Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
27. sep 2009

jaji ale to nieje o tom,že sa mu horšie dýcha.Pokiaľ máš na mysli SIDS tak on by potom prestal dýchať z ničoho nič.Proste by mozog nedal povel sa nadýchnuť. Evka to mala v nemocnici 2 krát

jajona
27. sep 2009

rei: teraz mám pocit, že ozaj nič iné ani nerobí, len papá a spinká. ale akonáhle ho necháme na chrbátiku alebo je v autosedačke keď niekam ideme, tak ozaj tá pol až 3/4 hoďka maximálne. ale aspoň už vieme, že čo a ako...

jajona
27. sep 2009

lucim: jáj, takú lokšu s husou pečienkou by som si ozaj dala 😝

jajona
27. sep 2009

ani: len všeobecne, keď spinká na brušku treba ho sledovať častejšie ako na chrbátiku

lucim
27. sep 2009

rei, to bezove sa aj mne paci viac ... ja som kupila v predeti.sk , ked som bola v trencine, musim odfotit - ciapocku a rukavice, nemaju to na stranke.

jajo mnamky to bolo. este sme dnes dojedali kacku(aj ta bola objednana) 😝

inak, u nas funguje autosedacka a manduca, matko prespal celu ikeu aj cestu ... a som ho zase vyuzila na urychlenie jednania ... v kuchynskom odd. sme chceli take panely za linku a nejak nebol ziadny pracovnik volny, tak so sa nastrcila s matkom v manduke co najblizsie a uz to slo. 😀

vcera bola superstar??? ako to ze som o tom nevedela?

lucim
27. sep 2009

a prave som si nainstalovala novy prehliadac google chrome, fakt to ide rychlejsie. 😉

jajona
27. sep 2009

no my na zimu ešte nič také ani kúpené nemáme, okrem vetrovočky - v tescu za 210 korún (akcia)

traktor
27. sep 2009

ahoj lucim bola vcera bude dnes a aj zajtra 😉

ani3012
27. sep 2009

hej aj ja používam chrome. Lebo aj Modzilla a aj obyčajný explorer mi robili zle 😠
V explorery som sa nedostala do obľúbených položiek a Modzilla mi vyhadzovala nevyžiadane stránky aj s erotickou tématikou a .Behom 10 minút som mala takto otvorené aj 6 nových kariet.A keď aj Paťko vie skočiť na net,aby si zahral hry,tak som ju dala preč
Luci,Maťko je strašne zlatunký,stále ho mám pred očami ako sa smejkal a hneď na to aj zaspal,akoby nič 😀

traktor
27. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage..., tak matej je na zimu uz pripraveny 😀 😀

ani3012
27. sep 2009

a potom ešte celý týždeň len krásny deň! Starosti,zahoď svoje starosti......

ani3012
27. sep 2009

traky! Aj ja chcem také,ale rúžové! Kde ste to zohnali?

traktor
27. sep 2009

tesco to isti 😀 a maju aj v ruzovom 😉

traktor
27. sep 2009

a su k tomu aj rukavicky ale tie som mu uz nedavala 😀 😀

ani3012
27. sep 2009

veď som tam minulú sobotu bola a nič také som nevidela. ☹

traktor
27. sep 2009

u nas maju v starom tescu, v novom hyper nemaju absolutne ale absolutne nic

ani3012
27. sep 2009

to si tam dala preto,aby som verila? 😀 Šikovný,naozaj!

jajona
27. sep 2009

traky: no zima ma určite nebude

traktor
27. sep 2009

ani bola si v kosiciach ci u vas v tescu?

traktor
27. sep 2009

ani ano 😀 😀 😀 😀 , to je zo vcera som chcela tocit nase rozhovory ale nic stoho nebolo mame asi zaberou ako sa pretoci a pohlad na ritku 😀 😀 😀

traktor
27. sep 2009

asi 30

lucim
27. sep 2009

ani dakujeme za lichotky, prave sa mi tu vrti okolo bradavky 😝
ja som pouzivala operu, ale dnes mi proste nesla otvorit, explorer je pomalyyy, tak som stiahla toto a zatial sa mi to paci, len este nejak prekopnut moje ulozene oblubene polozky...

o moc som prisla pri superstar? nejak ju rychlo chcu vyfinishovat.... ???

traktor
27. sep 2009

lucim ato si ako stiahnem?

ani3012
27. sep 2009

Lucim
daj si nastavenia, správca záložiek,nástroje a importovať z...
Ja som to tak spravila a je všecičko ako ma byť.Ešte som si to podľa seba poupratovala nanovo,lebo som mala z toho miš maš

lucim
27. sep 2009

traky matej sikovnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 😵 😵 som zvedava, kedy to tohto nasho napadne 😉

ani3012
27. sep 2009

a bola som v Lamači v BA. Ale veď Tesco by malo mať všade rovnaký tovar,nie?
Traky,ty keď si z Košíc,skús(netreba hneď) prosím ťa pozrieť pri prechádzke s malým nejaké ubytovanie,keby som chcela prísť.Som pozerala aj na hotel ale keby bol nejaký penzión,tak by to bolo lepšie a predsa ty,keď to vidíš na živo lepšie posúdiš

ani3012
27. sep 2009

hej,nechtiac som si ho dala na Facebook, nevadí?

traktor
27. sep 2009

ani nie u nas v koazdom tescu je iny tovar, a co sa cudujem este viac tak aj ine ceny,v jednom sme kupily matkovi body 3 ks po 249 korun a v druhom tescu a tie iste body po 129 korun, ta ma skoro hodilo

lucim
27. sep 2009

traky stiahni si toto

ani, nejde mi to, neviem najst v com je to ulozene, kaslem na to. ale dakujem za navod, vidno, ze to mas uz zmaknute. ja som si zatial nastavila pozadie ako travicku. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre