Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
27. sep 2009

zuz davidko uz spi?
zmurky naaaaa, sak aby nezavadzala a nerusila dychanim 😉 😠 chjo

babyzuzana
27. sep 2009

ty tiez davas zabrat tomu tvojmu synovi s vyletami... 😉 si kaaamoska 😉

lucim
27. sep 2009

zuz ja len preto aby sa mu dobre spalo, ked tak dobre spinka v aute 😀

babyzuzana
27. sep 2009

ano prosim a hlasim, ze posledne 3 dni sme zaspali okolo 9 - 10, takze sa to posuva smerom dole
ale noci stale nic moc

babyzuzana
27. sep 2009

dneska sme boli na nakupoch po dlhej dobe a kupila som si mokasiny! prechadzam na bezopatkovu obuv
a prdusovi hracky, lebo ziadne nemal
a ten kolotoc co som objednala v piatok z netu tam sme nasli dnes v akcii a este k nemu davali aj taku hrajucu natahovaciu opicu tak sme to kupili a objednavku som teraz zrusila

zmurkaz
27. sep 2009

baby - jak som si dala ten paralen - tak mi malá tak dobre spí.... 😉

lucim
27. sep 2009

zuz coooooooooooo? ty a bez opatkov? ta neveriiim, sak sa v rovnych topankach potknes, tvoje nozicky take nepoznaju 😀 tak dobry ulovok. 🙂
my mame novu hraciu zirafu, uspavankova melodia.

babyzuzana
27. sep 2009

neni to ta hracia zirafa od fisher price?

zmurkaz
27. sep 2009

našej malej sa páči taká "klasikuš" vážna hudba - že melódie pre deti na dobrú noc 😉

babyzuzana
27. sep 2009

zmurka a to jej pustas z cdcka?

lucim
27. sep 2009

zmurka no vidis, ako to pomohlo obom. 😉

zmurkaz
27. sep 2009

noooo - z cd 😕 - to nem tak mám? ale aj spievam 😅 😅 😅
Lucim - som sa zasekla 😕 😕 😕 - čo nám obom pomohlo? 😕 😕 😕 😅 😅 😅

lucim
27. sep 2009

paralen 😉 😉

zuz neeee, z ikea

zmurkaz
27. sep 2009

Lucim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - no jasné!!! Sa zasekávam 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
27. sep 2009

aj ja spievam. 😝 dnes som spievala žabča a žabinku 🙂

zmurkaz
27. sep 2009

Ja som zistila, že som to všetko pozabúdala a že musím obnoviť repertoár.... pamätám si nejaké 2-3 - čo sem tam Jurko chce aby som zanôtila 😀 😀 😀

babyzuzana
27. sep 2009

baby idem si precitat casopis co som si kupila, tak sa luuuucim papaaaa

lucim
27. sep 2009

zuz nezaspi na nom ... aj ja uz driemem ....

zmurkaz
27. sep 2009

Lucim - ja si tu už asi dobrú pol hodinu nadávam- nech idem spať! Tak teraz už idem - ma začína žalúdok omíňať - som už asi úplne KO ☹

Tak dobrú nocku - maminky aj detúrence 😉

lucia32
28. sep 2009

bré ránko...som prvá? 😕
My hlásime zlepšenie, šo sa celkového stavu týka...po nasadení HA mliečka sa Natálka viacmenej ukľudnila, lepšie spáva, prestala srdcervúco plačkať, no jednoducho nastalo zlepšenie...nie je to ešte to pravé orechové, ale zas nečakám zázraky, že? 😀

inneska
28. sep 2009

krásne dobré ránko prajeme 🙂

hlásim obstojný víkend 😅 včera ma svokra aj švagriná ukecávali ešte na jednu noc, ale erik rozhodol, že ideme domov...bol celý uplakaný, mrzutý, tak som zahlásila, že odchádzame...a doma bol klud 🙂 či tam na neho nebolo aj veľa ľudí..o 6 ľudí viacej..a stále sa mu niekto iný prihováral, stále ho brali na ruky..či nebol aj z toho taký...a celkovo mi už ani tam tak dobre nespal ako zvykol...ale bola som rada, že ideme domov, nie že by mi tam bolo zle, ale doma je doma 🙂 a bolo to vidieť...prišli domov 20,30 tak som erika okúpala, dala napapať o 21 a spal mi až do 6,45 bez prestávky 😵 😵 😵 teda náš nový rekord, prvá prespatá noc v kuse 😵 😵 a tak som sa fajne vyspala 😀ja som spala od 22 do 7,30 😎

a tu čo nového máme?? 🙂

inneska
28. sep 2009

lucka..ahoj 🙂 som rada, že sa vám celkovo polepšilo, hlavne že je natálka aj maminka spokojná 😉

inneska
28. sep 2009

a máme další pokrok...už aj my vieme držať a hrkať s hrkálkou 😀 😀 ma potešil eričko v sobotu 😵 😵 😵

monr
28. sep 2009

dobré ránko
inn, Erik je šikulko 🙂

inneska
28. sep 2009

mon 😉 dakujeme 😵 ako sa vám darí??

monr
28. sep 2009

nzč.
my sa máme fajn, síce sa ešte neotáča, ani nedrží hrkálku, ale je to pokladík. 🙂 akurát zalomila v lehátku, ako si brnkala do hrazdičky.

lucia32
28. sep 2009

inn, mon ahojte...
Tak my ešte takéto nočné rekordy nemáme 😀 , ale maminka dá papať aj 5x v noci 😉 Na jeden cuc vypije cca 100 ml mliečka, väčšinou nejakých 20 ostane, takže sa nadájame častejšie...

lucia32
28. sep 2009

monr...ani moja sa neotáča, dokonca ani polohu na brušku nemá veľmi rada, koníky pasie pobiedne 😝 , ale hlavu drží ako cínový vojačik 😀

traktor
28. sep 2009

dobre ranecko 😉 ....innnnnnnnnnnnn vitajjjjjjjjjjjjjjjjj , 😀 😀 to bude nocna 😀 😀

monr
28. sep 2009

som musela odbehnúť von s havom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre