• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ja som nikdy nerobila tak ako povedala dokyna....u nas bolo to musite uz prikrmovat...a houby, dieta samo vie kedy je nato pripravena...patko zacal na 8 mesiacou, skor vsetko vypluval plakal pri tom, tak som ho nenutila, aprislo to samo....
28. sep 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mame minimalne 3 mesiace cas na prikrmy.
28. sep 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak lucim, teraz je na rade otacanie, opakovanie grimas, spoznavanie samych seba...... :slight_smile:
28. sep 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky prave som ti zberala listy na farme ... dozreli ti jahody , ober ich, bo skapu :slight_smile:
28. sep 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, tak matýsek spinká s maminkou a tatínkem? emuš pouštím jen občas nad ránem...to jsem matka!! Se chci pohodlně vyspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Byla jsem juknout do ložnice a emča ze spánku požírala muchlovací plenku...tak jsem jí šupla dudánka a tahala jak vysavač..chudák, asi je hladová. Přiložila bych jí, ale nechci jí kazit režim..nebo? Ted je klid, spinká...a dudá....

Holky, taky si mrňousové hrajou s ručičkama a vším možným, hlavně je to sranda pozorovat u kojo..buď si hraje s prstíčkama nebo si tahá vždy pravej rukáv nebo si "honí triko" :grinning:
Nejkrásnější je, když jí dám svojí ruku a oná mi mačká a chytá prsty, pak se mě čapne a nepustí, je to tak sladký!!!
28. sep 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...neeee, že do 18ky :grinning: lebo nemám ani šajnu, kedy a ako :slight_smile: ale tu sa to všetko postupne dozviem :grinning:

ven..neviem, čo tie deti vymýšlajú..ale asi to bude, že sú väčšie, vnímavejšie, dožadujúce sa viacej pozornosti :slight_smile: potom porovnáme ako u vás a ako u nás s príkrmami :wink:

lu...ja chcem tiež spešl variť pre erika, nie to čo nájdem v chladničke...švagrinka si tak malú naučila...má rok a je asi úplne všetko(od sáčkovej polievky, chleba, biele lupienky, koláče) a svokra jej dáva aj kávu piť (sem tam pár lyžičiek)či už je to v takom veku že môže?? :confused: sa mi to zdá skoro...
28. sep 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven matysek spinka s maminkou, cize sa vyspime, V. este stale zaspava v obyvke pri telke. snad sa k nam niekedy do spalne vrati a ja snad zacnem niekedy davat mateja do postielky na noc. zatial sa mi nechce. on je tam taky sladkyyyyy.
a tie rucicky, to je super. kontroluje si prstiky a stlaca aj moju ruku, alebo ma skrabka pri kojeni, alebo mi rucickou hmata po druhej dide. :slight_smile:
28. sep 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte strašíte? Ja som krmila Nataly a idem vypnuť PC :grinning:
28. sep 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vašík jako emigroval??? Xaver taky, ale v 1-2 se nám vrací :grinning:
28. sep 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pôjdem zachvílu na jahody :grinning: :grinning: :grinning:

traky...snád ešte tie 3 mesiace mliečko vydrží :slight_smile:

ven...aj u nás je to presne, ako opisuješ :dizzy_face: obzerá si ručičky, bodynko si začne naťahovať, až sa s ním pomaly škrtí :grinning: no a ked sa na mňa pričapne a chytí sa prstu, je to to najkrajšie :dizzy_face:

a nebud emuš, ked bude hladná, tak sa zobudí aj sama :wink:
28. sep 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci, jojo strašíme, já mezitím pracuju na firemních stránkách... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn ked sme boli na vystave v blave a zastavili sme sa pri tej mojej byvalej kolegyni - pamatas? ona nam davala brozurky o prikrmovani, ak si dobre pamatam, su tam aj postupy, aj jedalnicky.
urcite je skoro v roku zatazovat detsky traviaci trakt, oslabuju im tym oblicky a tie tym padom cely organizmus. :unamused:
28. sep 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaký jahody? o čem točíte..?? :grinning:
29. sep 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..jo pamätám, potom posnorím po tých letákoch :slight_smile: alebo posnorím na nete...ale myslím, že tu v júlovkách mi nič neujde :grinning:

lucka..no to my tu takto obvykle v tejto nočnej(rannej?? :grinning: ) hodine...už je zajtra, že? :grinning:
29. sep 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sackove polievky uz vobec nie, ved kym sa taka polievka uvari tak mm hotovu zdravu a bez vseliakych konzervantou, korenin.....
traky sikulkaaaa, nasadila si si baklazany :grinning: rano ti poslem nejaky darcek, trebars ovecku ... to potom klikni na ten obrazok darceka. :slight_smile:

ven, my tak nejak spime divne uz od mojho tehu, vtedy som zase ja bola v obyvke. ale neboj, mojkame sa stale. :slight_smile:

cau luuuuuuuuu :slight_smile:
ven :grinning: :grinning: a lucim sadila ryžu :grinning: :grinning:
suhlasim s lucim co sa tyka prikrmov... ono, mnohe mamicky zvyknu vraviet, co vsetko uz dali jest detom a nic im nie je, ale je to o tom zatazovani organizmu a zvykani, pokial dieta nieco nepozna, tak mu to nechyba - taka cokoladka a tak :sunglasses:
lucim tesim na darcek :wink:
29. sep 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven keby si si kukla do facebooku a trebars potvrdila nase priatelstva , tak vies, ze sme vsetky farmarky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky prave ti ide ovecka :slight_smile:
29. sep 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som zozbierala jahody a zasadila tekvice(či čo to je:grinning:)
29. sep 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..a to môžem raz za deň jednej osobe poslať darček?? :slight_smile:
29. sep 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem se tam jednou přihlásila kvůli kámošce z itošky, ale ještě jsem neštudovala co a jak....takže potvrdit přátelství jo? To jsem ještě neudělala...? :sweat_smile: Ted se cejtím jako absolutní antitalent na písí :grinning:
29. sep 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ju mam :wink: , a idem spat bo uz nie je vcera ale dnes :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa dobru nocku/ ranko/ :slight_smile:
29. sep 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn pumpkinym jojo tekvice, 8 hodinove. :wink: inn raz za den kazdej osobe, dokonca aj tym co nehraju, asi ze ci sa chytia. :slight_smile:
29. sep 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky sladke snicky :slight_smile:

ven tak na teba to sedi, ten antitalent pc , hahahhaah :slight_smile: :grinning:
29. sep 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...dobrú nocku :wink:

lu...jej, tak tekvice to nebudú...sadila som squash...tuším je to 2dňové :slight_smile:
29. sep 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim už tě tam mááááám :grinning:

A mám tam ještě požádání o přátelství nějakou Gvendolinu Dementnejevu...co to je za haluz? :grinning:
29. sep 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok