Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
28. sep 2009

rei, sedím pri nete od pol siedmej, idem umyť riadiky, keď uspím drobca a ak stihnem, tak vyšívať
pa

lucim
28. sep 2009

svagrinka mi polozila, tak asi este nieco riesi ...
krpcek mi zaspal, idem uclovecit kuchynu, musim nieco vymysliet pre draheho, dnes ma meniny (darceky uz dostal - 2 tricka), a mala by som si hodit sprchu.

reilyy
28. sep 2009

vysivat? 🙂 potom sfot vysledok

ja varim, na rukach moj maly cert, sadim maliny

gertka
28. sep 2009

ahojte maminky, pekne vas pozdravujem 🙂
dlho som sa neozvala. sme este dnes posledny den u babicky na prazdninach 🙂 tak sa mi velmi nedalo a doma mi NB odpociva v pokoji, snad ho este dam dokopy.
moje drobatko sa kocikuje, tak mam aspon dufam na hodinku fajront, lebo sme uplakani dnes.
inak rastieme ako z vody, mame vyse 5,75 kg ( to sme mali pred dvomi tyzdnami na poradni)

lucim
28. sep 2009

ahoj gertkaaaa, ta mon vytiahla na kona? 🙂

rei uz som s nou volala, ma fajn doktorov ukludnovacov, povedali jej to co mi sme si tu ... 2.trim, hranicne hodnoty, opakovanie odberov. vyzera byt ukludnena. a zdroj mozu byt fakt potulne macky, ktore im chodia cez zahradu a ktovie co tam robia.

gertka
28. sep 2009

tak som aj fotky ulozila a idem si spravit papat.
keby som sa zase dlho neukazala, tak drzim palecky nech drobce pekne rastu a len radost robia

gertka
28. sep 2009

lucimka no bola som zvedava, co sa deje a kedze som teraz bez krpca, tak som prisla kukuk 🙂
uz som tu bola parkrat, ale k pisaniu som sa nedostala, iba som precitala co nove a tak. spinka cez den max 1 hod vkuse a potom sa chce hrat. v lehatku sa mu sice paci a brnka si ale musi vidiet ze okolo neho beham
no proste je to cecon maly

lucia32
28. sep 2009

buliki, buliki už som tu 😀

majkas
28. sep 2009

ahojte, my dneska oslavujeme 3 mesiaciky! a jak pisala vcera samy tak aj my tak trochenzi s placom.jak keby nevedeli ze to sa oslavuje s radostou. tak som ju vytiahla do kocika a spime na prechadzke. a popri tom vas citam ked uz doma nestiham. pekny dnik

lucia32
28. sep 2009

majkas ahoj....
Tamarke všetko naj k 3výmesačiu 😉

zmurkaz
28. sep 2009

Ahojky ... a Tamarke aj maminke všetko naj 😉

Sme boli dnes u lekárky - tak nám dala Nasivin pre bábätká a malo by to byť OK

A asi pôjdeme s Jurkom na konkurz do folklórneho súboru Trnavček - mu tam chodí kamoška, tak chce aj on -... a malá revéééé

lucia32
28. sep 2009

zmurki...ahoj...to malá reveeeee dobre poznáme 😀 a Juráško bude tanečník? Šikovníček...

laurajana
28. sep 2009

ahojte babule, všetko naj oslávenčekom...ja som dnes ráno skoro infarktovala...malá berie od piatku pamycon a ambrobene sirupček, pretože nám kýchala a kašľala po víkende sa to zhoršilo a do dnešného rána skôr nespala ako spala, hlavne sa jej nedalo dýchať noštekom prestrašný to zvuk, nechcela spinkať bez dudy a pod. 1500x vstať a podať jej dudlík a pod....ach jaj, unavená ako kôň, ale o to nejde, keď sme sa okolo 10:00 zobudili, tak som ju poumývala, prebalila, prezliekla, vytiahla soplíky odsávačkou-vysávačovou a potom, že jej dám užiť sirupček a nakojím, po malinkých kvapôčkach som jej dávala aby sa jej dalo predýchať, no ako na potôru jej to asi zabehlo do dycháča a začal sa boj-začala sa mi strašne dusiť, bordovela a nie a nie sa nadýchnuť, prevrátila som si ju na jednu ruku na brucho a druhou búchala jemne po chrbátiku...Bóže v tej chvíli som baby schudla a zostárla...fakt vám poviem, ja som revala ako dážď, bežala k vysávaču, rýchlo odsala soplíky a Laurinka sa mi nadýchla...potom som ju vzala cez plece a vygrckala aj z mliečka, ale hlavne hlieny, taká je nám zahlienená...teraz spokojne odfukuje v postieľke a ja som ten najšťastnejší človek na svete...a hlavne ďakujem, že máme odsávačku soplíkov na vysávač...nezaplatiteľná vec...Bože som taká šťastná baby, ja som skoro umrela...a to má v noci vyššie hlávku, aby sa jej lepšie dýchalo, robím čo môžem a predsa...ach jaj 😢

zmurkaz
28. sep 2009

Laurajana - tak to si viem predstaviť... nám to Jurko robil ale nie zo soplíkov, ale keď bol veeeľmi unavený tak na druhý nádych revu nedýchal.... to bol adranalín... ☹ Ale našťastie to je za nami....

No a uvidíme či z neho niečo bude - lebo majú aj spievať 😀 😀 😀 😀 - čím som si nie až taká istá 😀 😀 😀

lucia32
28. sep 2009

laurajana.... 😲 😲 😲 , o chudiatko naše malé koníkové 😵 , taká je choručka? Nech sa čo najskôr uzdraví...
A ten boj...och, och...nechcela by som zažiť, ale verím ti, že strach ti dodal sily a ty si Lauriku z toho vytiahla...chrobáčik maličký...u nás chválabohu babetinko také malé ani jedno choré nebolo, ale malý mal také obdobie, ked reval až do nepríčetna a potom sa zasekol, zmodrel a nedýchal...chodili sme aj na kardio, či mu niečo nie je, ale našťastie všetko oukej...bolo to len z plaču...

traktor
28. sep 2009

ahoj laury, skus naparovat, ku postielke hrniecz vriacou vodou a harmancek, malej sa bude lepsie dychat, uvolni to sopliky a hlavne ked sa spoti treba ju prezliect....a podkladat ju, cim vysie lezi tym je to lepsie velmi dobry je na nadchu aj nosny sprey mar

traktor
28. sep 2009

vsetko vsetko vsetko vsetko naj naj naj naj nasej nevesticke T 😵 A 😵 M 😵 A 😵 R 😵 K 😵 E A ps PRE MAMKU - pridaj jej jednu davku mliecka navyse 😀

zmurkaz
28. sep 2009

😀 😀 😀 😀 -ideme si pripiť na ich zdravie - nefalšovaným materským 😀 😀 😀 ... a ideme na ten konkurz ktorému nedávam veľa šancí.... 😎 Ale keď nevydá, tak nevydá....
pá hádam večer 😉

traktor
28. sep 2009

zmurka ptfuj, ptfuj, nech vsetko vyjde, pa vecer 😉

lucia32
28. sep 2009

žmurki, budeme držať päste....

inneska
28. sep 2009

práve nám vyletela elektrika 😠 som práve stála pri telke a ona sa vypla...som najskôr, že ako je možné, že erik vypol telku 😀 😀 😀

inneska
28. sep 2009

čafte, tak ten predchádzajúci príspevok mal byť poslaný o pol 11, a poslalo ho teraz 😀 😀 ako vypadla elektrika, tak sme sa vybrali von a teraz sme prišli 🙂

lucia32
28. sep 2009

inn: 😀

traktor
28. sep 2009

inn no mas sikovne dieta hotovy koprfild / pisane po nasom 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
28. sep 2009

a už sa erik hrajká pod hrazdičkou 😵 😵 😵 vítam sa v klube hrazdičkových 😀 😀

inneska
28. sep 2009

a gratulka tamarke k 1/4 ročiu 😵 😵 😵

jani...to ti verím, že si sa musela na smrť vylakať...to by sa každá jedna z nás asi....a nech sa lauruška čo najskôr vylieči 😉

inneska
28. sep 2009

a prišiel nám aj svetrík pre erička, a kuknem do schránky a tam ešte jeden lístok na balík ešte z piatka...tak zajtra zase na poštu...pre overal 🙂

traktor
28. sep 2009

in 😀 aj matko dostal balik, tigrikove puncochy, tigrikove triculo s dlhym rukavom a mici hracku 😉 , a cakam este 2 balicky tak som zvedava.... 😀 😀

traktor
28. sep 2009

a hod foto, nech vidim aky bude nas braček fesny 😵 😵 😵 😵

inneska
28. sep 2009

svetrík je ale väčší(86), bo ja kupujem aj trochu dopredu 🙂 oplatil sa, tak nekúp to 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre