• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
vidím, že všetky farmárčite, musím teda na to kuknúť aj ja :wink:
29. sep 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nás dneska čaká poradňa, ešte očnej pre antibiotiká, stále má v očku streptokoka. :unamused:
29. sep 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucimkinkmu Vaškovi dodatočne všetko naj, včerajším,predvčerajším, dnešným narodeným len to dobré.
a aby som nezabudla na Mišky a Miškov všetko najlepšieeeeeeeeeeeee.
29. sep 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon...ráničko :wink: nech dobre vybavíte všetkých doktorov :wink: a malej miške prajeme vela zdravíčka, lásky, mliečka a spokojných rodičov :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: erik posiela pusinky :astonished: :astonished:

a aj malému miškovi od lusie prajeme všetučko len to naaaaaaaaaaaaaaj :wink: takisto cmukáme :wink:
29. sep 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko...
29. sep 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko lucka :wink: aká bola noc?
29. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme :grinning:
aj my posielame Eričkovi božtek.
utekám ožehliť mm vecičky do práce a potom ešte nakuknem.
29. sep 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn..no taká všelijaká...večer zaspinkala o pol 9, o pol 120 bola hore, však som aj mrkla na koňa :grinning: , potom o 3 opäť...to sa ešte dalo, potom o 4.15, hore do 4.45, potom o 5.30 s revom, mojkotanie na ručkách, kakanie, bulenie a podobné opičky, zaspala v lehátku okolo 7 na 10 minút, potom opäť nosenie a zaspala o pol 8...
29. sep 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o pol 12 :grinning: nie 120 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den maminky....u nas zamracene, ako u vas?, chcela som prat, tak asi to este odlozim... :grinning:

potrebujem kupit cestovnu postielku....mate nejake typy, pripadne, niektora na predaj?
29. sep 2009 o 08:29  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, zacinam mat problem s mlieckom,....mam ho malo....a mala by len jedla...co robit, ako urobit viac mliecka?
29. sep 2009 o 08:30  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
batt ahoj...a kam chceš cestovať? :grinning:
29. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci: kraaaasne supravicky :slight_smile:
29. sep 2009 o 08:31  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci: predsa do skoly.....
29. sep 2009 o 08:32  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné sluníčkové raníčko všem :grinning:
29. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ženičky...my sme chori,ja mam hnisavu anginu,a davidko je tiež chory,a adamko takisto...
nešiel mi net,tak som tu nebola...
čo nove?
lucka...tak si sa zase moc nevyspala, či? :sweat_smile: a niekto je na adidas :grinning: perfiš sú tie súpravky :wink:

batt...aj u nás pod mrakom, ale už mám oprané(treba vyvesiť) ešte od večera :stuck_out_tongue_closed_eyes: s cestovnou positelkou neporadím, ked ideme k svokre, tak švagrina mi požičiava(zn. pierre cardin)ale nevyznám sa v nich :sweat_smile:
inak mame na vizitke...same dvoječky...hehe... :grinning:
batt...pi vela vody, mliečka, melty, vinei, papaj vela polievok, poprípade si kúp v lekárni ricinus comunis 5CH(5guličiek 3xdenne)mne osobne pomohli na mliečko :slight_smile:
29. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...krásne ránko aj tebe :wink:

voski...tak vám prajem skoré uzdravenie všetkým, a kdeže ste čo nachytali?? :angry:
29. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem vyvesiť to prádlo, bo aj pršať začne, kým sa rozhýbem(odlepím od koňa) :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn...mm je zaťažený na Adidas, tak mu čančám dieťa :grinning:
Inak aj sebe niečo okukujem, bo ja fakt nemám čo nosiť :confounded: , nosím tehu rifle :grinning: , ešteže sú veľkosť 36 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

batt: aha...hlava deravá, ved ty ešte študíruješ...a malinkú budeš brať so sebou?
29. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voskovka...komu ste čo urobili, že sa na vás všetko lepí??? :astonished:
29. sep 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všem nemocným přejeme brzké uzdravení :wink:
Všem oslavencům Vše nejlepší a nejkrásnější :wink: :dizzy_face:
Batt..... jak píše Ineska zkus víc tekutin občas po kojení jěště zbytek odstříkej, masíruj prsa ve vlažné vodě a pij kojo čaje denně 2x-3x :wink:
29. sep 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neviem...ja som už z toho na prašky..dva tyždne je dobre a potom zase dačo...
davidkova oslava narodenin prebehla perfektne...všetci boli nadmieru spoločensky unavení.. :grinning: .ja som si dala trochu modreho šampusu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je dosť možne že niekto bol pekne chory a nič nepovedal a my sme to dostali...:( :unamused:
potom hodim fotky do albača...
idem si dať jablko s ovsenymi vločkami...maly spinka,davdiko sa hra a ja idem trochaa očlovečiť byt,lebo včera sme len ležali v posteli..
29. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia: ano studujem a chcem malu bravat so sebou a vyzera to tak, ze budem musiet chodit na viac dni raz za tyzden - dva, takze budem potrebovat pre malu spanie. keby spala pri mne, tak sa nevyspime ani jedna.
josi: no vcera by som si nemala ani co odstriekat, lebo mala vseeeeeetko vypila a este chcela....no bola som zufala...
inn: vascinu praktizujem, ale som trosku prechladena, tak asi musim este viac vody...ale uz do mna nejde...ved vypijem kazdy den minimalne 4 litre a to nepocitam polievku a caro, a taketo veci popri piti vody - caju
29. sep 2009 o 09:13  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera večer jsme s mojí ženou vedli trochu hlubší rozhovor o různých
životních situacích.
Přišla řeč na eutanázii.
K tomuto citlivému tématu o volbě mezi životem a smrtí jsem poznamenal :
- Nechci aby jsi mě nechala žít v takovém stavu, kdy bych byl závislý na
přístrojích a živený tekutou stravou z nějaké flašky. Kdybys mě někdy takhle viděla, vypni ty mašiny co mě drží naživu.
- Ona vstala, vypla televizi, počítač i ledničku a vylila mi pivo do
Záchodu.
29. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
batt...skús ten ricinus comunis :wink:
29. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre raaankoooo :wink:
29. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok