• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
rei, sedím pri nete od pol siedmej, idem umyť riadiky, keď uspím drobca a ak stihnem, tak vyšívať
pa
28. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svagrinka mi polozila, tak asi este nieco riesi ...
krpcek mi zaspal, idem uclovecit kuchynu, musim nieco vymysliet pre draheho, dnes ma meniny (darceky uz dostal - 2 tricka), a mala by som si hodit sprchu.
28. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vysivat? :slight_smile: potom sfot vysledok

ja varim, na rukach moj maly cert, sadim maliny
28. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, pekne vas pozdravujem :slight_smile:
dlho som sa neozvala. sme este dnes posledny den u babicky na prazdninach :slight_smile: tak sa mi velmi nedalo a doma mi NB odpociva v pokoji, snad ho este dam dokopy.
moje drobatko sa kocikuje, tak mam aspon dufam na hodinku fajront, lebo sme uplakani dnes.
inak rastieme ako z vody, mame vyse 5,75 kg ( to sme mali pred dvomi tyzdnami na poradni)
28. sep 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gertkaaaa, ta mon vytiahla na kona? :slight_smile:

rei uz som s nou volala, ma fajn doktorov ukludnovacov, povedali jej to co mi sme si tu ... 2.trim, hranicne hodnoty, opakovanie odberov. vyzera byt ukludnena. a zdroj mozu byt fakt potulne macky, ktore im chodia cez zahradu a ktovie co tam robia.
28. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som aj fotky ulozila a idem si spravit papat.
keby som sa zase dlho neukazala, tak drzim palecky nech drobce pekne rastu a len radost robia
28. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimka no bola som zvedava, co sa deje a kedze som teraz bez krpca, tak som prisla kukuk :slight_smile:
uz som tu bola parkrat, ale k pisaniu som sa nedostala, iba som precitala co nove a tak. spinka cez den max 1 hod vkuse a potom sa chce hrat. v lehatku sa mu sice paci a brnka si ale musi vidiet ze okolo neho beham
no proste je to cecon maly
28. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buliki, buliki už som tu :grinning:
28. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my dneska oslavujeme 3 mesiaciky! a jak pisala vcera samy tak aj my tak trochenzi s placom.jak keby nevedeli ze to sa oslavuje s radostou. tak som ju vytiahla do kocika a spime na prechadzke. a popri tom vas citam ked uz doma nestiham. pekny dnik
28. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas ahoj....
Tamarke všetko naj k 3výmesačiu :wink:
28. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky ... a Tamarke aj maminke všetko naj :wink:

Sme boli dnes u lekárky - tak nám dala Nasivin pre bábätká a malo by to byť OK

A asi pôjdeme s Jurkom na konkurz do folklórneho súboru Trnavček - mu tam chodí kamoška, tak chce aj on -... a malá revéééé
28. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurki...ahoj...to malá reveeeee dobre poznáme :grinning: a Juráško bude tanečník? Šikovníček...
28. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, všetko naj oslávenčekom...ja som dnes ráno skoro infarktovala...malá berie od piatku pamycon a ambrobene sirupček, pretože nám kýchala a kašľala po víkende sa to zhoršilo a do dnešného rána skôr nespala ako spala, hlavne sa jej nedalo dýchať noštekom prestrašný to zvuk, nechcela spinkať bez dudy a pod. 1500x vstať a podať jej dudlík a pod....ach jaj, unavená ako kôň, ale o to nejde, keď sme sa okolo 10:00 zobudili, tak som ju poumývala, prebalila, prezliekla, vytiahla soplíky odsávačkou-vysávačovou a potom, že jej dám užiť sirupček a nakojím, po malinkých kvapôčkach som jej dávala aby sa jej dalo predýchať, no ako na potôru jej to asi zabehlo do dycháča a začal sa boj-začala sa mi strašne dusiť, bordovela a nie a nie sa nadýchnuť, prevrátila som si ju na jednu ruku na brucho a druhou búchala jemne po chrbátiku...Bóže v tej chvíli som baby schudla a zostárla...fakt vám poviem, ja som revala ako dážď, bežala k vysávaču, rýchlo odsala soplíky a Laurinka sa mi nadýchla...potom som ju vzala cez plece a vygrckala aj z mliečka, ale hlavne hlieny, taká je nám zahlienená...teraz spokojne odfukuje v postieľke a ja som ten najšťastnejší človek na svete...a hlavne ďakujem, že máme odsávačku soplíkov na vysávač...nezaplatiteľná vec...Bože som taká šťastná baby, ja som skoro umrela...a to má v noci vyššie hlávku, aby sa jej lepšie dýchalo, robím čo môžem a predsa...ach jaj :cry:
28. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laurajana - tak to si viem predstaviť... nám to Jurko robil ale nie zo soplíkov, ale keď bol veeeľmi unavený tak na druhý nádych revu nedýchal.... to bol adranalín... :frowning2: Ale našťastie to je za nami....

No a uvidíme či z neho niečo bude - lebo majú aj spievať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - čím som si nie až taká istá :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurajana.... :astonished: :astonished: :astonished: , o chudiatko naše malé koníkové :dizzy_face: , taká je choručka? Nech sa čo najskôr uzdraví...
A ten boj...och, och...nechcela by som zažiť, ale verím ti, že strach ti dodal sily a ty si Lauriku z toho vytiahla...chrobáčik maličký...u nás chválabohu babetinko také malé ani jedno choré nebolo, ale malý mal také obdobie, ked reval až do nepríčetna a potom sa zasekol, zmodrel a nedýchal...chodili sme aj na kardio, či mu niečo nie je, ale našťastie všetko oukej...bolo to len z plaču...
28. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj laury, skus naparovat, ku postielke hrniecz vriacou vodou a harmancek, malej sa bude lepsie dychat, uvolni to sopliky a hlavne ked sa spoti treba ju prezliect....a podkladat ju, cim vysie lezi tym je to lepsie velmi dobry je na nadchu aj nosny sprey mar
28. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko vsetko vsetko vsetko naj naj naj naj nasej nevesticke T :dizzy_face: A :dizzy_face: M :dizzy_face: A :dizzy_face: R :dizzy_face: K :dizzy_face: E A ps PRE MAMKU - pridaj jej jednu davku mliecka navyse :grinning:
28. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -ideme si pripiť na ich zdravie - nefalšovaným materským :grinning: :grinning: :grinning: ... a ideme na ten konkurz ktorému nedávam veľa šancí.... :sunglasses: Ale keď nevydá, tak nevydá....
pá hádam večer :wink:
28. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka ptfuj, ptfuj, nech vsetko vyjde, pa vecer :wink:
28. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žmurki, budeme držať päste....
28. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve nám vyletela elektrika :angry: som práve stála pri telke a ona sa vypla...som najskôr, že ako je možné, že erik vypol telku :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte, tak ten predchádzajúci príspevok mal byť poslaný o pol 11, a poslalo ho teraz :grinning: :grinning: ako vypadla elektrika, tak sme sa vybrali von a teraz sme prišli :slight_smile:
28. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn: :grinning:
28. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn no mas sikovne dieta hotovy koprfild / pisane po nasom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už sa erik hrajká pod hrazdičkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vítam sa v klube hrazdičkových :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a gratulka tamarke k 1/4 ročiu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jani...to ti verím, že si sa musela na smrť vylakať...to by sa každá jedna z nás asi....a nech sa lauruška čo najskôr vylieči :wink:
28. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prišiel nám aj svetrík pre erička, a kuknem do schránky a tam ešte jeden lístok na balík ešte z piatka...tak zajtra zase na poštu...pre overal :slight_smile:
28. sep 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in :grinning: aj matko dostal balik, tigrikove puncochy, tigrikove triculo s dlhym rukavom a mici hracku :wink: , a cakam este 2 balicky tak som zvedava.... :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hod foto, nech vidim aky bude nas braček fesny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetrík je ale väčší(86), bo ja kupujem aj trochu dopredu :slight_smile: oplatil sa, tak nekúp to :grinning:
28. sep 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok