Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
28. sep 2009

fotecky su, ale vo fotaku a naozaj sa mi teraz nechce... uz nevladzem ani tukat do klavesnice...

malu som nosila aj v satke, ale mali sme aj kocik, nastastie...

inak, kraaaasna svadba - obrad v parku 🙂 pohoda, klud, radost, spontannost....... pocas celej svadby

traktor
28. sep 2009

ven ano hned ako pridete s ockovania domou 😉

riusik
28. sep 2009

k obkladom - tomas neznesie studeny obklad za ziadnych okolnosti, tiez som chcela predist priznakom ockovania a nachystana s obkladom a reval az ked som mu ho prilozila... aj ked sa udrel, tak som nemohla davat obklady. az ked bol vacsi a dal si uz vysvetlit, ze je to fakt dobre, ale to vyberame mrazenu zeleninu, to ho bavi 😎

vendulacky
28. sep 2009

riu, jo ty jsi byla na svatbě?!! Já myslela, že jste šli šlapat...stezky a tak 😀

holky, já jsem dnes poprvé snedla zelí (kapustu) k vepřo knedlo zelo...podám zprávy, jak to vzala malá 😕 V 8 usnula a zatím je klid ani nehééká

traktor
28. sep 2009

no ja som to preto riesila tymi kapesnickami ze nieprikladat ale namocitobviazat anedavat dole az kym nie su suche resp teple....dieta tym ze ich mavkuse na nozkesina to zvykne...ono samo ze zacne plakatked date studeny obklad, ale potom prestane aani nebude vediet ze ho ma

lucim
28. sep 2009

ven ja som tiez mala prvy krat trochu kapusty- zeliiiii v sobotu, k husy, a v pohode tiez. 🙂

rozmyslam ze aj vlhceny prdelkovy obrusok by mohol byt obklad, ci nie?

inneska
28. sep 2009

luci...hej menila som, to som tam bola ešte s paťkom 😔

riuš...hlavne, že ste zvládli cesty, užili si to tam a šťastne sa vrátili do sladkého domova 😉

traky...ved to, že každé bejby je iné a nedá sa aplikovať na neho to, čo zaberá u iného 🙂 ale som rada, že je erik taký aký je, vôbec by som nemenila to jeho správanie, asi len teraz má horšie dníky 🙂

traktor
28. sep 2009

lucim nie to nie je studene...

lucim
28. sep 2009

pisem jak tatar - k huse

traktor
28. sep 2009

mas davat studeny obklad nie mokry.... 😀

inneska
28. sep 2009

lu..hlavne, že sa chápeme 😀

traktor
28. sep 2009

uz treba pridavat do stravy skoro vsetko, uz su velky...ved o chvilku pridu prikrmy....

inneska
28. sep 2009

takže budeme vyťahovať zmrazenú zeleninu z mrazáka ako riuš pri tomáškovi 😀

traktor
28. sep 2009

a pridu zuby....to bude, ktora bude prva pokusana vlasnym dietatom? 😀 😀

riusik
28. sep 2009

ven: na svadbe, hej, ale mame za sebou aj dve tury... to sme si nemohli nechat ujst 😉 ale som sa zamilovala, normalne by som tam este zostala, ale P musi do prace 😒

traktor
28. sep 2009

naco vytahovat, vlozme ich tam na chvilku,...... 😝

riusik
28. sep 2009

trak: saaak, pride ti socialka, sa potom necuduj 😎

inneska
28. sep 2009

ja som papala karfiolovú polievku a v pohode 🙂

a musí sa začať prikrmovať?? pokial bude mliečko stačiť.... 😅

traktor
28. sep 2009

dovtedy sa odmrazi.... 😀 😀 😀

inneska
28. sep 2009

raz tu už bola téma o mrazákoch, sa mi marí...len neviem v akej súvislosti 😅

riusik
28. sep 2009

inn: musi 😖 😝

inneska
28. sep 2009

ja sa na tie príkrmy už vcelku teším 🙂

traktor
28. sep 2009

in a co ho chces len kojit do18? musis...mliecko nestaci...ja som zacala az v 8 mesiaci , patko vsetko odmietal, chcel len moje mliecko, potom sato zlomilo, a uz postupne papal aj kedmliecko pil za kazdym jedlom...a to mu zostalo dodnes, pije velmi vela mlieka...

traktor
28. sep 2009

in mas dobru pamet.../taku hmlistu/ ako ja ...daco tu uz bolo...o com sme to vtedy...?

traktor
28. sep 2009

in ajja hlavne kedu dam napr, spenat a on mi ho pluvne spet...to bude vsade cisto... 😀 😀 😀

vendulacky
28. sep 2009

lu, tak husičku jo??? mnam...

innes, copak se děje? naše emma má nerv den tak obden 😅 má období kdy se chce nosit a pozorovat a když není po jejím, ojojoj...hlavně se dá normálně dítě zkazit přes víkend!! Já si jí tu vycvičuju přes týden na hrací deku a lehátko, přijde víkend a naddržené tety a babička a je celá snaha v hajzlu🙂)

Co jsem to tu psala, že emma ani nehékla?....tak už začala 😅 Ale může to bejt i tím, že jsem jí chudětu strčila do šláfsaku🙂 V noci se odkopává a mrzne...dneska jsem jí našla stočenou do klubíčka na polštáři 😀 😀 Samozřejmě příčně...

lucim
28. sep 2009

jaaaj, to este bude vzdelavanie co kedy a ako s prikrmami 🙂
ja chcem, aby co najdlhsie vydrzal na babatkovskej spravnej strave, na nase neduhy ma casu este dost .... poznam aj pripady, ked kojenie bolo, ale pri prikrmoch uz islo cokolvek zo stola dospelych ... a tomu sa naozaj chcem vyhnut. aj sladkemu co najneskor.
proste, nechcem ,aby bol baculaty ako maminka.

vendulacky
28. sep 2009

inn, nejdřív od 4 měsíce nejpozději prý od 6.měsíce...tak uvidíme, mám tabulku od mudra co od kdy..

traktor
28. sep 2009

tak u nasked zacali prikrmy tak som pre mimino varila zvlast...je to ina strava...na vode, bez soli, bez korenin...

lucim
28. sep 2009

ven mne sa matej spod velkeho dospelackeho paplona neodkopava 😀 ale ked ho necham naholaka kopat a zakryjem osuskou, tak je v sekunde prec. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre