• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no brachovia moji chodia do 4tej a 6triedy ZŠ a poviem moja mam ma čo robiť...bytčica to isti...
30. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som našla:http://deti.bazos.sk/inzerat/2241636/Predaj-choditko-a-sedatko.php

A s tou pubertou - moja segra hovorí to isté - má druháčku :grinning: :grinning: :grinning:

A my máme veeeliký byt :wink:
30. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani-hlavičku drži bez pomoci-muju nemusim držaťvobec,prevalovať sa začal pred 2tyždnami....ked jev hojdačke,tak sa dviha do sedu...skoro ma porazilo ked som to videla...to stale robi...
30. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sme boli minule na poradni,nam dokina povedala že ma nabeh na indigove dieta... :confused: čo nie som nadšena...
30. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, krasne deti a super choditko...aj ja uz nieco pozeram na vianoce, ved su uz pred dverami :grinning: :grinning: :grinning: , vsetko ide akosi velmi rychlo....
30. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je to indigove dieta
30. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám ôsmaka a štvrtáčku, mi hovorte niečo o puberte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa schuti zasmiala na Filipkovi a tekvici od žabky...rozkošnéééé :grinning:
30. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je aké??? :confused: :confused: :confused: A naša sa len dvíha do sedu, hlavu drží, a pri pasení da dáva na ruky nie na laktíky ... ale nepretáča sa ... len véééélmi opatrne šermuje s nohami a riťušou - myslím, že tak do 2-3 týždn. by to mohla zvládnuť...
30. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puberta..... :grinning: :grinning: :grinning: , tsco deti....tumam aj ja obcas....niekedy...staleeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uci aj ja sa chcem pobaviť :confused:
na budúci týždeň idem k neurologičke.Aj sa bojím,aby nám neodporučila vojtovku.Evka sa pretočí,ale len keď je na brušku a raz,keď sa jedovala,tak už už skoro sa jej podarilo aj z chrbátika. Ale odvtedy už nic :frowning2: A to je od vašich o dva mesiace staršia :confounded:
30. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tsco deti???? to čo? :grinning:
30. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brďo ! Však to ma ako postielku.Iba vydlabať :grinning: :grinning:
Ideme papať :astonished: (posiela pusu,lebo sa lúči)
30. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééé - takú tekvicu máme aj my doma - musím pri nej sfotiť detúrence :grinning: :grinning: :grinning:

no a z bruška sa pretočí aj naša :sweat_smile:

indigové deti - nadané a tvrdohlavé a citlivé a ... som hladala na nete bo som bola zvedavko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su to velmi žive a šikovne deti,potrebuju špecialnu straostlivost lebo su vo vyvoji napredovane ako ine deti-ich rovesnici-väčšina z nich navštevuje špecialne školy,lebo zvladaju veci o niečo lepšie a viac ako ine deti..preto potrebuju staly dozor,proste venovanie viac ako normalne...
nieže by som nebola rada keby to tak bolo,ale všetkeho dosť... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
30. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no máš sa na čo tešiť :wink:
30. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jasne...dakujem ale tolko rozkoše od života neprosim....stačia problemy čo su a budu... :unamused:
30. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neboj ono to pride... :wink: aj nam hrozila dokyna ze budeme cvicit vojtovku , boli sme aj objednany/ matko nechcel past koniky a drzat hlavicku.../ a z nicoho nic sa u dokyny na stole pretocil, ta kukala jak puk/ sa smiala ze sa asi zlakol, tak rychlo ukazal co vie/, a odvtedy stvara rozne kusky, hlavu dzi ako vojak na strati...hracky v rucke silno az ma prsty biele....takze tak
30. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale aká budeš pyšná, keď bude nejakým uznávaným doktorom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... a my sa budeme k nemu pyšne hlásiť :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulečky - musím sa ísť venovať malinkej ... tak zas niekedy :wink:
30. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
farmarky pomoc, hra sa mi nacita , nedojde to do konca a vypisuje mi - your game state is out of with the server please refresh the page to continue. Code g 4....co to je?
30. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša pastierka nebude, ked ju dám na brucho, tak začne buliť, že ona pásť koníky nechce :grinning: , no bude intelektuááálka :grinning: Natááálka :grinning:
30. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voski...tá menchestrova je pekná...
30. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to krasne,....a neboli ste nahodou v tescu? ja som bola vcera akurat zas dokladali tovar a precenovali, detske oblecko islo dole na 50percent, a dostali aj body s dlhym rukavom balene po 3, 6, a 9 kusou, a rozne overaly....krasa...
30. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak...nedráždi...bo tam nabehnem a potom cvo???Nem mám teľo peňeží :grinning:
30. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok