Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
29. sep 2009

zuzik ja ju necham s mamou, bud doma alebo vo vedlajsej restike pri tom kadernictve, som si ista ze by to naschval nevydrala , opica moja mala, davidko posliuchal?

zaba2707
29. sep 2009

lucim si tu este?

inneska
29. sep 2009

otázka na členov FB...a môžem si ako priatela pridať aj niekoho na koho nemám mail??? 😕

zaba2707
29. sep 2009

chcela som sa spytat ... ked som obla na kontrole u gyndosa predpisal mi tabletky ze Azalia sa to vola a vravel ze ich treba uzivat v jednom kuse aby sme sa vyhli kramom ... tak som ich spokojne zacala uzivat a po 9-ich zjedenych tabletkach som dostala kramy ... tak som z toho zmätena ... ze co to ? nevies co su tie tabletky zac?

babyzuzana
29. sep 2009

nieee, co si
bola som tam do pol 12 a nestihla ma ani ostrihat, tak sme to nechali tak, ze na buduce... 😉

lucim
29. sep 2009

uz som zase tu, nie, nebola som sadit, velitel si ma zavolal vedla do postele, zechce cuckat. 😵

inneska
29. sep 2009

lucim obkukáva farmy 😀

babyzuzana
29. sep 2009

som zozrala aj tu hnusnu kasu 😒 😒

lucim
29. sep 2009

zabi na zaciatku kazdych novych tabliet moze byt krvacanie mimo cyklu, kym si telo na to zvykne .... nie je to ako kramy, malo by to byt slabsie.

inn ak si ho vyhladas podla mena a priezviska a si si ista ze je to on, tak preco nie. FB

zaba2707
29. sep 2009

ale totok je ako normalne kramy nie je to vobec nejake slabsie ... ..mmm ale minimalne si ma ukludnila ... mna hned chytila panika a to som bola akurat u nasich a bez netu

lucim
29. sep 2009

zabi 🙂

zmurkaz
29. sep 2009

Ahoj Ahoj - tak poslušne hlásim, že ešte žijem 🙄 🙄 🙄 🙄 ...ale .. žijú aj deti 😵 😵 😵 😵 ...a aj manžela niekedy stretávam u nás doma 😀 😀 😀 😀

ale bez srandy... je to trošku na behu ale dá sa ... a chcem sa pochváliť.. môj synátor bude chodiť do detského folklórneho súboru Trnavček ... prešiel cez konkurz... a úúúplne sááám to zmákol 😵 😵 😵 😵

lucim
29. sep 2009

a teraz ste vy vsetky zmizli? kojite???? ci farmite????

inneska
29. sep 2009

luci..nemohla som nájsť tú kolonku na vyhladávanie, ale ked som sa na to spýtala, tak som našla...ako vždy 😀

zmurkaz
29. sep 2009

ja som tu! Nekojím, nefarmárčim 😉

inneska
29. sep 2009

zmurka....tak juráškovi trnavčekovi gratulujem, aj pyšnej mamine 😉 😉 😉

lucim
29. sep 2009

zmurky gratulujem juraskovi, je sikulak, a bude tam aj s jeho kamoskou, aj spieval? 🙂

inn a cloveka si nasla?

zmurkaz
29. sep 2009

ineska - ďakujeme... som bola veľľľmi prekvapená, bo som tomu veľkú nádej nedávala.... A asi aj malý bol prekvapený, lebo behal po parku (ktorý je v TT hneď vedľa centra voľného času, kde sídlia...) a vykrikoval " urobil som si konkurz!!!" ... tak som mu to potom vysvetlila a už to vykrikoval správne 😀 😀 😀

zmurkaz
29. sep 2009

Lucim - dík... a mal by tam byť aj s tou jeho kamoškou - no uvidíme... v pondelok je prvý tréning 😅 . Budem musieť dokúpiť tepláky, tričká KR, a cvičky (sa na také niečo pamätáte? 😀 😀 😀 )

No aj spieval! Aj s harmonikou! Aj sa to dalo počúvať!!! 😉 Baby ja som bola taká prekvapená, nespoznávala som si vlastného syna!

lucim
29. sep 2009

je to fesak a este aj tanecnik bude .. no, hrada mamina 🙂

lucim
29. sep 2009

hrrrrrrrrrrrrrrrrrda

inneska
29. sep 2009

hrada mamina 😀 😀

luci...hej našla som, bude zo mňa čosi 😝

zmuri...no po kom to díte je?? 😀

ani3012
29. sep 2009

čaute baby.Som zabdala,že nás na facebooku pribúda.Len som chcela sa ospravedlniť,že asi nie som správna partnerka pre farmu. Nejakú farmu by som mala aj ja mať,ale tam nechodím.
Tak sa nehnevajte 😒

zmurkaz
29. sep 2009

Hrada, drevo, a niekedy a inak zabrzdená som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale hrdá som aj celá família 😉

babulky- hladám pre malú gatuse - môžu byť do pásu - ale aj na traky - najlepšie ružovej farby... tak som na mimibazári... ale sledujem... 😉

zmurkaz
29. sep 2009

jóóóój - a ani ja nefarmárčim - bo nemám čas a stačí mi aj tá záhrada čo mám doma 😀 😀

ani3012
29. sep 2009

Tak to som rada.Som si vravela,že už budu všetci na mňa nahnevaní 😕

ani3012
29. sep 2009

zmurky,veď v tých teplákoch bude úplne ako malá slečna 😵

inneska
29. sep 2009

zmuri...tie druhé tepláčiky sú krajšie 😉 ale nebude to malé?? ked je to len do 4,5kg? 😅

ani...v poho, ked nefarmárčiš 😉 ja som tiež odolávala, ale dostalo ma to 😝

lucim
29. sep 2009

zmurka krasne su, ale nebudu uz male?
a nedrazdi, lebo este aj ja zaleziem na mmb 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre