Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
28. sep 2009

traky, nás ten vírus obišiel 😀 😀

luci..aj mne to erik vie spraviť, že sa točí aj s bradavkou v ústach 😀 okríknem ho a on sa mi zasmeje do tváre 😀

ven..presne, chce to len vydražať, tak bojuj 😉

zuzinaaa
28. sep 2009

boze opytat s I soryyyyyyyyyyyyyy sa hambím jak pes 😲 😢 😀 😝

inneska
28. sep 2009

ven..takže máš pred sebou druhé 600nedelie 😝

lu...budeme na vás myslieť 😉

zuzi 😉

riusik
28. sep 2009

ahojte kamaratky moje mamicenky 😵
uz ste mi normalne chybali 😅 stravila som styri dni bez netu, tv, phonu a vobec mi to nechybalo.... krkonose su fakt kraaaaaaaaaaaaasne 😵 😵 😵

lucim
28. sep 2009

ven moze byt, ze tvoje mlieko emus teraz menej chuti, ked krvacas . chudatenko nase, ty mas druhe sestonedelie, doprcic.

inn preeesne aj matko, taky usmev odzbrojujuci hodi, sibal jeden. 🙂

zuzi, to ti prespi 10 hodin? fiiiiha ... ale neviem ti odpoveat .... je mi luto.

riusik
28. sep 2009

chybalo mi to klabosenie s vami, net ani nie 😎 😀 aby som to uviedla na spravnu mieru...

traktor
28. sep 2009

nehanby sa ja tiez pisem obcas akoby som nechodila do skolyi 😀 😀 , ano moze spat je to normal a obzvlast u chudokrvnych deti aj nas matko ma malo zeleza,berie maltofer, dokyna hovorila ze by ho to malo nastartovat, ale ja furt cakam, lebo on fakt vecne spi, ved prespi skoro cely den / viete kolko mato stalo usilia kym som natocila to video? a uz ho ani poriadne nefotim...ved kazda fotka potom vyzera rovnako,...ze spi, aj takto spi....

lucim
28. sep 2009

ahoj krakonoska 🙂

traky a ako dlho moze mat tu reakciu? ako dlho nemame ist potom von?

traktor
28. sep 2009

zuzi a vy co beriete?

riusik
28. sep 2009

desat hodin vie prespat aj alexandra, ale nie je to pravidelne... ale ano, vravi sa, jeden z priznakov anemie je spavost, unava, takze moze to mat suvis... alexandra anemicka nie je, je to iba spachtos 😎

vendulacky
28. sep 2009

lucim, ta veru hej, je to potvůrka líná a vyčůraná jak mraky, ale má smůlu, její matka je taky palice 😝

Xaver je tedy vždy radikálec a radši by jednodušší řešení a nesouhlasí s tím, že se trápíme obě a jdu si tvrdošíjně za svým, ale on neví, co je to kojit miminko, ten pocit, a to nemluvím o výhodách MM a kojení vůbec..

inn, mně se emuš ještě dnes občas sama nevykadí, tak ji nechám den, to se jen většinou zapeče, kroutí se celou noc a pak stejně použijem rr..ale většinou mi už kaká sama i 2x denně, jsem šťasten jak blecha 😵
strašně mě zaráží, že "ricky" je takovej kus chlapiska a nevytlačí si kakáneček 😀 Holt i tak užasné dítě jako je erik musí mít mouchu 😝 😀

lu, budu držet palec, snad to dá líp než emušátko...my jdem na další ďobanec 19/10, brrr ... a pak ouška a naušnice, kristepane, je mi zle když na to pomyslím, jooo holky, ještě že máte chlapy!! Ale my zas nebudem řešit předkožku 😀 😝

riusik
28. sep 2009

trak 😀 😀

lucim: uz viem, kam pojdem na zimnu dovolenku 🙂 a kebyze sa mi chce opisat vsetky moje pocity, tak vam tu zapisem dve strany chvalospevmi na vsetko, co sme videli a zazili...

traktor
28. sep 2009

ten jeden den...my sme na druhy den fungovali normalne....po ockovani hned ked sme dosli domou som mu dala panadol sirup, namocila kapesnick ypreviazala nozky, dala pod neho utera kaby nebolo vsetko mokre prikrila ho a bolo...tak som to robila pri vsetkych detoch a bolo to ok.

zuzinaaa
28. sep 2009

tiež berieme ten maltofer ,ale cez den nemozem povedat je hore to iba v noci tak haji Luci hej je to pravda tak mi haja trak ,ako mu davaš to železo ? Ja jej to mixujem do nutrilonu ,ale nechapem prečo pišu v knihach ,že mlieko strebava železo !

inneska
28. sep 2009

riušik, ahoojky 🙂 rozprávaj, preháňaj 😀 ako bolo 😉

traky, tak sa musíš viacej s babami učiť slovenčinu 😝

my určite anemický nie sme 😀 bo furt nespíme..len v noci 🙂

lucim
28. sep 2009

uz som zase pri vas ... sadila som ryzu....

inn my to nasich chlapcekov naucime, to kakanie, ze?: 😉

rius fotecky su? 🙂

traktor
28. sep 2009

a s kaanim sme este ani raz nemali problem, matko kaka pravidelne....zeby to bolo mamkinou stravou.....fuj zerem jak svina/ pardon za vyraz/ a uz aj tak vyzeram...ale hlavne ze kakame, prdime avsetko ide tam aj von ako ma 😀 😀

inneska
28. sep 2009

ven, dúfam, že to nekakanie je len niečo chvílkové, že sa to vráti do starých kolají 🙂 a nikto nieje dokonalý, ani eričko 🙂

traky, musím si toto zapamätať, ked budú nás očkovať 😉

traktor
28. sep 2009

in ja sa z babami vobec neucim...ani neviem co preberaju 😝 .....zuzi maltofer berie 5 kvapiek normalne na lyzicku a potom ho nakojim

lucim
28. sep 2009

traky dik 🙂

zuzi - mlieko vyviaze to zelezo, co by malo ostat v tele tvojej dcery. ako keby sa to vyzrazalo a potom sa nema ako vstrebat. takze to naozaj treba kvapkat inokedy.

zuzinaaa
28. sep 2009

dobru baby som k.o už mi notbuk pada s kolien čo zaspavam dnes som behala celi den po servise s autom s malou zo psom mam dost ríša snov ma vola bru noc všetkym 🙂

inneska
28. sep 2009

traky, ja si dávam pozor čo jem, berieme infant, pijem poctivo feniklový čaj...tak neviem z čoho to má 🙄

lu..uričte sa to naučia, ani sa nenazdáme 🙂

traktor
28. sep 2009

in tie obklady su velmi dolezte aby nozka nenapuchla, lebo zvykne napuchnut a veeeelmi, a potom to aj boli....takze radsejdopredu ako potom trapit

inneska
28. sep 2009

traky, tak s tým sa ani nechvál 😝

zuzi..dobrú 😉

zuzinaaa
28. sep 2009

luci a kedy a ako daj nejaku radu díík

vendulacky
28. sep 2009

Ahoj rius, tak ty jsi byla na vandru? Malou jsi nosila v šátku?

zuzi, jé sen každé matky 😀 Já bych nebudila 😅

lu, taky jsem o tom přemýšlela, určitě to musí mít vliv na chuť...to druhé šestinedělí je běs a co tepřive pro xavera...chudák!! 😅

já jsem frajerka po očkování vyrazila na nákupy....se stydím, ale mi nedošlo, že je to pro ní taková zátež...kupodivu byla ale v kočárku spavá a hodňoučká, to až doma navečer jí ta jedna nožka otekla, pomohl čípek, do 10 minut byl klid. Na noc jsem jí dala do zavinky, aby s nožičkama moc netřepala. Noc i druhý den byly už ok, ale každé mimi je jiné. Naše neteplotovala, ríša naopak ano 2 dni přes 38..

riusik
28. sep 2009

cim zacnem? cestou - ako sme sadli do auta, alexandra zaspala a spala styri hodiny, a to pred cestou nechcela jest, normalne odmietla... potom som ju nakojila a spala dalsiu hodinu, necelu a boli sme v cieli. zato tomasko sa predviedol, mala som vypocitane, ze by mal spat, nespal ani minutu a cely cas rozpraval, mna tak bolela z neho hlava ako nikdy, uz chapem ucitelky v skolke o com tocia, ked mi vravia, ze tomasko stale rozprava... 😎 cesta spat bola trocha horsia, co sa tyka alexandry a lepsia, co tomasa... kvoli alexandre a jej kakaniu sme stali trikrat 😠 tomasko dvakrat zaspal a dvakrat ho zobudilo zastavenie auta... ale stastne sme dorazili domov, tomasko bol najstastnejsi, zahlasil, ze "som rad, ze som doma, doma to mam najradsej"...

lucim
28. sep 2009

inn mas novu foto na facebooku. 🙂

ven preto radsej x. spi, aby nemal chut. 😀

zavinka??? uz viem, to je to, co pouzivam ako podlozku pred kupanim 😉

traktor
28. sep 2009

ja neberiem nic, pijem iba cistu vodu z vodovodu sem tam siup ked mi pride chut, / kavu, malinovky...to ja nemam rada blee/ , jem vsetko / okrem kapusty a strukovin/, a malemu okrem maltoferu a vigantolu tiez nic nedavam a ani on nepije cajik....ale kazde babo je ine, na kazde aj nieco ine plati...ja som si pri prvej tiez uzila svoje.....tak ten posledny sa rozhodol ze bude milucky, krasnucky, dobrucky..... 😉

vendulacky
28. sep 2009

Já teda když jsem jí na to dala studenej obklad, tak řvala ještě víc...ale to už to bylo zapálené, chce to asi ještě před tím...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre