted jsem se tu rozrehnila ja! jeste ze mala nespi vedle me :grinning:

jo jo lucim takovy velky sef :wink: i kdyz ja se taky moc nepatrim ja mela termin cervnovy :grinning:
25. sep 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa na noc nemozem stazovat ... matko v poslednej dobe spi prvy vecerny spanok 5hod a potom 3 az 2,5 hod, ale len cucame, rychlo grg a spime. niekedy si ten vecer skrati, ale nemam problem s budenim a zaspavanim. a rano sa casto vyvalujeme v posteli do 9. matkovi sa obcas stalo, ze aj do 10.
25. sep 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim prosim te co ty porad s tou zeleninou! :grinning: taky uz jsi dlouho na materske co? :grinning:
25. sep 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved maly doktorat je presne len o zmene pismeniek z Mgr. na PhDr. takze preto sa do toho az tak nemam a na velky nemam :astonished:
26. sep 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dneska rano spaly do jedenacti :sunglasses:
26. sep 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som prdusovi prave objednala kolotoc, boze taka kravina ktoru som ja tak odsudzovala (to tie intelektualky) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale zistila som, ze ho to sakra zaujima tak mama sa prekonala a objednala nech neni chudatko moje ukratene
26. sep 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak se na pismenka vykasli :wink: a je to :grinning:

jo holky kdyz jste tu porad :grinning: nevite co vendulka? a ozvala se vubec lucka_m? :confused:
26. sep 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi podlahla som davovej psychoze a ako vsetci okolo, aj odtialto, hram sa na facebooku na farmarku - farmville. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooooooooooooooo???????????? do 11???? to nemyslis vazne! tak to my sme vzdy okolo tej 7 a najneskor sa nam stalo o 9 hore :frowning2: nech robim co robim
26. sep 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paneboze :grinning:
lucim mas ty vubec dite? jak ty to vubec stihas? vzdycky kdyz kouknu na konika tak jsi tu a ty jeste nekde jinde? :confused: :sweat_smile: jsi supermatka ci co? :grinning:
26. sep 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendy tu bola vcera v noci, zvlada vsetko lavou zadnou. :slight_smile:
lucka-m sa uz veeeelmi davno neozvala ... smskneme jej? :slight_smile:
26. sep 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz mlcim :grinning: no mala taky vstava kolem sedme, ale ja si ji dam pak k sobe do postele a spinkame dal :wink: nekdy s prestavkama to je fakt....cpu ji dudlika a premlouvam ze nakonec zas zabere :sunglasses:
26. sep 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi maaam , matko sa rad koji pri notebooku , tak co by som mu nevyhovela :wink: a nie som tu stale .... cez den aj obcas chodim po vyletoch, alebo vysedavam vonku.
26. sep 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok