Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
19. aug 2009

Lucimecka, kazdyyyyy den a teraz dokonca boli mesiac rozdeleni so svokrom on v moldavsku ona uz na ukrajine, teraz ide za nou, tak sme volali dva krat.
Co sa tyka nakupovania, heh uz posielali aj postou, topanky a tenisky pre malu 😀 Geoxi, hehe a najnovsie mne svokor nakupil nejake oblecenie v nejakom francuzskom butiku, tak som zvedava na tie haluze 😀 poslal postou hehehe

Baby Zuzkaa ahojky, heh tvoj problem s vlasmy je presne zrkadlovo moj problem, tiez mam kucerave vlasy, teda mala som uz po tom vyrovnavani len vlnite a neznasam ich od mala, tiez zehlim, ale teraz pri malej, no deeee, heh ledva stiham minutu v sprche

babyzuzana
19. aug 2009

alex aj ja som bola na vyrovnani, ale uz sa mi zacali opat vlnit a nebolo to uplne podla mojich predstav, mala by som ist opat, ale maaam cas? 😝

prosim ta to co mas za svokra????????? takeho aj ja chcem, pche, ze veci vo francuzskom butiku 😎

lucim
19. aug 2009

babyzuz obcas sa ta moja pamat co si pamata zbytocnosti zide, aspon budes mat nosic. 🙂
alex, zase je reklama? 🙂 to by ma porazilo s tych telefonov, ale clovek si zvykne, co? 🙂 potom nam povies, co ti postou doslo.

lucim
19. aug 2009

mne sa vlasy zacali vlnit len pred par rokmi, furt som mala rovne .. a adkedy su in rovne, ja mam vlnky, ale neva. obcas ozehlim. aj ked teraz skor zapnem do gumicky.

babyzuzana
19. aug 2009

lucim ty mas krasne vlasy, ved som ti ich chvalila na stretku

lucim
19. aug 2009

babyzuz vsak tam boli vyzehlene, ale dakujem. 😉

lucim
19. aug 2009

uz by som aj zalahla, ale krpec sa mi stale nebudi ... asi hodim sprchu este teraz ... kacicky kde ste? 😉

alexarisko
19. aug 2009

zuzka ja si zehlim doma a co sa tyka svokrovcov, nepotrebujem drahe blbosti, vacsinou su tie veci o nicom, radsej keby sa nam tolko nemontovali do zivota

Lucimecka a zase je tu reklama 😀 mas pravdu clovek si zvykne na vsetko, aspon ze mi da manzel za pravdu ze su sibnuti , heh, potom Vam nafotim co doslo

alexarisko
19. aug 2009

No co osprchovana? Kacka vystiskana? 😀 budem muset aj ja vyzehlit na stretko nech som cavena 😀

babyzuzana
19. aug 2009

alex som ti teraz smejdila po tvojom albume!! ty mas tam vyfotene provokacne to KRESLO!!!!!!!!!!! 😠

alexarisko
19. aug 2009

😀 Zuzkaaaaaaaaaaaaaaa 😀 hehehe pjomin 😀 sak sa dojdite pohumpat s Davidkom

babyzuzana
19. aug 2009

aj tam fakt pravidelne kojis? alebo obuvnikov syn chodi bosy...?

alexarisko
19. aug 2009

no musim sa priznat, na zaciatku som tam kojila stale ale teraz zidem dole do obyvacky na gauc aby som hore nebudila mangela a susedov 😝

babyzuzana
19. aug 2009

😀 😀 😀 som sa pobavila na tvojich komentaroch a hlavne na komentari k satke... 😉

alexarisko
19. aug 2009

no idem skusit zalahnut, mala mi spi na nohach asi hodku tak som zvedava kolko este vydrzi

alexarisko
19. aug 2009

😀 izaj dufam ze sa vidime na stretku, ci? nech sa pobavime aj osobne

babyzuzana
19. aug 2009

jasneee, kde by som chybala... divne, ze ty si nebola v Senci, hm, hm, hm 🙂

alexarisko
19. aug 2009

boli tu svokrovci, myslim ze to vysvetluje vsetko, nepustili ma z oci ani na sekundu, len aby som nieco neurobila z ich nenarodeným vnucatom, velmi som to lutovala ☹

alexarisko
19. aug 2009

Dakujem bohu ze su tak daleko, hlavne svokra, to by som asi neprezila, podla mna by mi ani nedovolila kojit, by si nejak ´vytlacila mleko z tych svojich a kojila sama

alexarisko
19. aug 2009

No mozno sa tu este v noci objavim ale to asi vy budete spinkat, ideme

babyzuzana
19. aug 2009

uplne hrozne si predstavujem tu tvoju svokru, ako tu macochu od anicky (ci ako sa volala) z perinbaby. ona sa potom na konci utopila v tej smole, tak taaaaak

babyzuzana
19. aug 2009

bingoooo oziarila sa mi pamat ALZBETKAA

babyzuzana
19. aug 2009

tak bru bru, to moje dieta sa klasicky nebudi ked vyckavam, ale presne viem co bude nasledovat... ...vypnem notebook, potichucky sa zacnem vkradat do postele (pri tom nebudem ani dychat) a len co budem nad postelou spusti plac...

alexarisko
20. aug 2009

Xixi, tak tomuto sa hovori prava nocna smena 😀

Baby Zuzik my sme cera teda uz neska zalahli a mala sa zacala mrvit, tak som posepkala mangelovi ze " Psssst, rob sa ze spime ... " a mangel sa zacal rehotat, nechapem preco 😀

Ale mala vydrzala az doteraz

Co sa tyka mojej svokry, ona vo svojej podstate nie je zly clovek, len nevie co robit alebo ako vypustit svoju nahromadenu energiu a vedomosti, si mysli ze secko vi najllepsie a ako sa objavi nieco o com nevi, ako napr satka na nosenie mimi tak sa jej to zda automaticky zle a nebezpecne, bo sak nepozna, takisto ako kojenie z boku, ze mimi lezi na kojacom vankusi popri mne a ma vpredu len hlavicku pri prse, to ked videla, fuuuu to bolo reci, ze sak je dole hlavou mala, ja ze coo? ze ci je to zdrave a preco nekojim normalne 😀 atd....
Inak ti povim haluz, heh porovnavas ju s macochou z perinbaby, ale ona sa vola Alzbetka 😀 verila by si tomu 😀 xixi, ja ju sice volam erzika, bo tak vraajze madary volaju alzbetky a povedala ze tak ju mam volat. Je povodne zo senca .

Pfuuu dlhyyyy list 😀

wydata
20. aug 2009

Ranni vtace dal doskace 🙂
bre ranko 🙂
Alex ja mam tiez tusim podobnu svokrovu 🙂 a pochadza kusok od senca - z tomasova 🙂
a tiez je taka vsetecna ze mam pocit ze mi mimi ce az vziat.... ☹

ani3012
20. aug 2009

fí ha! Tu nikoho? 😕
Ja som si dnes privstala,lebo som s malým mala ísť na alergológiu a ona ma dovolenku!No sila.Človek zháňa varovanie a nakoniec to bolo všetko zbytočné.Dnes sme mali nad ránom menšiu nehodu.MM bol v práci a tak som si o 6 vzala malú k sebe do postele.Samozrejme,že tam bol už aj Patrik.A prebrala som sa na plač.Mala zaparkovala svoju hlavičku na Patrikovú.Tak sa pučila,že sa zošuchla z vankúša a na Patrika.Ale nič vážne,počítam,že sa viac zľakla ako buchla,lebo ako som si ju pritúlila,tak bolo po plači 🙂

josifek
20. aug 2009

krásné raníčko sluníčka 😵 😵 😵 😵
tak my máme doma virózu jak manžel tak syn 😒 oba leží v pokojíku a mají karanténu 😀 😀 😀 😀 .
Uvařila jsem slepičí vývar a těstoviny a kuře na paprice a budou ležkat a my budem pak venku na procházce.doufám že to brzy odezní 😉
Ani krásné ránko a to znám také se mi to teď stává jdu někam k doktorovi a on má dovču. 😉 A malá je pěkný rarašek 😵

perla200
20. aug 2009

ahojte dievčatá a bábenká....spomínate si ako som včera písala, že moja simonka celý den prespí? no to asi naberala energiu...potom nastal trojhodinový boj o spánok, kde sa vzpierala....nakoniec sme to o polnoci ukončili......

inneska
20. aug 2009

ahojte 🙂 🙂

včera nevydalo písať...hned ráno sme šli s babkou po obchodoch behať, vystrojili ju na bus do práce a my šli domov variť obedík..zeleninová polievka, cestovinyso syrom a smotanová torta 😝 a večer o pol 9 som zaspala s erikom až do 2, kým neprišiel mm z firemnej grilovačky...
potom som buntošila do 4 a zobudili sme sa s erikom o pol 7...a teraz zase varíme...mäsko na hríbikoch, zemiaková kaša a uhorkový šalát 🙂

inneska
20. aug 2009

a nedá mi pochváliť erika, že za posledné 3 dni sme len 1x použili rr 😎 z najekých 9 kakaní...len ešte nekaká do plienky, ale musíme chvílku pocvičiť a už to jede krásne samo..tak sa z toho teším..že by probio začalo účinkovať?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre