Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
28. sep 2009

aj moj zaspal pri telke

traktor
28. sep 2009

vsetci chlapi spia a baby zuruju.... 😀 😀 😀

inneska
28. sep 2009

to sa tu fakt večer čo večer stretávame tie isté tváre 🙂 a ako som sa ja obávala, že nebudem stíhať koníkovať a som tu varená pečená 😀

traktor
28. sep 2009

a ja si to bez kona, kobyly, ponika či ako...neviem uz predstavit...som pozerala aj ine temy, ine spolocne terminy...ale darmo je pravda ze akoby sme spolu mali kus zivota odzite....normalne mam pocit ze o sebe vela vieme, tak tu potrebujem byt..vediet co mate nove,,,co dobre, ci zle...jak rodina 😵 😵 😵

traktor
28. sep 2009

in to preto ze mame uzasne deticky, co chapu potreby svojej mamicky.... 😀 😀 😀 😀

traktor
28. sep 2009

preto teraz tichucko spinkaju a mamky si mozu konikovat.... 😉

lucim
28. sep 2009

to mas pradu traky, ze sme tu ako nejake sestry, co spolu komunikuju 🙂
inn ano, vsetci sme uuuuzzzzzaaaaaaaaaaaaaasssssssnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

traktor
28. sep 2009

dnes jetak krasny vecer...aach 😀 😵 😉

inneska
28. sep 2009

no máme to slušne vychované detičky 😀

dnes bolo erikovi tipnuté, že má 7 mesiacov 😀 😀

inneska
28. sep 2009

aj ja vás ľúbim 😵 😵 😀 😀

traktor
28. sep 2009

in aj nam dneshadali viac, sme sedeli vonku matkopri mne aze mozme mudat piskotku...ja ze on takeeste nepapa...a co ma nejakualergiu?...alebo nieco? ja ze nie l..len 3 mesiace....ta na mna kukali... 😀 😀 😀

lucim
28. sep 2009

nam tiez hadaju obcas viac, ale vcera v klokanke vyzeral malicky, a dobre som to vyuzila, rychlo nas obsluzili 🙂

inneska
28. sep 2009

no máme to riadnych macíkov 😵 😵 😵

traky, tebe ako maťko spáva v noci? kolko krát kojíš? 🙂

traktor
28. sep 2009

lucim tak hozajtrasupnem do perinky...idem s nim na klbiky tak nech nas raz dva beru dnu s novorodencom 😀 😀 😀 😉

traktor
28. sep 2009

o 1 raz, matko sa nezobudi len pocujem mlaskot tak si ho prilozim a dodam co treba...skor mam pocit ze je to len od smedu,pretoze pije kratko....potom holen dam do postielky a spi dalej... 😉

lucim
28. sep 2009

trakyyyyyy 😀

vendulacky
28. sep 2009

ahojky lásky moje,
právě jsem napsala dlouhatánský dopis annag, máme problémy s kojením, vypadá to, že se mi tvoří míň a míň mlíčka a emču to víc a víc sere... 😅
Tím že to neteče samo (jen asi prvních 5 minut), odmítá pak sát, a tím se asi tvoří menší množství...takže zítra si jdu půjčit elektrickou odsávačku do lékárny a musíme odsávat po kojo a vynutit si větší produkci...jsem na to zvědavá...už vidím ty komíny místo bradavek 😅
A jak vy berušky?

traktor
28. sep 2009

potom o 6 to sa napapa, vyrehni, povyskiera a to ho tak zmohne ze hned zaspi....je to kazdy den uplne rovnako.....

lucim
28. sep 2009

vendy chjooooo 😨 , neboj, nevycucas si ich az po kolena, len do push up efektu 😉 ,tak drzim palce, nech sa rychlo zacne tvorit viac mliecka.

traktor
28. sep 2009

ahoj ven...a ked ste si to vsimli , tak vsetkybabetka, uplne vsetky, maju okolo 3 mesiace problem s mlieckom....ale ono sa to upravi, prejde to, neviem cim to je ale je to tak, aj nasmatej sa len krutil prso vypluval....a prestalo to kojimdalej a je to v pohode

vendulacky
28. sep 2009

lu, taky přeju všechno nejlepší vašíkovi k svátku!!!
X taky chrní, už asi od devíti, nechápu...

Já už jsem volala laktační poradkyni, zkouším annag, je strašně ochotná a milá, měla by si brát honoráře, člověk má pocit, že tě bere jako individualitu, pro každého si najde pár řádků..

Jinak včera se naše situace vyhrotila a emma kategoricky odmítla prso, řvala jak tur, jen jsem ho na ní vytáhla, když jsem jí utišila a znovu položila na kojení, spustila znovu, že se ani nadýchnout nemohla...tak jsem sáhla po UM a to vyžahla 160ml naráz!!!!! To mě pěkně vytočila, krmila jsem jí se slzama v očích....v noci dělala trochu zagorku, ale nakonec si vzala. Přes den to bylo už trochu horší, zase zápasy, ale nedošlo to naštěstí do totálního kolapsu🙂 Já jí dám, nic nebude, už mě nezlomí, kojit se bude a hotovo!!

inneska
28. sep 2009

veeen...no snád sa ti mliečko ešte rozbehne...annag poradí 😉 my sa máme celkom fajn, trochu erik zase štrajken s kakaním...použila som dnes rr a tak mooc plakal, tak som už viacej neskúšala 😅 ale potom po masáži bruška a cvičení sa vykakal 🙂

traky...u nás nápodobne, len to máme posunuté na 3-4 a potom o 7-8 🙂 som myslela, že či ti neprespí celú noc, ked je taký spachtoško 😀

lucim
28. sep 2009

my nemame problem s kojenim, krutenie neberiem do uvahy ... aj dnes sa vrtel , ale to preto, lebo zacal cumakovat do okna a sa rozptyloval .... joj, ked jeho vsetko zaujima a vrti sa okolo seba aj s mojou bradavkou v ustach, a tahaaaa, potvorka malicka.v noci cuca v polospanku a papa pekne.

traktor
28. sep 2009

to je asi nejaka epidemia...spava nemoc...virus...a bere zo sebou len chlapou... 😀 😀 😀

inneska
28. sep 2009

takže sa mám čo chvíla na čo tešiť 🙄

lucim
28. sep 2009

ven potvorinka emusinka mala nasla lahsie riesenie, tak ti chce okaslat prsa, nedaj sa, si dobra. 😉 fakt drzim palce.
vaskovi to poviem zajtra a dik. 🙂

juuuj, som si spomenula na to zajtrajsie ockovanie, drzte nam palce. 😕

traktor
28. sep 2009

in on si to vynahradi cez den 😀 😀 😀 , ja ked si pozriem kolko casu tu stravim a pritom moje dieta vecne spi.....a a jto papanie mu tak zostalo 5 x za den....no lenivec....ale ten pohlad ked papa, a ako si to prso pridrza ruckou...no uzasne... 😉

vendulacky
28. sep 2009

Jinak krvácím jak tele už 2 tejden, dle mě je to spojená mrcha s tou konizací, dnes jsem pro jistotu zavolala mudrovi, protože mám fakt středně silné krvácení (stále čerstvé a jasně červené) už 2 tejden a mudr mě upokojil, že to trvá zpravdila 6-8 tejdnů!!!! Není to nic nenormálního, tak jsem si FAKT oddechla!!! 😠 😠 😠

Jinak je tu možnost si půjčit v lékárně el. odsávačku, když máš recept, máš to zadara, jinak to stojí - přístroj 2 eur na den a příslušenství k tomu 30eur jednorázově!! Tak jsem si dnes skočila na gyndu a mám tam půjčení na 4 týdny z důvodu mastitidy 😅 Tak aspoň tak..

traky, to mi řekni, co ty tříměsíční mimina tím jako chtějí říct 😠 První vzpoura? 😝

zuzinaaa
28. sep 2009

ahojte baby Traky teba sa chcem opitat je normalne ked mi Miška prespi celu noc spala mi od 8smej do 6tej je chudokrvna berie železo ma to nejaky suvis možem ju baby nehat hajat v noci do kedy sa sama nezobudííí ??? dík za odpoved cmuk

traktor
28. sep 2009

lucim neboj nic to nie je,len treba tie obklady a daco proti teplotke abudedobre...a nikde nechodit, byt len doma a odpocivat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre