Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
28. sep 2009

lu, traki, ahojte

monr
28. sep 2009

lu, tak si uplne presla na UM?

traktor
28. sep 2009

ahoj mon 😉

monr
28. sep 2009

traki 🙂

monr
28. sep 2009

traki, dneska si ešte nič nevydražila? 😉 rada pozerám, čo nové vždy nakúpiš 😀

monr
28. sep 2009

haloooo, kde ste kto? 😀 😀 😀

lucia32
28. sep 2009

som tu, Naty sa zobudila...

traktor
28. sep 2009

mon vcera kocik, uz mam 3 😀 😀 😀

monr
28. sep 2009

minule mm doniesol nové rybičky do akvárka aj s rastlinkami. konečne tým 4 nebude v tom 250 litrovom akváriu smutno. 😀

monr
28. sep 2009

lu, natálke bré ránko.
traki, pozerala som naň, pekný.
ja zas uvažujem, že môj predám, 😉

lucia32
28. sep 2009

mon...prešli sme celkom na um, pretože to bola viditeľná zmena k lepšiemu...mm ešte trošku mám, odstrieknem a mám do kávy 😀 skúšala som kombinácio, ale nem dobrý nápad 😝 , tak nedávam...

inneska
28. sep 2009

som vybalovala tašky 🙂

trakyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jsem zdeeee 😀 bude nočná, neboj 😀 včera som bola už grogy na to, aby som čosi ťukla, ani som pc nezapínala 😝 a gratulka ku kočíku

inneska
28. sep 2009

mon, lu..aj vaše babulky budú čoskoro také šikulky 😉

fibi
28. sep 2009

ahojte 🙂 baby bratislavské, nechystáte sa niektorá chodiť na plávanie na záhradnícku? Alebo niekam inam? 😕

inneska
28. sep 2009

lu...fakt si to skúšala do kávy??? 😕 😕 😀 😀

monr
28. sep 2009

lu, pokiaľ jej to pomohlo, je super. neuznávam materské za každú cenu. treba vedieť, kedy je lepšie zmeniť a u vás to zabralo, sa teším.

monr
28. sep 2009

fibi, škoda, že mám ba od ruky, isto by som chodila. aj u nás robia, ale asi by som im nerozumela. 😠

traktor
28. sep 2009

mon aj ja predam uz sa boli pytat obcianky, ved s 3 by som nemohla ist naraz na ulicu 😀 😀 , necham si len ten vydrazeny....a este som aj zarobila 😀 😀

traktor
28. sep 2009

in tešim, tešim, uz teraz vidno ze je po vikende, uz sa tu klebeti o 106 😀

fibi
28. sep 2009

monr, veď stačí opakovať po ostatných a možno by sa na teba aj nejaká pekná riekanka nalepila 😉

monr
28. sep 2009

ja mám v podstate skoro nový, použili sme ho asi 20krát, je to aj hlboký aj šporťák. autosedačku by som nechala, ale naši o tom nechcú ani počuť, že ako ju budú voziť, ked sú tu.

monr
28. sep 2009

fibi, nestraš, 😀

monr
28. sep 2009

ale možno tam zavolám, že či hovoria slovensky. 🙂

inneska
28. sep 2009

sme sa prebalovali a prezliekali z ogrcnutého pyžamka 😅

a zatial sa nechystám kočík predávať ani kupovať 😀 😀

monr
28. sep 2009

inn, kupovať ani ja 😀
skôr som zvažovala ešte jednu šatku 😀

lucia32
28. sep 2009

inn...vážne, mlieko plné vitamínov 😀
monr...som toho istého názoru...ked sa nedá, tak sa nedá, skúšali sme tak i onak, ak by mi to robila aj na um, tak kojím, robila to aj na nutrilone, ale aj som kojila, tak ktovie? zrejme jej nesadol, tato beba ha jej zapasovala...prvý deň čo sme dávali nutrilon bol dobrý, potom kombinácia...väčší horor ako len na mm, tak vraj len um a odľahčené ha, aj kvoli alergiám...

monr
28. sep 2009

lu, tak teraz je spokojná aj maminka aj Natálka

lucia32
28. sep 2009

a máme výsledky z krvičky...alergia nepotvrdená, želiezka dosť, akurát zvýšená nejaká položka v pečeňových testoch, tak budeme brať lipovitan 😝

traktor
28. sep 2009

ani ja by som nekupovala ale jeden mame co nejde celkom do lahu sportovy, a druhy je kombinovany ale velmi tazky a chcem chodit do mesta tak som chcela nieco lahke, pri mne satka nema sancu ja furt nieco kupujem, tak kto by to odniesol...a potom za taku smiesnu sumu kocar nikde nekupim

monr
28. sep 2009

aspoň že tá alergia nie je 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre